Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1711

Guest
Bándzsák a magyarokat, Soros, pedig csak rendes, saját burzsoáziát akarunk magunknak, de jó lenne a földszintes kilátókon túllépni:
A kikötőerőd számos élményelemmel várja a látogatókat:
Veroce_kikotoerod.jpg
335044606_5784536265005187_8198989217942204872_n.jpg

Mondjuk itt 99%, hogy a "mester"emberek hanyagságán múlott a dolog (jó lesz oda 2 csavar is Jóska, nem kő 6...).
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 351
11 308
113
Èletem 41 èvèben ezt figyeltem meg. :D
Ez a lènyeg.
Minden munkahelyen.:D

Tegnap bementem a bankba egy problèmával.
A nő az első 5 percben iszonyat magabiztossággal magyarázta mièrt nincs igazam.

A következő 10 percben kisebb magabiztossággal próbálta magyarázni mièrt van neki igaza.

Az utolsó 5 percben szegèny már nagyon feszengett.

Úgy búcsúztunk el, a problèmám nem lett orvosolva.
Ő meg azt mondta 4 ève van itt, de lassan már nem èrt semmit.:rolleyes:


Ilyen amikor egy "szakember" nyilatkozik.

14 percben ennyi faszságot mondott? :oops:

Ès ez az ember oktat.:eek:

OFF:
Hagy tippeljek, OTP?
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Hirtelen felindulásból megnéztem a Cápák Között legújabb amerikai részét.

1. jelölt egy méz alapú energiaszeletet hozott, szerintem kamu sztori alapján apja vadászpilóta volt Vietnámban és ott derült ki, hogy durván cukros (wtf), ezért a méhtenyésztő anyja gyorsan alkotott nekik egy mézes cuccot ami elég energiát adott neki a bevetésekhez. Mikor az anyja 20 évvel később meghalt az apja megpróbálta újraalkotni a cuccot, de nem sikerült.. Helyette valami sokkal jobbat hozott létre blablabla... tipikus marketinges duma. Nyereség van, évi 200.000$ terjeszkedni szeretnének blabla. Elmagyarázták neki, hogy az energiaszelet piac picit telitett, elég nagy játékosokkal, örüljön, hogy ennyi összejött, nekik ez nem pálya.
Műsírás, apunak PTSD-je azért nem lehet itt, beleadtak mindent, de az az igazság covid miatt a csőd szélén vannak segítsenek.
Kislány, ez itt nem működik, minket csak a számok hatnak meg.
Sírás abbamarad, kioktató duma, hogy biztos nem akarnak beszállni, ezt még megbánhatják ha fellendülnek stb...

2. Visszatekintő egy korábbi sikeres befektetésre... műanyag pöcök amivel ki ehet kanalazni a taknyot a gyerek orrából...

3. Leszbikus dagadt pár, "gendersemleges" ruházattal... Nekik mint dagadt nőknek a nagy ruhaforgalmazók nem árulnak normális farmernadrágot, a férfi meg alapvetően jó lenne, de nem női fenékre méretezik őket. Üzlet működik, online előrendelést futtatnak általában "féláron", kiárusítják a készletet mielőtt boltba kerülne, régebben 4-6 hét alatt szállítottak, de hát covid, most már 4-6 hónap. Mostmár terjeszkedni szeretnének.
Itt le is állították őket, hogy meg se próbálják, mert pár hónap és csődbe mennek.
Kis oda-vissza, majd az egyik cápa kioktatta őket, hogy az a baj nem értik a saját boltjukat.
Ők nem ruhát árulnak. Exkluzivitást árulnak. A vásárlóik nem azért veszik meg a ruhát, mert az kell nekik, mások is árulnak molett öltözéket, még ha nem is mainstream helyeken. Azért veszik, mert egy zárt meleg klub amibe tartozni akarnak, ezért várnak akár fél évet is 1-1 nadrágra. Ha ezt elveszik tőlük és egy lesz a bolti márkákból végük.

4. Középkorú nő világmegváltó játékkal amit nem kell összeszedni játék után. Értsd fém uzsonnás doboz, benne mágnesezett bútorokkal kialakított babaházzal és puha szivacsbabákkal. Amik gendersemlegesek, hogy ne zárják ki a babázni akaró fiúkat. És már készül a gendersemleges könyv is, amivel bemutatják a 8 baba előéletét. Végül elküldték, hogy szép és jó, de a mágnesezett cuccokat is ugyanúgy szétdobálják a gyerekek, ugyanúgy le kell hajolni összeszedni őket...

5. Középkorú csávó kaktusz alapú taco-val. Ő végül sikeres lett, mivel az ingatlan mogul pont bővíteni akarja a szállodái "non-grain" ételkínálatát.

Gondolom mondanom se kell, az összes bemutatott ember fehér volt, a mogul-ok között volt 1 db fekete. Tőle elhangzott egy érdekes mondat még a mézes csajnál, mikor arra próbált hivatkozni, hogy azért nem hisznek benne mert nő: "I'm pro black, but not anti-anything."


Hát érdekes élmény volt.
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: Kim Philby and fip7

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 014
14 827
113
Üdv Újra itt...a Pihi után....immár teljesen megváltozva a fenyítés után, amely jó hatással lett rám :) Eu-USA konform lettem, és hiszek a brit hírszerzésnek! (és még azt mondják, hogy a halálbüntetésnek nincs visszatartó ereje) :D
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 749
28 587
113

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 854
35 212
113
viccek.
a katona nem bírja el a fegyverét. mert az 20 dekával nehezebb.
Julika és Marika beszélgetnek. -te marika képzeld a gyerek katona és hozzákelett érjen az arca a fém válltámaszhoz. azt mondták neki hogy nem baj ha hozzáér. -pedig a műanyag sokkal jobb olyan melegebb hatást kelt.
ááá nem kényes fegyverek ezek csak nem mindegy milyen lőszerrel lősz.
fényjelző az nincs hozzá majd nézzük hol porzik . hopp nemporzik.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 854
35 212
113
(kitalált esemény) tök kényelmetlen vólt a váltámasz abban a tűzharcba. lőttek ránk visszalőtünk de éreztem hogy kényelmetlen a válltámasz. olyan rövid vólt vagy hosszú ? kitudja de csak 5 cm el lett vólna kisebb vagy nagyobb. hát akkor istenkirály. de így... (szerintem épp elég kényelmetlen lehet ha az embert ki akarják nyírni vagy ő akar másokat. sokkal kényelmetlenebb mint a válltámasz +- 5-7 cm e.

éveken át mást sem hallottam csak hogy a katonák hogy nem bírják el a fegyverüket. (karabélyt amikor én az 56 kg mal pkm el rohangáltam anno.) a kigyúrtak meg a karabélyuk súlyára panaszkodnak. azt közbee az új mindennel nehezbb mint a másik semmivel. (de tudatalatti bejátszik és a nehezbb újat tipeli könyebbnek,)ez nem itteni eset de megtörtént.)
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Esetleg meg tudná mondani valaki, hogy az USA lőszeres (esetleg gránát) láda oldalfalának mekkora az anyagvastagsága? Illetve ha ott nagyobb alátéttel felfogatom elég merev és elbírja a súlyát szerszámokkal pakolva? (Szerszámos ládának gondolnám munkagépre és ha már kell, miért ne legyen reszájkling military? )
Ilyenre gondolok:
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 542
32 012
113
Esetleg meg tudná mondani valaki, hogy az USA lőszeres (esetleg gránát) láda oldalfalának mekkora az anyagvastagsága? Illetve ha ott nagyobb alátéttel felfogatom elég merev és elbírja a súlyát szerszámokkal pakolva? (Szerszámos ládának gondolnám munkagépre és ha már kell, miért ne legyen reszájkling military? )
Ilyenre gondolok:
Nem kicsi ez? :oops: Kerékpárszerelő szetnek?:D