[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 372
11 337
113
Miért kell hamar lépni, a bevándorló probléma most van a csúcson Szept 1. kész a kerítés, ennél aztán gyorsabban nem lehet reagálni a problémára, utána csökkeni fog a nyomás.
Mivel amerika jól bevállt 3 lépcsős kormányválltos recepjéből csak 2 használhat a kormány ellen nyilvánosan, és ezt a 2 lépcsőt eddig szép sakk játszmában hárítottuk, 3. lépcső folyamodik Amerika.
Meglátjuk, mi lesz.
3. lépcső a háború , mivel NATO tagok vagyunk hivatalosan, nem kreálhat indokot, de belső polgárháborút igen (lásd. Sziria )
Mi kell hozzá ?? Fegyverek és Katona.
A Katonák épp most áramolnak az országba.
Szerintem okosan , a kormány altatta az ellenfelet azzal , hogy novemberbe fog csak elkészülni a kerítés, hogy minél kevesebb ember jöjön.
Fegyver honnan lesz?
Hát honnan, éljen sengen! Nincsenek határok, juppi ez a világ legjobb dolga, de kinek is ? ? :D
Felrakod 2 kamionra aminek fuvarlevelére azt irod buza és már bent is van...

Több pontban sem értek veled egyet.
Először is, élőerő már így is van az országban. milliós nagyságrendben. Zsigerből gyűlölnek mindenkit, akinek nem olyan barna a bőre, mint maguknak, és elég kegyetlenek, ezt is bizonyították már.
Ez a kerítés viszont egyre inkább vicc. A végig 4+m-ből oda jutottunk, hogy ma reggel Ruszin Romulusz azt találta mondani az állami propaganda rádióban, hogy<b> 50 Km-en </b>(vagy annyin sem?) lesz <b>3 méteres kerítés, a többi szakaszon meg másfél!</b>
Semmilyen érzékelőt, jelző rendszert nem terveznek hozzá!

Fegyvert meg akár az itt állomásoztatott idegen regulárisok is oszthatnak nekik. Vagy elég, ha csak feltörik a raktárakat a terroristák, a katonák meg végignézik.
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
Ez a kerítés viszont egyre inkább vicc. A végig 4+m-ből oda jutottunk, hogy ma reggel Ruszin Romulusz azt találta mondani az állami propaganda rádióban, hogy<b> 50 Km-en </b>(vagy annyin sem?) lesz <b>3 méteres kerítés, a többi szakaszon meg másfél!</b>
Semmilyen érzékelőt, jelző rendszert nem terveznek hozzá.

Amennyire én értem a dolgokat, most az az elsődleges, hogy valami legyen a hónap végére a határ teljes hosszában (már a kerítés felvágások a ténye is könnyítés, ugyanis behatárolható hol jönnek át).
A teljes kerítés továbbra is november végére van betervezve.
Mondjuk zöld áramot vezethetnének bele (nem életveszélyes, de azonnal visít a rákötött sziréna ha valahol megbontják).
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Nem volt eddig elég bajunk a rejtett erőforrással? Most kapunk napi 1000-1300 vallási fanatikust a 3. Világból.... Németbe dolgozok, és a török kollegák akik itt születtek azok is elég fanatikusak.

Akkor nyílt ki a bicska a zsebemben amikor közölte a német főnök, hogy most vallási ünnepük van a muszlim kollégáknak, így a mai napon igyekezzünk helyettük dolgozni!!!!!!!!! Én meg megmondtam a töröknek, hogy ha nekem szülinapom van akkor én is üldögélhetek egész nap? És erre elkezdi, hogy az ünnep nálunk szent, meg Allah meg a faszom....
A másik gyerek Algériából menekült perfekt angolból meg franciából, mégis németbe jött elvenni egy dagadt német cselédet. A gyerek részmunkaidőben van nálunk mert azt mondja, hogy neki annyi a lényeg, hogy Allahot szolgálja... Csak akkor miért van itt Európában?
Na erre varjatok gombot HTKA-s barátocskáim :'(

Dani te ott németbe szabadabban beszélhetsz mint egy helyi német mert te is nemzetiségi vagy ott így nem kell naponta kétszer hamut önteni a fejedre. Itthon maradokkat meg ne aggódj te látod a legjobban, hogy magyarságba még nagyobb a kohézios erő mint a németeknél.
ahogy írtam itthon a FIDESZ jobbról érzi a nyomást nem pedig a ballibek oldaláról.
Valószínűleg a nyugaton mindennapos iszlám devianciára itthon atyaifak széles rétege hevesen reagálna.
Ha ez igaz akkor 20 év múlva megvan oldva a népesség fogyásunk. Mivel a németek jönnek majd hozzám nyugodt életért,
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
desertfox mondta:
Miért kell hamar lépni, a bevándorló probléma most van a csúcson Szept 1. kész a kerítés, ennél aztán gyorsabban nem lehet reagálni a problémára, utána csökkeni fog a nyomás.

A kerítés csak arra jó hogy ne kelljen szaladgálni a bevándorlók után ,mivel a keírtés túloldala is Magyar föld semmi másra , a nyomás megmarad csak kénytelenek lesznek legálisan kérni a bebocsátást földünkre és kérni a menekültstátuszt. A kérelmet benyújtják azt továbbállnak nyugat felé ahogy eddig tették , tehát semmit nem változtat a tényeken,
Onnan meg majd a szokásos 6-8 hónap átfutási idő után visszatolják hozzánk. Szoktam is csodálkozni pár hibbant megjegyzésén mikor más honlapokon elmagyaráznák hogy hol az a sok menekült akit vissza akarnak hozzánk toloncolni ,mikor eddig csak pár százat küldtek vissza ,csak elfelejtik hogy még a január-februári migránsok vannak feldolgozás alatt nyugaton is ,és ha innen nézzük igen meg fogunk lepődni majd ha tél elején elkezdik visszadobálni hozzánk tízezres nagyságrendben az időarányosan ráeső részt .
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
Igen és még valami!:
Nem tudom ki hogy van vele de nálam amit a kormány művel migráció terén ,kimeríti a hazaárulás fogalmát.
Mivel a kerítés legalizálja a migránsok beérkező státuszát legálisra , mikor tudjuk hogy továbbállnak nyugatra és hozzánk fogják majd minimum 70% visszadobni ,vagyis minimum 100ezer migráns fog a nyakunkon ragadni visszatoloncolás után ,amit ha nem szórunk tovább a Szerbekre majd nagyon gyorsan , na akkor kezdődnek majd a bajok.
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
Unios pénzek eloszlása migráns ügyekben:
A pénzt 2014 és 2020 között lehet felhasználni. A legnagyobb összegeket a bevándorlókat fogadó országok, Görögország, Olaszország és Spanyolország kapják (474 millió, 558 millió és 522 millió eurót), de bőven 70 millió euró feletti összeg jut Bulgáriának, Ciprusnak és Máltának is. Magyarország szűken 61,5 millió euróra (19 milliárd forint) számíthat, miközben Lengyelország több, mint 69 milliót, Románia 98,5 milliót, Svédország pedig 154 milliót kap.
RjPAGs9iArM4JHi0TqT9Ifw_aON5wb5CBQEBL4JHy0b5erhwFigkmFClBpxzfXOnlwijnA4x1exUsEGZE1m1g8mziBzhjqq9hcLWExLI1oSg-0WRC-mVHmYp66yuhUP_BYIB2sQ=s0-d-e1-ft

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-15-5483_en.htm
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
vilagterkep.atlatszo.hu/2015/08/08/el-camino-de-balkan-vonattal-es-busszal-skopjeba/

– Néhány napja egy pakisztáni ember felmászott a vonat tetejére a nagyfeszültségről akarta tölteni a telefonját. Hát persze, olyat kapott, hogy megégett a keze, meg leverte őt a 25 ezer Volt ide a peronra. De túlélte.

Ló*****t, akit rázott már meg váltóáram tudja, hogy az nem vág sehova, hozzáragadsz és ott döglesz meg ha a tested más részén levő izommal nem tudod magad elrántani.

Ha 25kV-hoz nyúlsz akkor meg konkrétan ez történik:
https://www.youtube.com/watch?v=NF04HcjkPzs

Tovább nem is olvastam ezt a szennyt.
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
Igen és még valami!:
Nem tudom ki hogy van vele de nálam amit a kormány művel migráció terén ,kimeríti a hazaárulás fogalmát.
Mivel a kerítés legalizálja a migránsok beérkező státuszát legálisra , mikor tudjuk hogy továbbállnak nyugatra és hozzánk fogják majd minimum 70% visszadobni ,vagyis minimum 100ezer migráns fog a nyakunkon ragadni visszatoloncolás után ,amit ha nem szórunk tovább a Szerbekre majd nagyon gyorsan , na akkor kezdődnek majd a bajok.
<i>
Majd megunják és hazamennek</i>. Itt biztos nem maradnak nincs miért. Viszont eltart egy ideig amíg rájönnek és ez nekünk sokba kerül...
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
A román jobboldali ellenzékhez közel álló lap által hétfőn közölt interjúban Zákonyi Botond egyebek mellett kifejtette, hogy a kétoldalú kapcsolatok alakulása az infrastrukturális együttműködésektől is függ, de ezen a téren nem létezik „elegendő jóindulat” a román fél részéről.
Példaként említette a Szeged-Arad gázvezeték befejezését úgy, hogy mindkét irányba lehessen gázt szállítani rajta, jelenleg ugyanis csak Magyarország felől lehet megtenni azt Románia felé. „Várjuk, hogy a román hatóságok is biztosítsák a feltételeket a fordított irányú szállítás érdekében” – mondta a nagykövet.

Román külügy: Nincs tisztelet

A román külügyminisztérium szerint ez az interjú ismételten bizonyítja, hogy a magyar fél nem tartja tiszteletben a kétoldalú kapcsolatok általános keretét és annak politikai-jogi alapjait, vagyis a magyar-román alapszerződést és a stratégiai partnerségről szóló, 2002-es megállapodást.
http://erdely.ma/kozeletunk.php?id=190441&cim=bekerette_a_kulugyminiszterium_a_magyar_nagykovetseg_kepviselojet
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 850
57 826
113
Úgy látszik nem csak az illegális bevándorlókkal vannak gondok:
http://vs.hu/sport/osszes/afrikaiak-brutalisan-elvertek-a-magyar-fitneszdellt-0810#!s2
"orvostanhallgatók" XD
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 447
23 617
113
Jelentés a déli határról:
"Helyzetjelentés az elmúlt hétről: Miközben a kerítésépítés javában zajlik (egyelőre csak a valódi 3 méter magas kerítés elé kerülő dróthuzalt tették csak le) az invázió, a népvándorlás, az új honfoglalás soha nem látott méreteket öltött. Naponta több ezren érkeznek, s egyre több a kizárólag életerős, katonakorú férfiakból álló csoport. <b></b><b>Ami új jelenség, hogy a bevándorlók egyre agresszívebbek, tökéletesen tisztában vannak a jogaikkal, követelőznek, tudják, hogy a polgárőreink nem tarthatják őket vissza. Jól öltözöttek, jól tápláltak és sok pénz van náluk, az önkénteseink számos új bizonyítékot találtak arra, hogy nem háború sújtotta országokból pénzelik őket.</b> Eközben nyíltan megszálltak minket az embercsempész bandák, a szegedi alvilág jól ismert, sokszorosan büntetett cigány családjainak-klánjainak gengszterei is megjelentek Ásotthalmon, reggel a mezőőreink zavarták szét az embercsempész maffiát az ásotthalmi benzinkúton."
Forrás:Toroczkai László Facebook oldala
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
11846569_1178101812207184_537076711211067443_n.jpg

Koldus sorsra jutottak
22 órája ·
F E L H Í V Á S !
Kérem az ismerőseimet tájékoztassák a környezetükben élő hajléktalanokat! Azonnal induljanak a szerb határra és ott bármilyen idegen nyelven két szót ismételjenek: menekült vagyok! Ezután teljes orvosi ellátásban és ingyen szállásban ( ami élelmezéssel is jár) részesülnek!!! Durva rasszista, kirekesztés, hogy nekik nem jár ugyanolyan ellátás, mint szegény idegen menekülteknek. Egyenjogúságot a magyar hajléktalanoknak!!!!!!!!
https://www.facebook.com/KoldusSorsraJutottak?fref=nf
 
D

danielblack

Guest
<blockquote rel="danielblack">Nem volt eddig elég bajunk a rejtett erőforrással? Most kapunk napi 1000-1300 vallási fanatikust a 3. Világból.... Németbe dolgozok, és a török kollegák akik itt születtek azok is elég fanatikusak.

Akkor nyílt ki a bicska a zsebemben amikor közölte a német főnök, hogy most vallási ünnepük van a muszlim kollégáknak, így a mai napon igyekezzünk helyettük dolgozni!!!!!!!!! Én meg megmondtam a töröknek, hogy ha nekem szülinapom van akkor én is üldögélhetek egész nap? És erre elkezdi, hogy az ünnep nálunk szent, meg Allah meg a faszom....
A másik gyerek Algériából menekült perfekt angolból meg franciából, mégis németbe jött elvenni egy dagadt német cselédet. A gyerek részmunkaidőben van nálunk mert azt mondja, hogy neki annyi a lényeg, hogy Allahot szolgálja... Csak akkor miért van itt Európában?
Na erre varjatok gombot HTKA-s barátocskáim :'(

Dani te ott németbe szabadabban beszélhetsz mint egy helyi német mert te is nemzetiségi vagy ott így nem kell naponta kétszer hamut önteni a fejedre. Itthon maradokkat meg ne aggódj te látod a legjobban, hogy magyarságba még nagyobb a kohézios erő mint a németeknél.
ahogy írtam itthon a FIDESZ jobbról érzi a nyomást nem pedig a ballibek oldaláról.
Valószínűleg a nyugaton mindennapos iszlám devianciára itthon atyaifak széles rétege hevesen reagálna.
Ha ez igaz akkor 20 év múlva megvan oldva a népesség fogyásunk. Mivel a németek jönnek majd hozzám nyugodt életért,

</blockquote>

Hát nem beszélhetek olyan szabadon. A gyár kerítésre ki van írva, hogy nincs helye a rasszizmusnak. Ha meghallja a főnök h rasszista gyanús vagy akkor kapsz egy kitiltás a gyárból, azaz a jövőd ezen a környéken nulla....
 
D

danielblack

Guest
Ja meg amikor a német papa panaszkodott nekem a jelenlegi európa problémáiról, és sokat dumálgattunk akkor elkezdi, nekem, hogy német hazafibb vagyok a német fiatalok 95%-ánál.... Pedig csak elmondtam ,hogy mi a véleményem arról, hogy európa merre tart...
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
Diplomás melóm van. Jól megélek. Megyei viszonyokhoz képest jó perspektívák elé nézek. Ironikus dolgokat tud produkálni az élet. Van az a mondás hogy ott az otthon ahol a család. Mennem kell, így döntöttem. Nem mártírkodok. Ok okozat: Szíriában háború van, Magyarországon radikalizmus, és ennek a kettő elegyéből az lett hogy panozék megpattannak. Én vagyok a a kettő szorzatának az eredménye. Csak egy statisztikai adat.

Jaj, hagyjuk mar ezt a feltem a baratnom a rasszista magyaroktol ezert kivandorlunk. Mond inkabb azt, hogy vonzobb a nemet fizetes es azert mennel. En is ki szeretnek menni 1 evre, de en kimondom, hogy a penz miatt, nem loditok hulyesegeket.
Ugy felfujtak ezt a szegedi tortenetet mint egy oriasi lufit.
Egy 10 millios orszagban volt par rasszista es megvert a nehany 100000 kissebbsegbol EGYET. Hat nagy rasszizmus, sot oriasi! Nehany evente meg szoktak verni egyet a tobb szazezer kissebbsegbol, hamarabb fog a baratnod nyerni a lotton, mint hogy megverjek a szarmazasa miatt. Ennel nagyobb veszelyben vagy te, mint magyar, hisz a magyarok kozti verekedesek sokkal de sokkal gyakoribbak, mint a magyar es nem magyar kozottiek.
En is itt kellene hagyjam az orszagot, mert fel evvel ezelott a szomszed faluban egy cigany megolt egy magyar nenit. Bezzeg ez megcsak be sem kerult az orszagos sajtoba. Ha jol emlekszem, csak a helyi hirek kozott volt rola egy par soros cikk, de abban meg veletlenul sem szerepelt, hogy cigany volt az elkoveto es magyar az aldozat.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Azért remélem panoz arra is mond valami bölcset, hogy négerek csoportosan garázdálkodnak és magyar nőket vernek.
 
Status
Not open for further replies.