[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 901
47 700
113
Putyintól valaki megkérdezte a véleményét: szerinte az amerikaiak miért küldtek homokszínű tankokat Lengyelországba? Hiszen az nem sivatag.
Valóban nem az - mondta Putyin. MÉG NEM.
15936340_781160868704177_5735566898527706982_o.jpg

-Владимир Владимирович,почему США отправили в Польшу танки песчаного цвета, ведь Польша не пустыня?
-Вы правы,не пустыня... Пока не пустыня
HA ez így TÉNYLEG elhangzott, és mókának szánták, még akkor sem tudok rajta röhögni...
 
  • Tetszik
Reactions: eadx and eevil

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
HA ez így TÉNYLEG elhangzott, és mókának szánták, még akkor sem tudok rajta röhögni...

szerintem meg nagyon vicces, tökéletesen bemutatja a helyzet abszurditását és az erőviszonyok helytelen felmérését
amúgy nem kell annyi mindentől rettegni, nem vagyunk mi annyira értékes faj, hogy hiányozzon bárkinek is a létünk itt a földön vagy bárhol máshol ;)
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 901
47 700
113
szerintem meg nagyon vicces, tökéletesen bemutatja a helyzet abszurditását és az erőviszonyok helytelen felmérését
amúgy nem kell annyi mindentől rettegni, nem vagyunk mi annyira értékes faj, hogy hiányozzon bárkinek is a létünk itt a földön vagy bárhol máshol ;)
Nekem azért hiányozna néhány ember, mondjuk első körben a családom, mivel egy önző gyökér vagyok :p...
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
Nekem azért hiányozna néhány ember, mondjuk első körben a családom, mivel egy önző gyökér vagyok :p...
együtt lennél velük te is az örök vadászmezőkön ahogy mindenki a sajátjával
aztán kezdődhet újra a körforgás
én jobban félteném őket, ha utána életben maradnának, na az lenne az igazi szívás
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 901
47 700
113
együtt lennél velük te is az örök vadászmezőkön ahogy mindenki a sajátjával
aztán kezdődhet újra a körforgás
én jobban félteném őket, ha utána életben maradnának, na az lenne az igazi szívás
Persze, ez egy örök érvényű dolog, ezt vagy hasonlót divat is mondani, de mikor odakerül a szitu, általában a legtöbb lényben erősebb az életösztön, és inkább küzdene tovább a saját, és a családja életéért. Szerintem én is inkább megpróbálnám, hátha van tovább, mint akkor jöjjön aminek jönnie kell, és jöjjön a vég.
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 445
11 541
113
A fórum eredetileg a római főteret jelentette, ahol a polgárok megvitatták a politikát stb. stb. Egy nyílt tér ahol az akár ellentétes vélemények ütközhetnek.
Ha az orosz AGITPROP helyet kaphat, nem látom be, hogy az ukrán miért ne?
A lényeg, hogy nem kell egyetértsetek és az sem fontos, hogy szeressétek egymást. Ha képesek vagytok egy bizonyos szintet tartani ami a vitakultúrát illeti, áldásom rátok.

De julipókkal pont hogy nem lehet, mert csak ideszarik és kész.
Az mióta vitakultúra, hogy biorobot módjára behajigál dolgokat, aztán amint szembesítik vele, hogy hazugság, amit állít sunnyog egy nagyot, és behazudik valami mást?
Ez az a szint, hogy megy a Pártkelte a Királyin, te meg mondod, hogy Baló, legalább a kérdéssel ne hazudj, de ugye Balóhoz ez már nem jut el, és csak tolja a rizsát.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 901
47 700
113
Ez is csak poén a következö minta szerint:
Törpe jelentkezik favàgònak Kanadàba:
Hol dolgozott eddig?
A Szaharàban
Mi? Ott nincsenek is erdök!
Màr nincsenek.
Világos, értettem én elsőnek is, de nem jó dolog az, hogy Putyin tényleg ilyenekkel viccel... Hozzáteszem, kb. 5% ot adok rá, hogy ez ÍGY valóban az Ő szájából elhangzott...
 

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
Persze, ez egy örök érvényű dolog, ezt vagy hasonlót divat is mondani, de mikor odakerül a szitu, általában a legtöbb lényben erősebb az életösztön, és inkább küzdene tovább a saját, és a családja életéért. Szerintem én is inkább megpróbálnám, hátha van tovább, mint akkor jöjjön aminek jönnie kell, és jöjjön a vég.
Ezt azért gondolod így, mert még nem fogadtad el a halálodat. A halál hogyantja számít és nem az, hogy mikor! AK val a kezedben F1 biztosító tűvel a számban :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: szuvorov and lgabo