Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

fenntartható fejlövés

Well-Known Member
2019. május 31.
305
648
93
Szerettem volna neki egy külön topikot nyitni, de majd akkor arra is sor kerül, ha eltemettük.
Emel az édesapán volt. A COVID-19-cel való találkozást sajnos nem élte túl.

Egy kép róla 1989-ből.
dR2b6cd.png


2012-ben Ostravában.
mOV20pL.png
Nagyon sajnálom. Őszinte részvétem.
 
  • Tetszik
Reactions: molnibalage

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 207
113

Elrendelték a Dózsa György úti gázoló bűnügyi felügyeletét


Ez sajnos szinte semmi. Ezt is meg fogja szegni.

Örüljön, hogy a háttérben lévő őrangyalai ilyen "szende szüzek", az Államokban baleset, túladagolás, szívleállás "szokott" történni --akár szenátorokkal, "pedo-szigetes" milliárdosokkal is-- és a probléma meg van oldva.

Neki is "érik", ---valószínűleg---.
Remélhetőleg addig nem hal meg megint valaki :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: szzsolt81 and kamm

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 207
113
Ez semmi, ez a legenyhebb. Minimum nyomkoveto illett volna ra, de mint mondtam, melyen fideszes kapcsolatokkal rendelkezo regi karrierbunozo, semmi baja nem lesz.
Eleve, hogy a halalos balesetert, amit benarkozva kovetett el, csak foghazat kapott, mar az nonszensz.


Már Pintér sem a "régi", öregszik...
 
R

Ruby de Puteaux

Guest
Az első fele tiszta BTR-152. Főleg az első képen.
Nem véletlenül, a Land-lease keretében Szovjetúnióba szállított technika sok mérnököt inspirált, átvettek egy csomó technikai megoldást vagy egyszerűen lemásolták őket kisebb-nagyobb változtatásokkal.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 524
93 797
113
Fürgegyíkok és rézsiklók miatt csúszik a Tesla berlini gyára

ezektől b+ megőrülök. Amikor az Audi győri gyárbővítése volt, akkor a volt katonai telepről kellett vmi büdösbogarat földdel együtt sokmillióért kitelepíteni. Remélem a bogarak, azóta is jól vannak!!!

Szeretem a természetet, imádok kirándulni, de amikor totálisan nincs egyensúlyban a természetvédelem és egy beruházás hasznossága, attól megőrülök. És mostanában a büdösbogaraknak több joguk van mint 5.000-10.000 munkahelynek.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 603
25 034
113
Fürgegyíkok és rézsiklók miatt csúszik a Tesla berlini gyára

ezektől b+ megőrülök. Amikor az Audi győri gyárbővítése volt, akkor a volt katonai telepről kellett vmi büdösbogarat földdel együtt sokmillióért kitelepíteni. Remélem a bogarak, azóta is jól vannak!!!

Szeretem a természetet, imádok kirándulni, de amikor totálisan nincs egyensúlyban a természetvédelem és egy beruházás hasznossága, attól megőrülök. És mostanában a büdösbogaraknak több joguk van mint 5.000-10.000 munkahelynek.
Azt nem értem, hogy mitől lesz egy faj védett/veszélyeztetett ? Eddig úgy tudtam, hogy alacsony egyedszámmal rendelkező fajok lesznek védettek, nem pedig azok amik olyanok itt európában mint a cigányok, mind a rézsikló mind a gyík tucatjában él nálunk és európa jóformán egész területén.
Rákerestem: nálunk 50kFt az értéke a rézsiklónak, 25k pedig a gyíknak...
 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 524
93 797
113
Azt nem értem, hogy mitől lesz egy faj védett/veszélyeztetett ? Eddig úgy tudtam, hogy alacsony egyedszámmal rendelkező fajok lesznek védettek, nem pedig azok amik olyanok itt európában mint a cigányok, mind a rézsikló mind a gyík tucatjában él nálunk és európa jóformán egész területén.
Rákerestem: nálunk 50kFt az értéke a rézsiklónak, 25k pedig a gyíknak...
Remélem az önkori nem számláz ki nekem vmi csekket. A macskám hozott nyáron egy siklót is, a gyíkokat nem is számolom.....
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

éber

Well-Known Member
2020. december 15.
782
2 305
93
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni hogy csak simán képet hogy lehet itt berakni,mert nekem csak linkelni enged,de saját gépről nem enged a rendszer..
Nem tudom mások hogyan tudják megtenni... És néha jó lenni szemléltetni dolgokat hogy jobban eltudjam magyarázni miről beszélek.. :rolleyes:
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 313
55 667
113
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni hogy csak simán képet hogy lehet itt berakni,mert nekem csak linkelni enged,de saját gépről nem enged a rendszer..
Nem tudom mások hogyan tudják megtenni... És néha jó lenni szemléltetni dolgokat hogy jobban eltudjam magyarázni miről beszélek.. :rolleyes:



Írd be a gépházba,mármint ezt a kérdést.
 
  • Tetszik
Reactions: éber