Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 000
32 370
113
Tudom, ismerem, olvastam.
Nem hivatalosan meg sokan máshogy gondolják!
..
Most mit akarsz?
Nem fogunk tudni visszapörgetni 2 millió évet a filmben, hogy ellenőrizhessük!

2 milliárd (billion) és nem 2 millió évről van szó. Szóval 2 milliárd éves civilizációt kellene feltételezni.
 
  • Tetszik
Reactions: milagro

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 983
14 007
113
Na belehallgattam mégis, 57. perctől...
5-6 perc elég volt!
Hallgasd meg itt te is újra, rájössz miért!
Nem véletlenül indult el főpolgármesternek. Orvosi eset a pacák.
De, ha jól emlékszem nyilatkozott is ő TV műsorban korábban magáról, hogy milyen depressziói, személyiségzavarai voltak/vannak!
Sajnálom.
A mondandó a lényeg. A stílus néha nekem is sok. De majd kikeresem a lényeget.
Attól, hogy valaki depressziós még lehet érvényes a véleménye, és még mindig hitelesebb volt a választásokkor mint a többi jelölt számomra legalábbis.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
A mondandó a lényeg. A stílus néha nekem is sok. De majd kikeresem a lényeget.
Attól, hogy valaki depressziós még lehet érvényes a véleménye, és még mindig hitelesebb volt a választásokkor mint a többi jelölt számomra legalábbis.

Nem érdekel a politikai része. A szereplési viszketegségére utaltam volna csak...
Abban az öt-hat percben is projektál. Saját gondolatokat (gyíkember) belevetít másokba, + leegyszerűsít, +általánosít, aztán ezt elemzi. Gondolván, hogy más emberek miket gondolhatnak!
Pedig, még ha tudná!:rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 053
10 147
113
Tudom, ismerem, olvastam.
Nem hivatalosan meg sokan máshogy gondolják!
..
Most mit akarsz?
Nem fogunk tudni visszapörgetni 2 milliárd évet a filmben, hogy ellenőrizhessük!
De az megvan hogy azt gondolni amit kiszámoltak szakemberek hogy nem kell hozzá ET hogy működjön valami, hanem a természetben ez olyan mint a fák növekedése? Természtese dolog. Aminek az ellenkezőjét állítani baromság. Elnézésedet kérem ha nukleáris kutató vagy, és nem egy szabidejében baromságokat olvasgató, azokat mindenfelé összefüggések nélkül szétszoró valaki.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
De az megvan hogy azt gondolni amit kiszámoltak szakemberek hogy nem kell hozzá ET hogy működjön valami, hanem a természetben ez olyan mint a fák növekedése? Természtese dolog. Aminek az ellenkezőjét állítani baromság. Elnézésedet kérem ha nukleáris kutató vagy, és nem egy szabidejében baromságokat olvasgató, azokat mindenfelé összefüggések nélkül szétszoró valaki.

Igen, csak mesterséges vájatokról, amivel a vizet (Kongó folyó elődje?) odaterelték megfeledkeznek. Máshol erről is olvasni lehet.
Akit érdekel megkeresheti. Meg a soktucatnyi nyomát a korábbi emberiségeknek.
..
Tényleg ajánlom Várkonyi Nándor könyveit, az még a digitális kor előtti, deep fake fel sem merülhet.
Azért mer a fősodorból kimaradtak, ezek régóta tudott dolgok. Nem újkeletű, az internet megjelenésével életre kelt talányok!
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 053
10 147
113
Igen, csak mesterséges vájatokról, amivel a vizet (Kongó folyó elődje?) odaterelték megfeledkeznek. Máshol erről is olvasni lehet.
Akit érdekel megkeresheti. Meg a soktucatnyi nyomát a korábbi emberiségeknek.
..
Tényleg ajánlom Várkonyi Nándor könyveit, az még a digitális kor előtti, deep fake fel sem merülhet.
Azért mer a fősodorból kimaradtak, ezek régóta tudott dolgok. Nem újkeletű, az internet megjelenésével életre kelt talányok!
Nézd, ez nem tudom mit magyaráz. Egy atomreaktor a tudományban nem transzcendens embert kíván, hanem egyetemi képzést hogy véleményezni tud. Ezt matematikával kell cáfolni, nem neki:
"Aki ma Várkonyi Nándorról beszél, tudnia kell: a Teremtésről, a Teremtő és teremtett viszonyáról beszél. Aki olvassa őt, annak gondolkodását, érzését és akaratát merőben más - matéria feletti szférába kell emelnie. Ebben a szférában Várkonyi Nándor mint alkotó nincs egyedül. Lehet-e véletlen, hogy a tér ugyanazon kivetített pontján, Magyarországon, szinte egyidejűleg élt és dolgozott Hamvas Béla, Kodolányi János is?...
... Vegyük tudomásul - bár fogcsikorgató keserűséggel - hogy ez a kor, amelyben élünk, a paradicsomi ember, a régi "primőr Égi ember" fokozatos anyagba-süllyedése után még az ötödik ember, az átmeneti ember kora. S ez a kor nem kedvez a szellemmel teli bölcseleteknek, a mítosz igazságait babonává alázza. Ugyan nem tiltják már a transzcendenciát, csak éppen a fősodorból folyamatosan kirekesztik."
Hát, tudományos kérdésben ne őt keresd. Csillagászatban olyan gyors a fejlődés hogy amit régen filozófusok/irodalmárok álmodoztak azt már régen megvizsgálták/kiszámolták/modellezték. Ne haragudj de annyi baromságot fosol szét ide egy technikai fórumra hogy az valami borzasztó.
 
  • Tetszik
Reactions: torsen
T

Törölt tag 1711

Guest
Valaki bejelölné mik voltak meg eddig itt a konteó listából (dél után nem sokkal bealudtam és én ezt el nem olvasom):

elnyomott alapító akit üldöz a tudomány [x]
agymosó oktatás [ ]
HH (háttérhatalom) [ ]
zsidók/örmények/vatikán/Zorbán [ ]
világösszeesküvős a TUDÁS kiderülésének megakadályozására [ ]
ennek ellenére a TUDÁS mégis kiderül és nyilvános fórumokon "vitatják" [ ]
a TUDÁS ellenzői mind rendszerbirkák [ ]
kognitív disszonancia [ ]
a TUDÁS szinte kizárólag internetes hoax-okban létezik, pedig elvileg több ezer éves [ ]
TUDÁST alátámasztó "bizonyítékok" feltétel nélküli elfogadása [ ]
TUDÁSsal ellentétes bizonyítékok követelése [ ]
ezen bizonyítékok hamisítványnak nyilvánítása megtekintés nélkül [ ]
hirtelen eltűnés mikor kínossá válna a dolog [ ]
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
Csillagászatban olyan gyors a fejlődés hogy amit régen filozófusok/irodalmárok álmodoztak azt már régen megvizsgálták/kiszámolták/modellezték.
Olyan látványos a fejlődés, hogy már nem is látszik szinte!
Főleg a 70'-es, 80'-as évekhez képest.
Nekem a megtorpanás szó ugrik be.

Ne haragudj de annyi baromságot fosol szét ide
Összekeversz valakivel.
..
Meg amúgy is kevered a szezont a fazonnal!
Veled ellentétben én elolvastam a "Sziriát oszlopait", te meg nem. Csak hoztál egy idézetet, ami nem = a 600+ oldalas kötettel.
Ennek ellenére azt hiszed, tudsz. :)
És egy pillanatig sem kevertem össze a forrásmunkát/tényanyagot/technikai bizonyítékokat a szerző által levont következtetésekkel!
 
  • Tetszik
Reactions: papajoe and Pogány

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 053
10 147
113
Valaki bejelölné mik voltak meg eddig itt a konteó listából (dél után nem sokkal bealudtam és én ezt el nem olvasom):

elnyomott alapító akit üldöz a tudomány [x]
agymosó oktatás [ ]
HH (háttérhatalom) [ ]
zsidók/örmények/vatikán/Zorbán [ ]
világösszeesküvős a TUDÁS kiderülésének megakadályozására [ ]
ennek ellenére a TUDÁS mégis kiderül és nyilvános fórumokon "vitatják" [ ]
a TUDÁS ellenzői mind rendszerbirkák [ ]
kognitív disszonancia [ ]
a TUDÁS szinte kizárólag internetes hoax-okban létezik, pedig elvileg több ezer éves [ ]
TUDÁST alátámasztó "bizonyítékok" feltétel nélküli elfogadása [ ]
TUDÁSsal ellentétes bizonyítékok követelése [ ]
ezen bizonyítékok hamisítványnak nyilvánítása megtekintés nélkül [ ]
hirtelen eltűnés mikor kínossá válna a dolog [ ]
Ez majdnem mind, Zsidó/örményorbán nem volt.
Ellenben idegenek építették és ásták el a piramist, az volt.
Eltűnés nincsen, mert a Jupiter aszcendense ma a Nohab dízelmozdony, ezért el kell olvasni a következő, mélyen természettudományos tartalmú könyvet:
"
Várkonyi Nándor könyve lenyűgöző, regényes látomás az emberiség írott történelme előtti korról. Víz és tűzözön, katasztrófák elől menekülő és kultúrát mentő emberiség képe bontakozik ki előttünk, az ismert ókori történelem előzményeinek nagyszabású vázlata. Várkonyi Nándor, a képzett klasszikafilológus hatalmas műveltséganyagot dolgozott föl és épített bele munkájába. A letűnt idők megértéséhez az emberiség mítoszkincsét fogta vallatóra. De nem elégedett meg ennyivel: a modern tudomány eredményeit is igyekezett fölhasználni a magyarázathoz. Látomásról és hipotézisről van szó, az alkotó írói képzelet munkájáról. Számos részletét éppúgy vitatja a tudomány, egy-egy részterületének kutatója, ámde a dolgok mai állása mellett egészében megcáfolni és elvetni sem lehet ezt a korántsem légből kapott föltevés-láncot. Elgondolkoztató, s ami fő, izgató olvasmány.
A könyv első és második – a mostanitól sok mindenben eltérő és kurtább – kiadása 1940-ben és 1942-ben csupán zárt körben volt hozzáférhető. Az átdolgozott jelenlegi kiadás a korábbi változatnak számos, tudományos szemszögből tekintve tarthatatlannak bizonyult helyét korrigálja, s számos egészen új részletet is tartalmaz." Ha ezt nem olvastad, nem cáfolhatod meg hogy a világegyetem egy plexiburára van festve.
 
  • Tetszik
Reactions: Horizon

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
Ne égesd le magad még jobban.
(És nem szégyen kiolvasni is a könyveket, ahelyett, hogy csak olvasol róluk.)
 
M

molnibalage

Guest
Ne égesd le magad még jobban.
(És nem szégyen kiolvasni is a könyveket, ahelyett, hogy csak olvasol róluk.)
Nagy szavak attól, aki hoax képeket komolyan vesz és tudományos eredményeket tagad csuklóból...

Mindenkinek ajánlom Puzsér és FAM beszélgetését a konteókról. Nagyon jól kielemzik annak lélektanát.
A beszélgetés első harmada után térnek rá a lényegre.
Még csak kb. az első 20 percet hallgattam meg, de rohadt vicces, hogy Puzsér maga gyárt már konteót az indexről.
Gyerekek, csak nálam lóg ki a lóláb?

A kb. 2 év (?) kalapozás az index alatt az 2 év piackutatás volt PR dumával megtámogatva. 2 évig stabil támogatók voltak.
Hurrá, tehát a modell sikeresnek találtatott, a piackutatás sikeres volt. Van elég vevő a kvázi fizetős tartalomra is.


Puzsér azon beszólása, hogy a laptulaj kapta a pénzt, azt meg honnan veszi?

Erre Dull csinált egy olyan szivárogtatást, amiért 100%, hogy kivágják majd "hogyhogynem" erre kilép a szerkesztőség 80+ százaléka...
... és nem sok idő múlva már a telex kalapozik, és még több támogató, mert úgy tűnik működik a PR, mert hát ők a hősök. A PR szerint.

Eredmény?

Lényegében gyárthatják a sokszor színvonaltalan cikkeket úgy...
...hogy most már tényleg nem szól bele senki,...
....és mivel kisebb a szerkesztőség, de több a támogató...

Több pénz. Mert ez csak arról szólt úgy tűnik.

2x2 = 4.

Puzsér stílusa irritáló, amivel együtt lehetne élni, ha nem hülyeségbe lovallná már magát az elején.
 

Horizon

Well-Known Member
2019. február 27.
1 826
7 265
113
Jelentem, sikerült elolvasni a délutáni termést, és megtudtam, hogy:
- Sitchin megcáfolhatatlan mert csak fordít!
(Az autodidakta, könyveiből élő mester 'fordításait' már számtalanszor atomjaira szedték valódi, szemita nyelvekből doktorált tudósok. Van aki annyira besokallt, hogy weboldalt is nyitott a kamuk leleplezésének (ami nem egyedi, ilyen a http://www.ancientaliensdebunked.com is). http://www.sitchiniswrong.com/VA243seal.pdf)
- A csillagképek évezredek óta nem változnak, tehát nem tágul az univerzum!
(A tágulás üteme 72 km/s megaparszekenként, így belátható, hogy 10 000 évek kellenek ahhoz, hogy az elmozdulás szabad szemmel is látható legyen.)
- Halton Arpot elhallgattatta az arctalan 'hatalom', pedig közeli objektumok is erősen vöröseltolódottak, tehát nem tágul az univerzum!
(Arp egy számos díjjal jutalmazott igen elismert csillagász volt, aki haláláig publikált és több könyvet is írt. A távcsövek fejlődésével megfigyeléseit egyre nagyobb és pontosabb adatkészleteken rendszeresen újra és újra letesztelték. Az ezredfordulóra kiderült, hogy amiket kvazároknak vélt azok aktív galaxismagok és nincsenek is olyan közel mint gondolta.)
- Óriás csontvázakat ástak elő a régészek!
(A néhai Worth1000 oldal Photoshop versenyére beküldött kamuképek.)
- A Dogonok ismerték a Sziriusz B-t, tehát idegenek látogatták meg őket!
(A kőkorszakban élő Dogonokról még azt érdemes tudni, hogy pár évvel Marcel Griaule, akitől a sztori származik, látogatása előtt ott töltött több mint egy hónapot Henri Deslandes csillagász az expedíciójával a 1893-as napfogyatkozást vizsgálva.)
46b59d4489f9794a4a00178894159e5e--adventure-movies-baylor-university.jpg
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 000
32 370
113
Várkonyiról, a Sziriat oszlopairól itt lehet olvasni több részes cikket. Elég lesújtó, bár tiszteli a szerző, de kiderül azért, hogy összeollózott zagyvaság a munkássága, a cikkek megnevezik az állítások forrásait (akkor is, ha Várkonyi nem tette meg). Az ő korában nem volt internet, utazni sem nagyon lehetett össze-vissza, így ellenőrizhetetlenek voltak az állítások (viszont ilyen könyvek révén lehetett képzeletbeli fantasztikus utazásokat tenni térben és időben), szóval ezért nem is hibáztatható nagyon.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 095
113
Valaki bejelölné mik voltak meg eddig itt a konteó listából (dél után nem sokkal bealudtam és én ezt el nem olvasom):

elnyomott alapító akit üldöz a tudomány [x]
agymosó oktatás [ ]
HH (háttérhatalom) [ ]
zsidók/örmények/vatikán/Zorbán [ ]
világösszeesküvős a TUDÁS kiderülésének megakadályozására [ ]
ennek ellenére a TUDÁS mégis kiderül és nyilvános fórumokon "vitatják" [ ]
a TUDÁS ellenzői mind rendszerbirkák [ ]
kognitív disszonancia [ ]
a TUDÁS szinte kizárólag internetes hoax-okban létezik, pedig elvileg több ezer éves [ ]
TUDÁST alátámasztó "bizonyítékok" feltétel nélküli elfogadása [ ]
TUDÁSsal ellentétes bizonyítékok követelése [ ]
ezen bizonyítékok hamisítványnak nyilvánítása megtekintés nélkül [ ]
hirtelen eltűnés mikor kínossá válna a dolog [ ]

Eddig elég szánalmasan megy az ikszelésed. Vicces, hogy pont ugyanazt csináljátok, mint Puzsér. :) Összeollózzátok a mondanivalónkhoz az összesz ezoterikus oldalról hozzákapcsolt baromságot és aztán erre válaszoltok. Nem sok kérdésemre kaptam választ, pedig nagyon sokat feltettem.

Ez majdnem mind, Zsidó/örményorbán nem volt.
Ellenben idegenek építették és ásták el a piramist, az volt.
Eltűnés nincsen, mert a Jupiter aszcendense ma a Nohab dízelmozdony, ezért el kell olvasni a következő, mélyen természettudományos tartalmú könyvet:
"
Várkonyi Nándor könyve lenyűgöző, regényes látomás az emberiség írott történelme előtti korról. Víz és tűzözön, katasztrófák elől menekülő és kultúrát mentő emberiség képe bontakozik ki előttünk, az ismert ókori történelem előzményeinek nagyszabású vázlata. Várkonyi Nándor, a képzett klasszikafilológus hatalmas műveltséganyagot dolgozott föl és épített bele munkájába. A letűnt idők megértéséhez az emberiség mítoszkincsét fogta vallatóra. De nem elégedett meg ennyivel: a modern tudomány eredményeit is igyekezett fölhasználni a magyarázathoz. Látomásról és hipotézisről van szó, az alkotó írói képzelet munkájáról. Számos részletét éppúgy vitatja a tudomány, egy-egy részterületének kutatója, ámde a dolgok mai állása mellett egészében megcáfolni és elvetni sem lehet ezt a korántsem légből kapott föltevés-láncot. Elgondolkoztató, s ami fő, izgató olvasmány.
A könyv első és második – a mostanitól sok mindenben eltérő és kurtább – kiadása 1940-ben és 1942-ben csupán zárt körben volt hozzáférhető. Az átdolgozott jelenlegi kiadás a korábbi változatnak számos, tudományos szemszögből tekintve tarthatatlannak bizonyult helyét korrigálja, s számos egészen új részletet is tartalmaz." Ha ezt nem olvastad, nem cáfolhatod meg hogy a világegyetem egy plexiburára van festve.

Te pedig különösen Puzsérrá emelted magad ezzel a hozzászólással. Minden van benne. Aszcendenstől a plexibúráig, de biztosan ebben a vitában veszel részt a könyv mondanivalójának az ismeretében.

Várkonyiról, a Sziriat oszlopairól itt lehet olvasni több részes cikket. Elég lesújtó, bár tiszteli a szerző, de kiderül azért, hogy összeollózott zagyvaság a munkássága, a cikkek megnevezik az állítások forrásait (akkor is, ha Várkonyi nem tette meg). Az ő korában nem volt internet, utazni sem nagyon lehetett össze-vissza, így ellenőrizhetetlenek voltak az állítások (viszont ilyen könyvek révén lehetett képzeletbeli fantasztikus utazásokat tenni térben és időben), szóval ezért nem is hibáztatható nagyon.

Olvassátok el az összes cikket a könyvről, de megkérlek, hogy magát a könyvet még véletlenül sem. :) A cikkekből mindent tudni fogtok és az biztosan megsemmisíti a Várkonyi által rendszerbe helyezett akkori tudásanyag minden szeletét, hiszen az, hogy egy Várkonyi hipotézist állítson fel, az elfogadhatatlan. :D

Valamiért nem quotezta ide de erre is itt válaszolok. Szóval akik szintén fordították a Sitchin által fordítottakat, azok a fordításukban nem tévedhettek? Csak Sitchin? Nem ferdíthettek? Csak Sitchin? De menjünk tovább, a héber nyelveket jól beszélők tették, ő maga is kiválóan beszélta és olvasta. Szóval az a helyzet, hogyha néha olvasnátok dolgokat, akkor belefutottatok volna már abba a tárgykörbe, hogy a Bibliában Lót menekülésekor az asszony nem hátrafordul, hanem hátramarad megnézni amit lát és maga az a szó, amit közkincsként sóbálványnak fordítanak, csak hogy meglegyen a vallásos hevület, az konkrétan azt is jelenti, hogy elpárolgott. Mindegy, hogy meteorittalálat érte Szodomát és Gomorrát a jelenkor fiktív istenétől természeti csapás képében, vagy Sitchin(és az asszírok) Nergalja és Ninurtája dobott atomot a sínaira, hogy meggátolja Mardukot az űrkikötő elérésében, hatásában szerintetek melyik értelmesebb egy ilyen esemény bekövetkeztekor? Sóbálvánnyá válni a standard szerint, hiszen mindig ez van odafordítva, vagy elpárologni amit ilyen hőhatás esetén árnyékolatlanul a valóságban szoktak csinálni a dolgok, emberek? Ki fordít jól és ki szarul? Biztos Sitchin csinálta szarul?

Ha már itt tartunk, minket egyből laposföldeztek, aszcendenseztek, de másfél milliárd embertársatokról az a vélemény, hogy tök normálisak, mert hát keresztény kultúrkörben élünk, a hitük tök oké angyalkákban, egy kaporszakállú öregben, a zsidók( csak hogy lehessen ikszelni a zsidós sort a zárójelben @Ooorky )terelgetésével, mert így nem az ő felelősségük a rengeteg tömeggyilkoság, frigyládástól, ami egy csodaeszköz, nem technikai, mindenestől, ezek tök frankó dolgok, a vörös tenger szétnyitásával együtt, és hé, ez határozza meg még a kormányzati kommunikációt is, szóval ez mind tök normális, de ha mindezt technikai kontextusba helyezzük idegen lényekkel akik istenek voltak számunkra a technológai fejlettségükkel és az életük hosszával, na az baromság. :D :D :D :D :D :D :D

Gratulálok az emberi társadalomnak. :D
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Eddig elég szánalmasan megy az ikszelésed. Vicces, hogy pont ugyanazt csináljátok, mint Puzsér. :) Összeollózzátok a mondanivalónkhoz az összesz ezoterikus oldalról hozzákapcsolt baromságot és aztán erre válaszoltok. Nem sok kérdésemre kaptam választ, pedig nagyon sokat feltettem.

Fogalmam sincs mit csinál Puzsér mivel egy-egy félmondatnál többet nem hallottam tőle, számomra ő egy féreg médiakurva akinek a szava semmit se ér, főleg annyit nem, hogy az időmet rá pazaroljam.
Ha jól sejtem ebben egyezik a véleményünk.

Én csupán annyit tettem, hogy emlékezetből összeírtam pár dolgot ami az általam megfigyelt konteók mindegyikében előfordul (chemtrail, laposföld, ufó hívők, szíriuszi magyarok...)
 
Status
Not open for further replies.