• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 578
17 678
113
24 órában? Azért nem kellene lódítani. A muszlimoknal teli csóringer nyugatiak palesztin agitpropja, na az tényleg ömlik. Az orosz meg beállt a sorba. Simpliciustól a Russoig mindenki anti-Izrael agitpropot tol. Lavrov meg eljátssza a nagyapót, aki csak vizelni akarna a kinti klotyón, mint a Huggyos Józsi, csak nem hagyják.

Mindenki azt csinálja politikusként, amit korábban is, de ti ott az értetlen 0 fontosságú kuruc-mihaszna vonalon, o1g alapú jajjmiértnemszavaztamegeztek 24/24, mintha bármit is jelentett volna a történet, főleg mivel az USA se szavazta meg.

Fel se tudom sorolni azt a rengeteg palesztín befektetést ami idehaza érkezett a rendszerváltozás óta! Meg többszázezernyi magyarországi palesztínt akiért aggódnunk kellene.

Vagy várj, megpróbálom. Itt a lista a befektetett palesztín milliárdokról:
-


Így már remélem érted, miért szavaz Izrael mellett a kormány!
Igen ritkán olvasom a Kurucot,de a Mandinert mindennap olvasom,mert szeretek röhögni. Legalább ne állíts valótlant,mert már izzadtságszagú minden Mózes mosdató megjelenés,amit a propaganda osztályon kifőznek. Szerinted a zsidók terroristákat engednek el a túszcsere ügyben? Mert a Mandi szerint igen. A kővel dobáló arab kölyök is terrorista a szemükben. Szánalmas a vergődésed,mert egyrészt a világ nagy része látja a zsidók terrorisztikus módszereit,és már nincs akkora ráhatása az USA politikának,hogy elnyomja,legfeljebb egy vétó az ENSZ-ben. Majd amikor a palesztínok a saját önálló államukban elkezdik gyilkolászni a zsidókat,akkor majd talán ugyanez lesz a véleményem. De egyenlőre több,mint hetven éve őket ölik büntetlenül .
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 483
31 842
113
Kis presszió a passió földjén...
Tudom, mindez demokratikus eljárás...
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 578
17 678
113
Elmagyarázom Lyobbikosan.

Példa. A Jobbik pofázik, hogy népszavazás kell a migirikről. Kiírják. Hátráltatja. Megtartják. Nem lesz érvényes. Sebaj, azért lehet 2/3al a parlamentben módosítani az alaptvt, ha már eredményes volt a népszavazás. A Jobbik szabotálja a szavazást. Sőt, kitiltják az ülésteremből a képviselőiket, azok be se mennek a szavazasra. Miért? Mert papíron akartak egy Rogános apróbetűt, amire a Fidesz nem bólintott rá. (A valós indokot nem írom le.) A 2/3os tv így nem megy át.

Így érthető? Nem volt régen.

Itt is volt egy kitétel. Nem írták bele, így MO nem szavazta meg.
Én meg elmagyarázom valósan. Az a gátlástalan hazudozás amit a kormány művel,és amihez te lelkesen tapsolsz,és reklámozod. Itt van a 7. pont. Magyarország miniszterelnöke belehazudik a magyarok szemébe.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 483
31 842
113
Én meg elmagyarázom valósan. Az a gátlástalan hazudozás amit a kormány művel,és amihez te lelkesen tapsolsz,és reklámozod. Itt van a 7. pont. Magyarország miniszterelnöke belehazudik a magyarok szemébe.
Orbán egyelőre nem teheti meg, hogy a zsidóellenesség árnyéka rávetüljön. Ebben a kérdésben konformista...
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
világ nagy része látja a zsidók terrorisztikus módszereit
És
  • mi van ha terrorisztikus módszereik vannak ott, azokkal szemben?
  • mi van ha szembemegyünk a világgal, ahogy brüsszellel is?
Nekünk különféle érdekeknél fogva Izrael a fontosabb. Ahogy mondjuk Azerbadzsánnak is, akik szintén szembemennek a teljes környezetükkel e tekintetben. Nekik is megéri valamiért.
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
A Népi Mozgósítási Erők nyolc tagjának temetése, akik tegnap haltak meg egy amerikai légicsapásban. A tömeg azt skandálja, hogy Amerika a nagy sátán.

Tud valaki erről a légicsapásról? Kire mértek és hol csapást?
Irak, PMF. Iráni támogatású milícia. Jelentős szerepük volt a daesh legyőzésében (ebben az usa és irán együttműködtek, de a kooperáció közös ellenséggel együtt tűnt el).
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 849
86 819
113
Én meg elmagyarázom valósan. Az a gátlástalan hazudozás amit a kormány művel,és amihez te lelkesen tapsolsz,és reklámozod. Itt van a 7. pont. Magyarország miniszterelnöke belehazudik a magyarok szemébe.
Baromság. Ez sima kurucos zsidózva/cigányozva szocializálódós baromság, amit az arab-izraelire hivatkozva buta primitív roma átkozódós/széljobbos stílusban belemagyaráztok.

Leírtam a palesztin befektetéseket hatalmas magyarországi jelenlétét, a szélbal izraeli média hozzáállását a Netanjahu kormányhoz, a lyobbik viselkedesét a népszavazás és a migiri tv kapcsán, hogy az abból a közegből jött embereknek is érthető legyen mi történt az ENSZben, ha akkor amit a lyobbik tett érhető volt ... Leírtam, hogy milyen nagy számú zsidó és milyen "nagy számú" palesztin és muszlim közösség él Magyarországon. Leírtam, hogy miért és mióta szavaz a kormány Izrael mellett. Leírtam, hogy mi vezetett oda, ami a gázai támadásokat okozta, miért nem kalkulálták be a fesztivált, mi az izraeli doktrina, ami nem újdonság, ezen meglepődni, csak a tényleg meglepődni akaró lepődik meg. Leírtam mit akarnak, miért problémás, ha a Moszad benne volt, és miért ha nem. Leírtam, hogy én nem mentem volna be Gázába az IDF helyében. Leírtam, hogy simán beszophatják. Leírtam az eszkaláció esélyét, hogy ez nem jó. Leírtam, hogy az ENSZ egy bohócok gyülekezete. Az USA, ruszki, kínai vétó miatt soha semmi nem megy át, leírtam, hogy amikor mindenki karlendít, mindig kellenek olyanok akik nem. Képet is raktam be. De úgy látom a gyűlölettől már csak orbánozni tudtok, és a társadalmi folyamatok topikban Tompi fajtársásozni, és nagyon lightos a moderáció a belinkeltekkel kapcsolatban ...

Ne akarj meggyőzni, hogy buta zsidógyűlölettől vezérelve és zsidó összeesküvés baromságok miatt ne gondolkodjak, ne akarjam látni az összefüggésket! Nem kívánom neked, hogy majd letolt gatyával állj itt mondjuk december végén, ha a palesztinok vagy az ő nevükben a muszlimok terroristát játszanak majd az ünnepek alatt. És akkor el is jutottunk oda, hogy vajon a muszlimokkal telepakolt, gyenge, visszaesett gazdaságú társadalmi feszültségekkel teli, polgárháborús helyzetben lévő teljes Nyugat-Európa miért tartózkodott és miért szavazott igennel, miért engedi a palesztin barát/zsidó ellenes élű tüntetéseket.

Ha ezt nem fogod fel, baromira nem érted vagy akarod érteni mi miért történik, és akkor csak az időd cseszed el ebben topikban.

Utoljára válaszoltam, mert ebben az átkozódós, értetlenkedő stílusban amit toltok, totál értelmetlen bármi is, akkora az o1g amit cipeltek.

Ne legyen, de majd ha robbant a télen a palesztin/muszlim, mondjuk nyugaton, akkor is zabálnia kell majd őket a világnak?
Vajon a médiában majd továbbra is "szegény ártatlan Józsikázás" lesz, holmi jogos önvédelemnel nyakonöntve, vagy az addigi sodor megváltozik?

Próbáld semlegesen szemlélni ezt az ezer évnél is régebbi konfliktust, és talán megérted, hogy egyik oldal sem csak fehér vagy csak fekete!

Ukrán kérdésben 2014 óta quródtak el a dolgok kisebbségi szinten (sőt, előtte), egyértelmű mi velük kapcsolatban a minimum, miért lenne jó a fos EU miatt egy orosz határ nekünk, de itt már senki se tudja ki kezdte ezer évvel ezelőtt.
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 202
36 934
113
A török elnök figyelmezteti az Izraelt támogató országokat a bűncselekményekben való részvételre
Magyarorország egy terrorista államot támogat, ami gyerekeket és civileket öldös halomra ezerszám, kórházakat bombáz és @zarik magasról mindenféle nemzetközi jogra, ezen nincs mit szépítgetni.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 849
86 819
113
Én meg elmagyarázom valósan. Az a gátlástalan hazudozás amit a kormány művel,és amihez te lelkesen tapsolsz,és reklámozod. Itt van a 7. pont. Magyarország miniszterelnöke belehazudik a magyarok szemébe.
Csak a dokumentum.

7. pont: "release of all civilians who are being illegally held captive"

Tehát, az Izraelben vérengző, elfogott Hamasz terroristákat is. Mit nem lehet ezek után érteni? Hogy miért nem szavaztuk meg? :D

És hol van belőle, amit Orbánék IS kértek? Pl. a kb. 200 túsz feltétel nélküli szabadon bocsátása, és a terrorizmus kapcsán az államok önvédelemhez való joga?

Szóval, lapozzunk.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 849
86 819
113
A török elnök figyelmezteti az Izraelt támogató országokat a bűncselekményekben való részvételre
Magyarorország egy terrorista államot támogat, ami gyerekeket és civileket öldös halomra ezerszám, kórházakat bombáz és @zarik magasról mindenféle nemzetközi jogra, ezen nincs mit szépítgetni.

Bla, bla.

Tökéletes írás erről a baromságról is:

El kellene dönteni, hogy most mi van!


"Orbán megpróbálja eladni, hogy kiáll Izrael mellett, de közben a Hamászt dicsőítő Erdogannal parolázik“ – írják hüledezve," - miután a miniszterelnök Kazahsztán fővárosában, Asztanában találkozott török, azeri, kazah, kirgiz és üzbég kollégáival. Orbán és Erdoğan partnerségének most épp azért kellene véget érnie, mert a török elnök egy 82 százalékban muszlim ország bevallottan vallásos kormánypártjának vezetőjeként nem rohan szembe a saját népével az autópályán, és nem áll neki szapulni a Hamászt. Feltételezem, mindenki legőszintébb meglepetésére."
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 202
36 934
113
Bla, bla.

Tökéletes írás erről a baromságról is:

El kellene dönteni, hogy most mi van!


"Orbán megpróbálja eladni, hogy kiáll Izrael mellett, de közben a Hamászt dicsőítő Erdogannal parolázik“ – írják hüledezve," - miután a miniszterelnök Kazahsztán fővárosában, Asztanában találkozott török, azeri, kazah, kirgiz és üzbég kollégáival. Orbán és Erdoğan partnerségének most épp azért kellene véget érnie, mert a török elnök egy 82 százalékban muszlim ország bevallottan vallásos kormánypártjának vezetőjeként nem rohan szembe a saját népével az autópályán, és nem áll neki szapulni a Hamászt. Feltételezem, mindenki legőszintébb meglepetésére."
A kutyát nem érdekli mit ugat a kohánmatyi.