• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 578
17 686
113
Százhúszon párnál tartunk. Az összes alakulattal.
Dec. 22-én volt 139 halott a Gázai bevonulás óta.

 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Dec. 22-én volt 139 halott a Gázai bevonulás óta.

Stimmol. Nekem a legutóbbi közvetlen infóm egy hetes volt.
Ennyi hősi halott sem kéne legyen, ha nem fél kezet lefogva kellene harcolni :mad:
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 205
36 948
113
Franciaország, Olaszország és Spanyolország megerősítette a Prosperity Guardian hadműveletből való kivonulását.

Az államok nem voltak hajlandóak átadni hadihajóikat az amerikai parancsnokságnak.

December 18-án Lloyd Austin, a Pentagon vezetője bejelentette a Prosperity Guardian hadművelet elindítását, amelynek célja a kereskedelmi hajók védelme a jemeni hutik támadásaitól a Vörös-tengeren és az Ádeni-öbölben.

 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113
Franciaország, Olaszország és Spanyolország megerősítette a Prosperity Guardian hadműveletből való kivonulását.

Az államok nem voltak hajlandóak átadni hadihajóikat az amerikai parancsnokságnak.

December 18-án Lloyd Austin, a Pentagon vezetője bejelentette a Prosperity Guardian hadművelet elindítását, amelynek célja a kereskedelmi hajók védelme a jemeni hutik támadásaitól a Vörös-tengeren és az Ádeni-öbölben.

A rohadekok bomlasztJák a NATO t.:rolleyes:
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ne idegesítsen fel Lordságod,ezzel a fél kezes baromsággal. Sima genocídium,amit Mózesék művelnek.
Pedig valid. Ha nem azt kellene nézni, hogy a kisujjeltartott népek mit gondolnak, amikor marhára
nem az ő létük a tét közben.
Nem egy eset volt, amikor a szigorúbb RoE miatt haltak meg katonák, pedig elkerülhető lett volna.
Az összes nemzetközi előírást bőven túlteljesítve saját magunk mondunk le a képességekről.
Értem én, hogy a túszok is... de azt meg magyarázd meg aztán a szükségtelenül, puhapöcsködés miatt meghalt katona szüleinek, hogy amúgy simán élhetne a fiad/lányod ha -ugyan a háborús törvényeket betartva, de a lehetőségeket kihasználva mennének be a srácok.
A genocídiumot meg hagyjuk. Nem rémlik, hogy egy másik hds ennyit megtenne az ellenség 'civiljeinek' védelmében, amikor marhára nem is a felelőssége.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ha a zsidók fél kézzel harcolnak gázában ahol a halottak közt 7000 gyerek is van és több ezer eltűnt, akkor az oroszok ukrajnában mindkét kezüket bedugták a seggükbe, és úgy háborúznak...
Demagóg.
Tudjuk amúgy, hogy mindenki nő és gyerek aki meghal. Érdekes, hogy a terroristák számát valahogy sosem
mondják mellé.
Meg mi az, hogy gyerek. Gondolom ide számítod a mondjuk 12+ éves kis szarjankókat is, akik konkrétan
a hamas körein belül töltik felhőtlen gyermekkorukat. AK-val és hasonlókkal. És bőven rengeteg 18 alatti 'gyerek' ilyen arrafelé.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 505
31 898
113
Nem egy eset volt, amikor a szigorúbb RoE miatt haltak meg katonák, pedig elkerülhető lett volna.
Ja ha nem egymást lőtték volna...elég kaotikus azért ez a nagy gázai "circus maximus". Jópár saját túsz is áldozatul esett, meg egy francia is. Persze a média képviselőit is a szigorú előírások betartása miatt lövik agyon. Ha még egy-két hónapig folyik a gázai konfliktus, netán kiterjed Ciszjordániára is, akkor meglátjuk...
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 578
17 686
113
Azért ez a kis interjú nem hinném,hogy sok tapsot kap.

 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 001
14 662
113
Demagóg.
Tudjuk amúgy, hogy mindenki nő és gyerek aki meghal. Érdekes, hogy a terroristák számát valahogy sosem
mondják mellé.
Meg mi az, hogy gyerek. Gondolom ide számítod a mondjuk 12+ éves kis szarjankókat is, akik konkrétan
a hamas körein belül töltik felhőtlen gyermekkorukat. AK-val és hasonlókkal. És bőven rengeteg 18 alatti 'gyerek' ilyen arrafelé.
Te tényleg beteg vagy erkölcsileg... ezek hivatalos ENSZ adatok, amiket minden hírportál átvett. Nem gondoltam, hogy ilyen ember valójában Őfelsége hű követője :( Jobb volt, mikor még nem volt pajeszod....
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 122
23 037
113
Pedig valid. Ha nem azt kellene nézni, hogy a kisujjeltartott népek mit gondolnak, amikor marhára
nem az ő létük a tét közben.
Nem egy eset volt, amikor a szigorúbb RoE miatt haltak meg katonák, pedig elkerülhető lett volna.
Az összes nemzetközi előírást bőven túlteljesítve saját magunk mondunk le a képességekről.
Értem én, hogy a túszok is... de azt meg magyarázd meg aztán a szükségtelenül, puhapöcsködés miatt meghalt katona szüleinek, hogy amúgy simán élhetne a fiad/lányod ha -ugyan a háborús törvényeket betartva, de a lehetőségeket kihasználva mennének be a srácok.
A genocídiumot meg hagyjuk. Nem rémlik, hogy egy másik hds ennyit megtenne az ellenség 'civiljeinek' védelmében, amikor marhára nem is a felelőssége.
Megint eltévesztetted a topicot. Ezt a fekete humorba kellett volna. És kérlek figyelj a topic témák áthordására, mert a bannnnhammmer lecsaphat reád! :D
 
  • Tetszik
Reactions: sixtus

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Te tényleg beteg vagy erkölcsileg... ezek hivatalos ENSZ adatok, amiket minden hírportál átvett. Nem gondoltam, hogy ilyen ember valójában Őfelsége hű követője :( Jobb volt, mikor még nem volt pajeszod....
Ööö. Az az ENSZ, aminek a létesítményei kertjében pl rakétákat telepítettek és egy szóval sem kifogásolták, csak most?
A palesztínok korfája meg ilyen, ha tetszik, ha nem.

Ja ha nem egymást lőtték volna...elég kaotikus azért ez a nagy gázai "circus maximus".
El sem tudod képzelni, hogy mennyire az.
Jópár saját túsz is áldozatul esett, meg egy francia is.
Erről már írtam pár napja, nem ismétlem meg.
Persze a média képviselőit is a szigorú előírások betartása miatt lövik agyon.
Költői túlzás
Ha még egy-két hónapig folyik a gázai konfliktus, netán kiterjed Ciszjordániára is, akkor meglátjuk...
:oops:

És kérlek figyelj a topic témák áthordására, mert a bannnnhammmer lecsaphat reád! :D
Hm? Az egész bekezdést erre a témára írtam.
 

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 457
10 374
113
Érdekes népirtás az ahol előre szólnak mikor mennek bombázni..... ledobtak több tízezer tonna bombát egy sűrűn lakott területen és ahhoz viszonyítva kéne nézni a civil halottak számát, ha valóban a népirtás lenne a cél már vagy 200-300 ezer halott is lehetne, gázzal meg már vége is lenne, mellesleg mi a civil, tudtommal a terroristák nem az egyenruháról híresek.
Olyan rohadtul unalmas már ez az erkölcsi szar, meg hadijog meg kutyafüle, magyaráztátok volna Dzsingisz vagy Timur katonáinak.... a jog az amikor fegyveres férfiak (lehetnének nők is de én így szeretem) csoportja eldönti hogy mit akarnak és ezt másokra erőltetik.
Az meg ahogy megy az aggódás az arabokért sokszor olyan emberektől akiknek korábban volt már nem egy népirtást relativizáló hozzászólása külön vicces, igaz akkor többnyire a saját érdekünkben, és tudjátok mit nincs ezzel semmi bajom, nem ez a probléma hanem hogy nem merik sokan kimondani hogy igen is utálják a zsidókat és az arabokat is de a zsidókat jobban, és már több száz oldal óta megy a nagy erkölcsi huzavona hogy kinek is van igaza..... hát szerintem annak akiknek ereje van az igazához.....
És igen én meg a zsidókat támogatom ebben, de igazából bármi más nem muszlim néppel behelyettesíthető lenne akkor is őket támogatnám ha azok lennének ott.... vajon egy alternatív időben ha a csecsenek újra oroszokat ölnének és erre az oroszok végső megoldáshoz nyúlnának, hányan nyomnák az imádom reakciót azok közül akik most nagyon elítélnek? És a zsidó oldalról hányan ítélnék el az oroszokat azok közül akik ezt meg támogatják?

Egyik imperializmus sem különb a másiknál, én meg nem vagyok szent de nem is akarom magam annak tettetni, így is jól alszok.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 402
67 558
113
Érdekes népirtás az ahol előre szólnak mikor mennek bombázni..... ledobtak több tízezer tonna bombát egy sűrűn lakott területen és ahhoz viszonyítva kéne nézni a civil halottak számát, ha valóban a népirtás lenne a cél már vagy 200-300 ezer halott is lehetne, gázzal meg már vége is lenne, mellesleg mi a civil, tudtommal a terroristák nem az egyenruháról híresek.
Olyan rohadtul unalmas már ez az erkölcsi szar, meg hadijog meg kutyafüle, magyaráztátok volna Dzsingisz vagy Timur katonáinak.... a jog az amikor fegyveres férfiak (lehetnének nők is de én így szeretem) csoportja eldönti hogy mit akarnak és ezt másokra erőltetik.
Az meg ahogy megy az aggódás az arabokért sokszor olyan emberektől akiknek korábban volt már nem egy népirtást relativizáló hozzászólása külön vicces, igaz akkor többnyire a saját érdekünkben, és tudjátok mit nincs ezzel semmi bajom, nem ez a probléma hanem hogy nem merik sokan kimondani hogy igen is utálják a zsidókat és az arabokat is de a zsidókat jobban, és már több száz oldal óta megy a nagy erkölcsi huzavona hogy kinek is van igaza..... hát szerintem annak akiknek ereje van az igazához.....
És igen én meg a zsidókat támogatom ebben, de igazából bármi más nem muszlim néppel behelyettesíthető lenne akkor is őket támogatnám ha azok lennének ott.... vajon egy alternatív időben ha a csecsenek újra oroszokat ölnének és erre az oroszok végső megoldáshoz nyúlnának, hányan nyomnák az imádom reakciót azok közül akik most nagyon elítélnek? És a zsidó oldalról hányan ítélnék el az oroszokat azok közül akik ezt meg támogatják?

Egyik imperializmus sem különb a másiknál, én meg nem vagyok szent de nem is akarom magam annak tettetni, így is jól alszok.
Az erkölcsi huzavona szerintem a zsidókNAK szól, akik könnyes szemmel sohatöbbéznek nekünk pár évtizede a gettófalakra, másodrendűségre, kiszolgáltatottságra, szabadon írtásra. Mégha nem is lenne történelmi az ellenérzés velük szemben, pusztán erre alapozva lehet ezt gyömöszölgetni a torkukba. :rolleyes:
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 578
17 686
113
Érdekes népirtás az ahol előre szólnak mikor mennek bombázni..... ledobtak több tízezer tonna bombát egy sűrűn lakott területen és ahhoz viszonyítva kéne nézni a civil halottak számát, ha valóban a népirtás lenne a cél már vagy 200-300 ezer halott is lehetne, gázzal meg már vége is lenne, mellesleg mi a civil, tudtommal a terroristák nem az egyenruháról híresek.
Olyan rohadtul unalmas már ez az erkölcsi szar, meg hadijog meg kutyafüle, magyaráztátok volna Dzsingisz vagy Timur katonáinak.... a jog az amikor fegyveres férfiak (lehetnének nők is de én így szeretem) csoportja eldönti hogy mit akarnak és ezt másokra erőltetik.
Az meg ahogy megy az aggódás az arabokért sokszor olyan emberektől akiknek korábban volt már nem egy népirtást relativizáló hozzászólása külön vicces, igaz akkor többnyire a saját érdekünkben, és tudjátok mit nincs ezzel semmi bajom, nem ez a probléma hanem hogy nem merik sokan kimondani hogy igen is utálják a zsidókat és az arabokat is de a zsidókat jobban, és már több száz oldal óta megy a nagy erkölcsi huzavona hogy kinek is van igaza..... hát szerintem annak akiknek ereje van az igazához.....
És igen én meg a zsidókat támogatom ebben, de igazából bármi más nem muszlim néppel behelyettesíthető lenne akkor is őket támogatnám ha azok lennének ott.... vajon egy alternatív időben ha a csecsenek újra oroszokat ölnének és erre az oroszok végső megoldáshoz nyúlnának, hányan nyomnák az imádom reakciót azok közül akik most nagyon elítélnek? És a zsidó oldalról hányan ítélnék el az oroszokat azok közül akik ezt meg támogatják?

Egyik imperializmus sem különb a másiknál, én meg nem vagyok szent de nem is akarom magam annak tettetni, így is jól alszok.
Ja,tegnap is szóltak,hogy menjenek Rafahba,mert bombázni fognak. És tényleg bombáztak. Csak éppen Rafahot. Dzsingisz,meg Timur elég korai hasonlat,mert azóta mintha kissé más időket írnánk.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Az erkölcsi huzavona szerintem a zsidókNAK szól, akik könnyes szemmel sohatöbbéznek nekünk pár évtizede a gettófalakra, másodrendűségre, kiszolgáltatottságra, szabadon írtásra. Mégha nem is lenne történelmi az ellenérzés velük szemben, pusztán erre alapozva lehet ezt gyömöszölgetni a torkukba. :rolleyes:
Mert szerinted menők voltak a gettók meg a népirtás? Vagy milyen kontextusban böfögtél most?