[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
<blockquote rel="hadtap">Szeged /MIGSZOL -os segítő/k
Még jó hogy van valami ruha rajt ,utána meg csodálkoznak...
szir_apa_akinek_lebombaztak_a_hazat_3_gyermeke_veszett_oda.jpg

szerbia_148.jpg

Nem tűnik túlságosan szépnek.:) Lehet épp azt szeretné.:D</blockquote>
Szépség relatív dolog, de hogy ez a segítő, is sötét mint az éjszaka. Hogy akar segíteni ha nincs tisztába a segítséget várok alapvető kultúrális, és viselkedési szokásaival?????

Ebből is látszik, hogy ezen önkéntesek zöme fogalmatlan. Pár aljas szándékú ember felbiztatja őket a következményekkel nem nekik kell szembesülni. Itt kezdődnek a bajok.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Cinikus leszek. Mert mérnökre van szükség :D ?

Hasonló a véleményem nekem is erről(bölcsész vs mérnök), de én azt várom, ismerve a számokat, ami elől Panoz futna itthonról(mivel azt leszögezte, hogy anyagi gondjai/megélhetési problémái itthon sincsenek), az bizony ott ahová fut, hamarabb be fog következni.

Végig kell nézni Franciaországon, Németországon, Anglián. Hollandia sem különb. Befogadók? Igen. Még. De egyre kevésbé azok, mert nem vakok az emberek...

A Svédek a világ legelfogadóbb, befogadóbb országa voltak. Aztán mire mentek vele? A svédeknél Nógrádi tanárúr elmondása szerint, kevesebb mint 2% muszlim követi el a bűncselekmények 97%-át.

Az angolok BRUTÁL keményítéssel válaszolnak a migránskérdésre, új törvények, csalagútnál már ott van minden bevethethő elfogó rendőrkutya. Kezd élesedni a helyzet a franciákkal ezért, az angolok nem kis részben őket okolják, hogy nem tesznek meg eleget. PEDÍG MÁR KERÍTÉS is van. OTT IS!

A németek 20% török, vagy török származású. Ezek a toleranciabajnok németek, ezek azért kijelölt menekülteket elszállásoló csarnokot gyújtottak fel mielőtt azokat használatba tudták volna venni, Merkel anyó meg élő adásban magyarázta el a palesztín kislánynak, hogy "auslander raus", csak hozzá méltóan, diplomatikusan. Majd polkorrekten kikúrták a testőrfőnököt, mert nem reagálta le elég gyorsan a kislányt, hogy az élőben fog kamerák előtt sírni, és ezt nem akadályozta meg, Merkelnek meg kellemetlen volt.

Nem mellesleg azok a németek is fognak hozzánk visszapattintani nem kevés menekültet, Dublin III ra hivatkozva, akik köpködtek ránk, hogy nem vagyunk hajlandóak semmilyen felajánlást tenni a menekültek befogadásánál, mikor az EU szét akart dobni 40.000 et belőlük(még ez se jött össze brüsszelnek, megállt 35.000 nél). Szóval le lettünk korholva, hogy nem teszünk eleget, de a tények azt mutatják, hogy előttünk a szerbek, görögök nem akadályoznak senkit a határátkelésben, mi vagyunk MEGINT az az ország, aki védi a nyugatot, azzal, hogy elsőként akit megfogunk, azt beregisztráljuk. Itt jön képbe pl. a tolerancia bajnok németország, aki minket dorgál, tesz egy kb. 11.000 fős menekült letelepítési felajánlást, majd a nagy részét a tömegnek, fogja, és visszatoloncolja HOZZÁNK, akik bár korholva vagyunk, nálunk alsó hangon lesz 200.000 menekült az előrejelzések szerint, év végéig, főleg, ha beindul nyugatról Dublin III miatt az embertranszport hozzánk. Mivel ezeknek papírjai nincsenek, mind azt mondja, hogy háborús térségből jött, mi már máshova nem tudjuk őket hová továbbküldeni, a nyakunkon maradnak. Azt gondolom, ezt is kéne nézni, mikor valaki a magyar külpolitikát bírálja, szerintem ez jelenleg az országnak a legfontosabb biztonsági kihívása, és én el is várom, hogy keménykézzel, határozottan lépjenek fel a védelmünkben... Ezekről te tudsz Panoz?

De van megoldás az új törvénybe nem véletlen szerepel a biztonságos 3. ország fogalma. Szerbek és görögök felé vissza lehet nyomni őket. Egyik Eu tagjelölt másik eu tag így kelletlen gazdasági menekült nem hívatkozhat arra hogy ott veszélybe lehet.

Ha valaki azt gondolja hogy FIDESZ menekült űgyben azért cselekszík úgy ahogy az téved ennek két oka van:
1, társadalmi, ma a legnagyobb politikai elenfele JOBBIK nem a baloldal, jelenleg a balos pártok a bevándorló pártolásukkal társadalmi ellenállásba űtköznek valamint a határon túli magyarság szavazatának biztos elvesztést. Ezek a jött mentek nemzetbiztonsági és belügyi kockázatokat jelentenek. Első gyílkoságok vagy nemi erőszak a kis emberekből is védelmi erakciót vált ki. Ami álltalába tulzó.
2. Gazdasági, és pénzügyi 200 000-300 000 ember Nógrádi György szerint akár élete végéig elkellene látni. Mivel integrálódni nem akarnak nyugati példa szerint. Ez évi 200-400 milliárdos teher. Ezt amelyik kormány bevállalja megbukik. Ha nem is történnének társadalmi incidensek.

Így a FIDESZnek egy lehetősége van vagy keményen fellép vagy leépül mint az MSZP.

Panoz: a Liberális értékrend alig 50 éves múltra tekint vissza. Ha ti nyugatra mentek vagy a párod etonokultúrális közegébe be simulsz vagy két malom kő között fogsz ott is örlődni.
Ilyen tekintetbe hazánkba derüsebb jövő vár rátok. Szeparált bevándorlók mellett nálunk csa cigány-magyar ellentét marad.
Viszont nálunk csendben nem recseg ropog a társadalom alapjai. Ha nyugaton a társadalmi alapok eltörnek, lavinák indulnak el.
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
https://www.facebook.com/gabriella.baranyai.56/posts/1048644131867048:0

azért jöttek, Pakisztánból, Bangladesből, Afganisztánból, mert nekik azt mondták, hogy ha betudnak jutni az EU-ba, akkor kötelező az Eunak biztosítani nekik 1 házat!!! munkát, és ezen felül!!! + 1000 Eurót, bármelyik országban is vannak!!!!
 

sata

Well-Known Member
2014. július 20.
432
548
93
https://www.facebook.com/gabriella.baranyai.56/posts/1048644131867048:0

<blockquote>azért jöttek, Pakisztánból, Bangladesből, Afganisztánból, mert nekik azt mondták, hogy ha betudnak jutni az EU-ba, akkor kötelező az Eunak biztosítani nekik 1 házat!!! munkát, és ezen felül!!! + 1000 Eurót, bármelyik országban is vannak!!!!
</blockquote>Szuper...
Itt meg egy igen hülye: https://www.facebook.com/shepherdszerint?fref=nf
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 131
7 159
113
Mindenki értse úgy, ahogy ő szeretné:

Hobo Blues Band - Nem lehet két hazád:

Mindenemet eldobnám,
Nevem megváltoztatnám,
Megtagadnám, aki voltam,
Hogy megtaláljam nyugalmam.

Lennék kispolgár boldogan,
Bárhol, ahol béke van,
Lennék köztük én az átlag,
Kinek az Emberi Jogok járnak.

Menj vissza vándor, nem lehet két hazád!
Menj vissza vándor, nem lehet két hazád!

Bújtam, amikor mindenki vonult,
Adtam, amikor mindenki koldult,
Röhögtek mindenen, én sírtam,
Ha nem volt kinek, akkor is írtam.

Vesztes lettem, hiába győztem
Senki mellettem, senki mögöttem
Állok az úton, Rád gondolok
Tudom, a szabadság magányos dolog

Menj vissza vándor, nem lehet két hazád!
Menj vissza vándor, nem lehet két hazád!
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 856
113
Meg volt a találkozó... Hosszú Katinka aranyat is nyert , úgyhogy jó kedve volt OV-nak.
1174425073.jpg
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
Egy apró észrevétel:

Ma Magyarországon, mint az eu és a nato tagja, lehetne más módon katonákat vezényelni a déli határszakaszra? Csak a kerítésépítés, nehogy valakinek szúrja esetleg a kancsi szemét a dolog? Bár ez sem egy elvetélt ötlet szerintem...
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
<blockquote rel="Eltorro">https://www.facebook.com/gabriella.baranyai.56/posts/1048644131867048:0

<blockquote>azért jöttek, Pakisztánból, Bangladesből, Afganisztánból, mert nekik azt mondták, hogy ha betudnak jutni az EU-ba, akkor kötelező az Eunak biztosítani nekik 1 házat!!! munkát, és ezen felül!!! + 1000 Eurót, bármelyik országban is vannak!!!!
</blockquote>Szuper...
Itt meg egy igen hülye: https://www.facebook.com/shepherdszerint?fref=nf

</blockquote>

Itt is, be sem teszek külön posztot, elég vérnyomásrobbantó a fazon minden megszólalásában:
https://www.facebook.com/peter.konok?fref=ts
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
<blockquote rel="sata"><blockquote rel="Eltorro">https://www.facebook.com/gabriella.baranyai.56/posts/1048644131867048:0

<blockquote>azért jöttek, Pakisztánból, Bangladesből, Afganisztánból, mert nekik azt mondták, hogy ha betudnak jutni az EU-ba, akkor kötelező az Eunak biztosítani nekik 1 házat!!! munkát, és ezen felül!!! + 1000 Eurót, bármelyik országban is vannak!!!!
</blockquote>Szuper...
Itt meg egy igen hülye: https://www.facebook.com/shepherdszerint?fref=nf

</blockquote>

Itt is, be sem teszek külön posztot, elég vérnyomásrobbantó a fazon minden megszólalásában:
https://www.facebook.com/peter.konok?fref=ts</blockquote>

Na ez is hivatalból dolgozik. Jók ezek a megjelenítések itt, csak lehetne a sor sajnos sokáig folytatni...
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
A komoly viszont az hogy egyik reggel párom aggódva kérdezte idáig is eljut-e a bevándorló verés. Fél. Szegénykém 8000km-rel keletebbről származik mint ideális lenne a mai belpolitikai viszonyok között. Borzasztó érzés azt hazudni neki hogy nincs semmi baj, őt nem veszélyezteti ez a társadalom. Én magamat megtudom védeni fizikailag és származásilag, tősgyökeres szabolcsiként én lennék az utolsó akiből kiscipőcske lenne a dunaparton. De eljött a pont amikor családom fontosabb mint a hely ahova születtem bármennyire is vagyok magyar. Hónapok kérdése és irány a holland nyelvterület részben emiatt. A legkevésbé van kitéve szélsőséges faji vagy vallási eszméknek a helyiek és a bevándorlók száma miatt. 2 értékes diplomával rendelkező embert veszít el ez az ország. Megteszem amit meg kell tenni.


Na ne fárasszál, légyszíves! Vagy te is át akarsz menni Kertész Ákosba/Imrébe/tökmindegy? Ez már szánalmas... Mondjuk, nem csodálkozok. Rajtad nem. És ez még csak nem is a "magyarságról", mint nemzetről szól. Hanem arról, hogy a saját közvetlen hasznod, érdeked miatt hisztériát keltesz és gyalázod egy ország többségi népét (faját, kulturális közösségét, rasszát, ahogy tetszik). Muszáj idáig süllyedned? Náci vagyol?




Kivették a lájkot a női erkölcsről szóló hozzászólásomból miután kiderült hogy ironizáltam. Nem vagyok népszerű. :( :D

A német népet nagyon tisztelem. Ilyen külső fenyegetéstől összetartó nép nagyon kevés van.
http://444.hu/2015/08/07/a-nemet-kozteve-bemondoja-tarsadalmi-osszefogast-kert-az-interneten-menekultek-ellen-uszito-rasszista-kis-senkik-ellen/
Masszívan összezárnak mindig ha valaki el akarja követni a múlt bűneit. Foggal körömmel védik az értékeiket amik naggyá tette őket a 21.századra. Nem a múltat akarják átélni, hanem tanulnak belőle.


Oké, a németek "tanultak" a múltból... Akkor ezt is elemezd már, légyszíves!

http://htka.hu/kozosseg/discussion/comment/193759/#Comment_193759

http://www.hetek.hu/fokusz/201501/muszlimok_europaja

De ne feledd, Németh Saca szavai! Tudod, aki a te népednek feltétlenül elkötelezett! ;) Én utálom a kettős mércét! Szóval hozd már összhangba az álláspontotokat, légyszi! A kultúrákkal, a vallásokkal, a népekkel kapcsolatban. De ne az legyen a vége, hogy van egy kiválasztott nép, aki megmondja a frankót, hogyan kell élniük, vélekedniük, cselekedniük másoknak, miközben ez rájuk nem érvényes! Mert ezzel csak magadat röhögtetnéd ki!

(Bocs az offért!)
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 418
2 767
113
Ez a modern kori népvándorlás azt gondolom, hogy Magyarországot mindenképpen rendkívül súlyosan érinti 4szempontból is. 1. Biztonsági. Mégha csak évi 2-5ezer marad itt (örökre) általuk az orszg stabilitását is alá lehet ásni. Nem akarok más ország szakszolgálatainak tippeket adni, de azt gondolom, hogy aki ide jár olvasni,írni, azt tudja mire gondolok. 2. Demográfia. Az ország évente átlag nettó 15ezet fővel csökken. Ezenkívül van itt egy kivndkrls is. Erre hirtelen megjelenik a határunkon eddig idén 130ezer népvándorló, de mi nem a tartalékos katonákkal fordítjuk vissza őket a határon, mint Ausztrália, hanem kapnak kaját, meg napi 5ezret. Ha csak évi 5-10ezer marad itt, ami kicsi részarnyuk, akkor már megfordul a népességcsökkenés. Szóval ne mondja nekem senki, hogy ez véletlen van ígykezelve. 3. Gazdaság. Az éven már 23milliárd megy el hogy közvetve rájuk kell költeni, mert többen jöttek, mint kellene. Ez a pénz a bankokból, vagy a kórházakból hiányozni fog. Mi lesz majd 5 év múlva? Másik oldala a dolognak, hogy ilyen olcsón munkaerőt s népesseget nem lehet szerezni. Még családtmogatási pénzekkel sem. És itt jön a 4. Pont kultura. A bejöttek nagyon heterogén népségek. Monte begrótól bangladesig bezárólag. Kb 80% uk mohamedán, ami addig nem is volna baj, amig itt át nem keresztelkednek
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 418
2 767
113
Ez a modern kori népvándorlás azt gondolom, hogy Magyarországot mindenképpen rendkívül súlyosan érinti 4szempontból is. 1. Biztonsági. Mégha csak évi 2-5ezer marad itt (örökre) általuk az orszg stabilitását is alá lehet ásni. Nem akarok más ország szakszolgálatainak tippeket adni, de azt gondolom, hogy aki ide jár olvasni,írni, azt tudja mire gondolok. 2. Demográfia. Az ország évente átlag nettó 15ezet fővel csökken. Ezenkívül van itt egy kivndkrls is. Erre hirtelen megjelenik a határunkon eddig idén 130ezer népvándorló, de mi nem a tartalékos katonákkal fordítjuk vissza őket a határon, mint Ausztrália, hanem kapnak kaját, meg napi 5ezret. Ha csak évi 5-10ezer marad itt, ami kicsi részarnyuk, akkor már megfordul a népességcsökkenés. Szóval ne mondja nekem senki, hogy ez véletlen van ígykezelve. 3. Gazdaság. Az éven már 23milliárd megy el hogy közvetve rájuk kell költeni, mert többen jöttek, mint kellene. Ez a pénz a bankokból, vagy a kórházakból hiányozni fog. Mi lesz majd 5 év múlva? Másik oldala a dolognak, hogy ilyen olcsón munkaerőt s népesseget nem lehet szerezni. Még családtmogatási pénzekkel sem. És itt jön a 4. Pont kultura. A bejöttek nagyon heterogén népségek. Monte begrótól bangladesig bezárólag. Kb 80% uk mohamedán, ami addig nem is volna baj, amig itt át nem keresztelkednek
Vagyis az a gond, hogy nem fognak átkeresztelkedni...
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
<blockquote rel="tomcat1">Ez a modern kori népvándorlás azt gondolom, hogy Magyarországot mindenképpen rendkívül súlyosan érinti 4szempontból is. 1. Biztonsági. Mégha csak évi 2-5ezer marad itt (örökre) általuk az orszg stabilitását is alá lehet ásni. Nem akarok más ország szakszolgálatainak tippeket adni, de azt gondolom, hogy aki ide jár olvasni,írni, azt tudja mire gondolok. 2. Demográfia. Az ország évente átlag nettó 15ezet fővel csökken. Ezenkívül van itt egy kivndkrls is. Erre hirtelen megjelenik a határunkon eddig idén 130ezer népvándorló, de mi nem a tartalékos katonákkal fordítjuk vissza őket a határon, mint Ausztrália, hanem kapnak kaját, meg napi 5ezret. Ha csak évi 5-10ezer marad itt, ami kicsi részarnyuk, akkor már megfordul a népességcsökkenés. Szóval ne mondja nekem senki, hogy ez véletlen van ígykezelve. 3. Gazdaság. Az éven már 23milliárd megy el hogy közvetve rájuk kell költeni, mert többen jöttek, mint kellene. Ez a pénz a bankokból, vagy a kórházakból hiányozni fog. Mi lesz majd 5 év múlva? Másik oldala a dolognak, hogy ilyen olcsón munkaerőt s népesseget nem lehet szerezni. Még családtmogatási pénzekkel sem. És itt jön a 4. Pont kultura. A bejöttek nagyon heterogén népségek. Monte begrótól bangladesig bezárólag. Kb 80% uk mohamedán, ami addig nem is volna baj, amig itt át nem keresztelkednek
Vagyis az a gond, hogy nem fognak átkeresztelkedni...
</blockquote>

Jó reggelt ez az olcsó munka erő egy mítosz! Mi az olcsó bennük? Többségük hazánkba a 8 általnos színtjén van képzetségileg. Nem beszélik a nyelvünket és még az angolt is csak nagyon kevesen. Így szerinted ezen jött mentek melyik cég tudná haszát venni amely piacra termel. Nógrádi nem véletlenűl mondja, hogy az első generációt gyakorlatilag svéd számítások szerint a befogadó társadalomnak életevégéig elkel tartani! Majd a gyerekeiket stb lehet képezni és társadalomba be illeszteni! Ez viszont horíbillis pénz. Minden ilyen ember egy plussz nyugdíjassal ér fel.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Így van. Milyen értelmes munkát tudna itt adni közületek bárki a saját vállalkozásában, egy olyan embernek, aki egy mukkot nem beszél magyarul, kicsit más a kultúrális háttere(lehet meló közben néha hajlong kicsit mekka falé, ha annyit üt az óra), picit másként tekint a nőkre, mint felénk szokás, valamint gyanús, hogy többségük nem matematikus/fejlesztő mérnök, hogy a számok nyelvén, vagy assembly-ben értesse majd meg magát, és adjon hozzá pluszt a társadalmunkhoz, szerintem gyrososból már pont van elég. Őket pontosan életük végéig nekünk kell majd eltartanunk, a legnagyobb hasznot úgy fogják tudni hozni, ha árkot ásatunk/követ töretünk velük, de az meg nem fog nekik tetszeni, mert tisztán látszott a Debreceni táborból is mikor kijöttek, ŐK olyan életet szeretnének, ami még nekünk sincs, kb. egy átlag németét. A gyerekeik taníttatására, beilleszkedésére meg lehet tekinteni a mostani Svéd társadalmat, milyen jó százalékkal sikerült ez nekik, illetve ha jól tudom, Franciák, Németek, Britek nem az első generációs bevándorlóiktól szenvednek igazán, hanem pont a 2.-3. generáció radikalizálódik. Szóval hogy is fognak akkor nekünk ők hasznot hajtani?
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 418
2 767
113
Így van. Milyen értelmes munkát tudna itt adni közületek bárki a saját vállalkozásában, egy olyan embernek, aki egy mukkot nem beszél magyarul, kicsit más a kultúrális háttere(lehet meló közben néha hajlong kicsit mekka falé, ha annyit üt az óra), picit másként tekint a nőkre, mint felénk szokás, valamint gyanús, hogy többségük nem matematikus/fejlesztő mérnök, hogy a számok nyelvén, vagy assembly-ben értesse majd meg magát, és adjon hozzá pluszt a társadalmunkhoz, szerintem gyrososból már pont van elég. Őket pontosan életük végéig nekünk kell majd eltartanunk, a legnagyobb hasznot úgy fogják tudni hozni, ha árkot ásatunk/követ töretünk velük, de az meg nem fog nekik tetszeni, mert tisztán látszott a Debreceni táborból is mikor kijöttek, ŐK olyan életet szeretnének, ami még nekünk sincs, kb. egy átlag németét. A gyerekeik taníttatására, beilleszkedésére meg lehet tekinteni a mostani Svéd társadalmat, milyen jó százalékkal sikerült ez nekik, illetve ha jól tudom, Franciák, Németek, Britek nem az első generációs bevándorlóiktól szenvednek igazán, hanem pont a 2.-3. generáció radikalizálódik. Szóval hogy is fognak akkor nekünk ők hasznot hajtani?

Jogos.
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
http://www.origo.hu/itthon/20150806-haragudott-rajuk-most-segiti-a-menekulteket.html

Olyan szép történet, majdnem el is hittem.

Mondjuk ezt a diplomás menekült baromságot megint előszedték.
Ha valamelyik benyögné nekem, hogy ő mérnök/közgazdász/kutyafüle egyből megkérdezném tőle:
Mi az x^2 deriváltja?
Ha nem vágja rá, hogy 2x, akkor úgy diplomás, ahogy én pogácsa.

Mondjuk a vasutas rész igaz, egy olyan közösségről beszélünk ami ma már a Jobbik egyik legfőbb bázisa. Rokonoknak is folyamatos összezördüléseik vannak fémlopó cigányokkal, most még rájött ez a menekült áradat... Kocsikat állandóan fertőtleníteni kell, néhány napja megint tömeges megbetegedéssel vittek el embereket a Nyugatiból, iszonyat szemetet hagynak maguk után, a női dolgozók állandó zaklatásnak vannak kitéve...
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
<blockquote rel="Panzerfaust">Sokaknak még ez sem elég ahhoz, hogy lássák mi történik a <b>valóságban</b> ma Európában.
II. János Pál pápa tér, Budapest, 2015
Szerintetek, mi lenne, ha egy fehér európai elkezdene keresztény imát mormolni, és keresztet vetni egy muszlim főmuftiról elnevezett téren, mondjuk Irakban ?
migransok_koztarsasag_ter_esti_ima_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezt látva kiráz a hideg. Kísért a múlt.
</blockquote>

Nemzeti nagyjaink Zrínyitől kezdve Dobóig forognak a sírjukban látván ezt a képet. Döbbenetes és egyben felháborító. Ezért küzdöttek az őseink?
 
D

danielblack

Guest
Nem volt eddig elég bajunk a rejtett erőforrással? Most kapunk napi 1000-1300 vallási fanatikust a 3. Világból.... Németbe dolgozok, és a török kollegák akik itt születtek azok is elég fanatikusak.

Akkor nyílt ki a bicska a zsebemben amikor közölte a német főnök, hogy most vallási ünnepük van a muszlim kollégáknak, így a mai napon igyekezzünk helyettük dolgozni!!!!!!!!! Én meg megmondtam a töröknek, hogy ha nekem szülinapom van akkor én is üldögélhetek egész nap? És erre elkezdi, hogy az ünnep nálunk szent, meg Allah meg a faszom....
A másik gyerek Algériából menekült perfekt angolból meg franciából, mégis németbe jött elvenni egy dagadt német cselédet. A gyerek részmunkaidőben van nálunk mert azt mondja, hogy neki annyi a lényeg, hogy Allahot szolgálja... Csak akkor miért van itt Európában?
Na erre varjatok gombot HTKA-s barátocskáim :'(
 
Status
Not open for further replies.