[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
Bár nem ismerem a történetet, és lehet hogy így van meg az is lehet hogy nem, én is halottam már magamról vad dolgokat amiről én sem tudtam, de igazából pénzből csinált akkor még több pénzt. Ha az éppen aktuális kormányközeli milliárdosokat tömik ki az is baj mert azt mondják hogy nemzetközi versenyben elbuknak, ami sajnos valóban reális lehet, itt meg felépítettek egy sikeresen terjeszkedő nemzetközi céget.
Lehetsz te hófehér gáncstalan vállalkozó, de tudod mi leszel akkor? Ideges..., nem azt mondom lopni csalni kell, de egy kis talpraesettség nem árt.

A fentiek továbbra is állnak, jobb lenen ha nem létezne a cég és a haszon amit létrehoz egy másik országba vándorol?
A kettőt külön kell választani amit leírtam az tény de mint már korábban említettem amit létrehoztak az elismerésre méltó.
 
K

kamm

Guest
Meanwhile...

FOX 5 New York: NYPD uses robot dog during police operation.

Ilyesmire persze van penz, mert ugye "orzi es vedi a rendort", orbakolja a vilag legocskabb-legatlatszobb kozhelyeit nemcsak a riporter, de a hombarfeju rendorberenc riportalany is... ez tokeltes pelda nem csak az elmeroggyant NYPDre, de a lakajmediara is.
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 492
113
Semmilyen releváns tényt nem állítottál, csak a hangulatkeltő proliskodást nyomod. Ja, meg a másikat szorítod ki a magyarságból mikor rákérdez a bődületes marhaságaidra.
Olyan vagy mint egy gyerek, de abból is a gyp-s fajta.
A hozzászólások azon részére nem válaszolsz ami megcáfolna téged. Csak nyomod a személyeskedést és elefántot játszol a porcelánboltban. Az általad írd jelzők tökéletesen illenek rád. Kiegészítve azzal, hogy iszonyatosan elfogult, szemellenzős vagy.
 
  • Tetszik
Reactions: krisss

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
A hivatkozott kutató excel táblázatában csak Pápa és Kecskemét szerepel.
Ami érdekes, hogy 2015-ben még nincs feltüntetve az utóbbi.

Igen, csak a videóban a piros pötty meg Nyíregyházára és Debrecenre lett téve. Egyértelműen nem Pápára és Kecskemétre. Tud erre valaki magyarázatot?
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 608
25 058
113
Érdekes. Magyarországon is van 2 amerikai bázis a videó térképe szerint. Nyíregyháza és Debrecen... :eek:
Ja pápát meg kihagyta, bár 8:15-től arról beszél, hogy a pontok többsége nem pontosan oda van helyezve ahol a bázis található.
Ha tippelnem kellene akkor netes anyagból dolgozik, a nálunk lévő két random pötty pedig Pápa és Taszár lenne, viszont az utóbbi már jó pár éve nincs partyban.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Ja pápát meg kihagyta, bár 8:15-től arról beszél, hogy a pontok többsége nem pontosan oda van helyezve ahol a bázis található.
Ha tippelnem kellene akkor netes anyagból dolgozik, a nálunk lévő két random pötty pedig Pápa és Taszár lenne, viszont az utóbbi már jó pár éve nincs partyban.

Igen, csak azt még el tudom képzelni, hogy véletlenül odébbtolta a pöttyöket és nem pontosan oda tette, ahová valók. Viszont az már kevésbé valószínű, hogy véletlenül 2 darab pöttyöt egymáshoz képesti elhelyezkedésben úgy tegyen rossz helyre, ahogyan Nyíregyháza és Debrecen helyezkednek el egymáshoz képest.