[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 910
87 150
113
Háború a fehérek ellen
"Tehát még egyszer: ez a bizonyos George Floyd fegyvert szorított egy terhes nő hasához! Épeszűbb korban egy ilyen bűntényért az első fára fölhúzták volna ezt a primitív véglényt – most meg népmesei hőst faragnak belőle, amiért bedrogozva ellenállt a rendőrnek és szívinfarktusban (nem fulladásban!) meghalt. Szegény az a nép, amelynek ilyen hitvány hősök jutnak…"
(...)
"A fekete életek számítanak – mindenki más pedig dögöljön meg, vagy legalábbis térdeljen le, és csókolja meg a fosztogató bűnözők bakancsát: itt tartunk most. Ide pusztult le agyilag a Nyugat. Tort ül a fehérgyűlölő rasszizmus és a rendet elsöpörni akaró kommunista anarchia. Egy fekete-náci mozgalmat ünnepeltetnek a Nyugattal a fősodratú politika, média és multinacionális tőke terroristái. Aki nem tapsol elég hangosan, azt kicsinálják."
https://pestisracok.hu/haboru-a-feherek-ellen/
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 910
87 150
113
Az őrület vonata továbbra is zakatol
"A diákok azért hőbörögnek, mert nem kapnak mentességet a színesbőrű diákok a beadandó dolgozatok elkészítése alól. Azt a professzort pedig, aki nem tett eleget ennek az igénynek, kirúgták az egyetemről. Persze ez a fekete diákoknak fáj a legjobban, mert az nem lehetséges, hogy a fehéreket is érzékenyen érintetheti az eset, meg amúgy is, mennyire kell a lelked helyén egy zacskó cukorkának lenni, hogy ennyire munkaképtelenné válj egy vadidegen, elítélt bűnöző halála miatt? Nem lehet, hogy a professzor egyszerűen csak nem tett különbséget a diákok között azok bőrszíne alapján?"
https://pestisracok.hu/az-orulet-vonata-tovabbra-is-zakatol-dezse-balazs-videoblogja/
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány
T

Törölt tag 2822

Guest
Mindeközben:
NINTCHDBPICT000587048077.jpg

https://www.thesun.co.uk/news/11859702/police-force-warns-kneel-blm-targeted/

104087386_3998747843529532_7480925069450013628_o.jpg

https://www.vadhajtasok.hu/2020/06/...tetni-a-rendorseget-a-black-lives-matter-nak/

Ha valaki lusta lenne olvasni a fenti linkelt híreket, annak röviden összefoglalom a lényeget. Sok oldal, magyar és külföldi is lehozta, nem csak a fenti idézettek:
(nem fake)

Több országban a rendőri vezetők utasították a rendőröket, hogy a tüntetők előtt térdeljenek le, mert ezzel enyhíteni lehet a feszültséget a tömegben és talán elkerülni vele az erőszakot. Amit látunk képeket az nem szolidaritás a rendőrök részéről hanem felsőbb utasításra való becsicskulás.

Idézet az egyik kommentelőtől, én teljesen egyetértek vele:

Dirty Sanchez23 perce
Kurva jól szórakozom ezen a sok majmon, ahogy ripacskodnak. Megy ez az egész a derítőbe, nem szabad beleszólni. Csinálják csak, kurva vicces.


Én eddig sem voltam túlzottan emberbarát, eddig is azon a véleményen voltam, hogy az emberiség nagy része megérett a pusztulásra. Hátradőlök és élvezem a műsort.

Szerk.: Volt rendőr aki a nyilvánosság előtt érdeklődött, hogy a szélsőjobboldali tüntetéseken is lehet-e hasonlóan viselkedni a konfliktusok deeszkalálása érdekében. Én érdeklődéssel nézném ahogy karlendítéssel szalutálnának vissza a rendvédelmi erők egy neonáci felvonuláson. :D
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Nem kell lerohanni őket. Elzárnák a vizet (úgyse fizetnek érte) 2 nap alatt vége. De egyszerűbb ha kikapcsolnák az internetet, akkor max 36 órát bírnák. Szerintem.
Igen, a területen van áram és vízszolgáltatás jelenleg, ezt a város fizeti nekik. Az internetet viszont lécci ne kapcsolják ki, mert szeretnék újabb vidám pillanatok részese lenni, ahogy az antifasiszta paradicsom kompromittálja magát! Eddig mindent összehoztak, amit a kommunizmus tudott, csak nem évtizedek, hanem órák alatt az antifasiszta védőfalon át a fegyveres élcsapat diktatúrájáig és mindezt online nézhetjük! :)
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 402
113
Szerk.: Volt rendőr aki a nyilvánosság előtt érdeklődött, hogy a szélsőjobboldali tüntetéseken is lehet-e hasonlóan viselkedni a konfliktusok deeszkalálása érdekében. Én érdeklődéssel nézném ahogy karlendítéssel szalutálnának vissza a rendvédelmi erők egy neonáci felvonuláson. :D

Na azt én is! :D:D
Vagy esetleg egy kődobáló csürhéhez meg érkezhetnének kisvödörrel, amiben további dobálnivalót nyújthatnának át a feszültségcsökkentés jegyében! :)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 910
87 150
113
Ha valaki lusta lenne olvasni a fenti linkelt híreket, annak röviden összefoglalom a lényeget. Sok oldal, magyar és külföldi is lehozta, nem csak a fenti idézettek:
(nem fake)

Több országban a rendőri vezetők utasították a rendőröket, hogy a tüntetők előtt térdeljenek le, mert ezzel enyhíteni lehet a feszültséget a tömegben és talán elkerülni vele az erőszakot. Amit látunk képeket az nem szolidaritás a rendőrök részéről hanem felsőbb utasításra való becsicskulás.

Idézet az egyik kommentelőtől, én teljesen egyetértek vele:

Dirty Sanchez23 perce
Kurva jól szórakozom ezen a sok majmon, ahogy ripacskodnak. Megy ez az egész a derítőbe, nem szabad beleszólni. Csinálják csak, kurva vicces.


Én eddig sem voltam túlzottan emberbarát, eddig is azon a véleményen voltam, hogy az emberiség nagy része megérett a pusztulásra. Hátradőlök és élvezem a műsort.

Szerk.: Volt rendőr aki a nyilvánosság előtt érdeklődött, hogy a szélsőjobboldali tüntetéseken is lehet-e hasonlóan viselkedni a konfliktusok deeszkalálása érdekében. Én érdeklődéssel nézném ahogy karlendítéssel szalutálnának vissza a rendvédelmi erők egy neonáci felvonuláson. :D
És a többi miért nem térdel le? Ezzel magyarázkodnak, de ZÉRÓ alapja van.
 
T

Törölt tag 2822

Guest
És a többi miért nem térdel le? Ezzel magyarázkodnak, de ZÉRÓ alapja van.


Nem tudom, hogy kell ide tweetet beilleszteni, facebookom sincs nem értek ezekhez a szarokhoz. Szerk.: Sikerült!

Azért nem térdepel le a többi amiért én se térdepelnék le, meg szerintem te se. Mert inkább megkockáztatja, hogy bukja az állást, de ez neki már sok. Ez teljesen érthető szerintem. Kapásból tudnék vagy száz dolgot írni amire nem lennék hajlandó a mostani munkahelyemen, hiába adják utasításba.

Amúgy persze biztosan vannak olyanok is elvétve akik önszántukból csinálják, rengeteg rendőr van kint az utcákon.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Eddig mindent összehoztak, amit a kommunizmus tudott, csak nem évtizedek, hanem órák alatt az antifasiszta védőfalon át a fegyveres élcsapat diktatúrájáig és mindezt online nézhetjük! :)

Maga az Antifa elnevezés a spanyol kommunistáktól származik még 1936-ból, mivel így akartak a nyugati hatalmaktól segítséget szerezni, hogy nem a kommunizmusért küzdenek, hanem a fasiszták ellen...
Ismerős?
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 443
67 693
113
Szándékosan hagyják őket. Egyértelműen látszik, hogy a demokrata vezetés falaz nekik. Kiparancsolták a rendőröket onnan.
A többi városban is ez van ahol demokrata vezetés van. És NY európában is.

Nagy kérdés mi vele a cél? Az látszik, hogy Trumpot ez nem fogja gyengíteni, mert mindenki azt látja, hogy ahol Rep-ek vannak ott rend van.
Szerintetek meddig tartana szétütni ezeket? 1 óra?

Hardcore comradek!
EaeS-SOX0AcHzXI

EaeVVIVWAAA3-Qk

EaetqfgXsAMIUB0

Azért elég durva, hogy ezek szerteszét a világban hosszú ideje tehetik amit tehetnek. Szerintem már nem túl sokáig.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
A 911 öszeesküvés topicba válaszoltam. Van egy jó elmélet mi van a kezével, nézzétek végig. Sok dologra lehetséges válasz. Hogy valóban az e? Nem tudom. Az első pár résszel csak felépíti a mondanivalót, a lényeg utána kemény.
Korábban is volt ilyen furcsánivós ügye és akkor is megadta a választ:
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 443
67 693
113

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 385
33 525
113
Na ide el kellene menni. Bedobnék két játékgránátot nesztek proletárdiktatúra ti úgyis szeretitek jelszóval, aztán nézném az arcokat ahogy vetődnek. :D A jó édes anyjukat.

Lukács Györgyöt (Georg Lukacs) is a világ egyetemein mindenfelé nagy tisztelet övezi, az irodalom tanszékek gyakorlatilag marxista esztétika tanszékek stb.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 385
33 525
113
Linh Dinh cikkeit kedvelem (egy vietnámi-amerikai fickó, aki visszaemigrált az USA-ból a kommunista Vietnamba, miután valami csúnyát mondott a zsidókról és ezért véget ért az ottani irodalmi karrierje... de a négereket sem szereti:)), most is írt egy kis szösszenetet:


Today, Americans are also caught in a power play. It’s all too inevitable, for they’ve been under siege for decades, with everything about them systematically discredited, deformed or attacked. In a 1997 lecture, Joseph Sobran elucidated:

To better understand what’s happening, though, we should reexamine Mao’s Cultural Revolution. Lasting a full decade, it destroyed much of China’s cultural heritage and tore that society apart, all in the name of getting rid of the “Four Olds”: old customs, old culture, old habits and old ideas.

The modern state has to police more and more of our lives, because it has set itself against the normal. It defines normal acquisition as greed, normal group preferences as bigotry, and normal morality as hate. Consequently it has to watch over us at all times to make sure we aren’t too assertive about our normality, while it caters to our abnormalities.

Treason used to mean the subversion of the state. But the state itself now works the subversion of society. In other times, including Shakespeare’s, it has been understood that the state’s whole justification for existing is to support and protect normal life against the criminal, the savage, the perverse. Even tyrants never questioned this assumption.

Your Black Future
 
  • Tetszik
Reactions: zztop and Pogány
T

Törölt tag 2361

Guest
https://hvg.hu/vilag/20200614_Felgy...t_ahol_rendorok_agyonlottek_egy_fekete_ferfit

mi a f@szimert vot bunos a etterem?

nem az etterem a hibas mert a nigger verekedet a rendorokkel a rendorok meg annyira hulyek hogy amikor az egesz orszag ellenuk van, meg egy marhasagot csinalnak.

baszus, egyik nap amerika elkuldi a raketat az urbe, legenyeseggel egyut, ugy ahogy illik is egy nagyhatalomnak, masik nap meg olyan cirkusz van mindha az atlagos IQ vmi nigeria szinten volna.

 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 569
18 423
113
https://hvg.hu/vilag/20200614_Felgy...t_ahol_rendorok_agyonlottek_egy_fekete_ferfit

mi a f@szimert vot bunos a etterem?

nem az etterem a hibas mert a nigger verekedet a rendorokkel a rendorok meg annyira hulyek hogy amikor az egesz orszag ellenuk van, meg egy marhasagot csinalnak.

baszus, egyik nap amerika elkuldi a raketat az urbe, legenyeseggel egyut, ugy ahogy illik is egy nagyhatalomnak, masik nap meg olyan cirkusz van mindha az atlagos IQ vmi nigeria szinten volna.

Azt a rakétát egy rakás volt "náci" építette, egyébként meg bizonyított tény, hogy a világ IQ szintje egyre csökken (https://www.nbcnews.com/think/opini...-developed-countries-doesn-t-bode-ncna1008576) A hatvanas évek Amerikájában összességében több értelmes ember élt mint ma.