[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
Angol amit használ a menekültek egy része ,hogy mennyien az rejtély ,de majd tanítanak mutogatással vagy rovásírással ..azért arra kíváncsi leszek mikor kezdenek szállni a hírek az első épülő mecsetről..
 
A

altx

Guest
elgondolkodva az elozo hozaszolasokon...

lehetseges hogy a politikusok anyira kulonvilagban elnek hogy ezeket is lehetseges szavazok-nak nezik??

ha mar itt vannnak szavazzonak ram????
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 215
113
A bal - liberális oldalon én ezt gondolom, ezt szeretnék elérni, igen. Ha sikerül letelepíteni ezeket az embereket nekik, ahogy erre már van élő példa németorszgában, angliában, a franciáknál, ott a bevándorlók és leszármazottaik közel 90% a a liberális baloldalra szavaz. Szóval igen, szerintem hosszabb távon ez a politikia haszon az, ami kecsegteti őket. Ez viszont sajnos nem különvilágban élés, hanem tényszerű dolgok, tőlünk nyugatabbról.
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
Szeged /MIGSZOL -os segítő/k
Még jó hogy van valami ruha rajt ,utána meg csodálkoznak...
szir_apa_akinek_lebombaztak_a_hazat_3_gyermeke_veszett_oda.jpg

szerbia_148.jpg
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 215
113
Jó, azért egy pár dolgot hozzáfűznék ehhez, ahogy én látom: Nyár közepe van, 35 C, és MI VAGYUNK ITTHON. Tehát nehogy már a jó szándékú segíteni akaró magyar tinilány legyen a hibás, ha megerőszakolja valami barbár(soha ne legyen ilyen, a bevándorlók érdekében sem, mert utána nagy bajok lennének hamar, ha kiderül, a magyar emberek többsége már így sem polkorrekt:p). Szóval véleményem szerint, dög melegben, ne legyen már gond ha a magyar lányok rövidnadrágban vannak. Aki ezt nem bírja elviselni, az már ballaghat is vissza a sivatagba!
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Jó, azért egy pár dolgot hozzáfűznék ehhez, ahogy én látom: Nyár közepe van, 35 C, és MI VAGYUNK ITTHON. Tehát nehogy már a jó szándékú segíteni akaró magyar tinilány legyen a hibás, ha megerőszakolja valami barbár(soha ne legyen ilyen, a bevándorlók érdekében sem, mert utána nagy bajok lennének hamar, ha kiderül, a magyar emberek többsége már így sem polkorrekt:p). Szóval véleményem szerint, dög melegben, ne legyen már gond ha a magyar lányok rövidnadrágban vannak. Aki ezt nem bírja elviselni, az már ballaghat is vissza a sivatagba!
De az ő hibája lesz. Ez a beteg liberalizmus ami 25 éve fertőzi szép hazánkat az engedte el a gyeplőt és rombolta le a tisztességes női megjelenést. Amikor még Magyarországnak volt dicsősége és tiszta erkölcsű kormánya, a századfordulón és a 20. sz elején akkor a nők is tisztességben élték le az életüket és úgy is öltözködtek hosszú szoknyában, nem nemi vágy fokozó térdig vagy mostanában divatos combközépig érő ruhákban. Régen még kendőt hordtak a fejükön az erkölcsös asszonyok nem a mai nyugati liberális fertőt majmolták. Ha ma is úgy öltözködnének kevesebb lenne a nemi erőszak és a bevándorlók se néznének rájuk mint egy darab húsra.
Régen minden jobb volt.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 853
113
<blockquote rel="zsolti">Jó, azért egy pár dolgot hozzáfűznék ehhez, ahogy én látom: Nyár közepe van, 35 C, és MI VAGYUNK ITTHON. Tehát nehogy már a jó szándékú segíteni akaró magyar tinilány legyen a hibás, ha megerőszakolja valami barbár(soha ne legyen ilyen, a bevándorlók érdekében sem, mert utána nagy bajok lennének hamar, ha kiderül, a magyar emberek többsége már így sem polkorrekt:p). Szóval véleményem szerint, dög melegben, ne legyen már gond ha a magyar lányok rövidnadrágban vannak. Aki ezt nem bírja elviselni, az már ballaghat is vissza a sivatagba!
De az ő hibája lesz. Ez a beteg liberalizmus ami 25 éve fertőzi szép hazánkat az engedte el a gyeplőt és rombolta le a tisztességes női megjelenést. Amikor még Magyarországnak volt dicsősége és tiszta erkölcsű kormánya, a századfordulón és a 20. sz elején akkor a nők is tisztességben élték le az életüket és úgy is öltözködtek hosszú szoknyában, nem nemi vágy fokozó térdig vagy mostanában divatos combközépig érő ruhákban. Régen még kendőt hordtak a fejükön az erkölcsös asszonyok nem a mai nyugati liberális fertőt majmolták. Ha ma is úgy öltözködnének kevesebb lenne a nemi erőszak és a bevándorlók se néznének rájuk mint egy darab húsra.
Régen minden jobb volt.</blockquote>

panoz
Elég csak elutazni Groznijba...
A napokban nyílt meg az elso csecsenfoldi noi strand Groznijban. Itt a nok csak "erkolcsosen" oltozhetnek.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
fenyes_adolf-parasztlanyok_1900_as_evek-a_magyar_festeszet_rejtozkodo_csodai_i._58.jpg

Az igazi magyar női viselet így néz ki míg el nem rontotta a nyugatról érkező beteges feminizmus.
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 130
7 155
113
Még két hír arról, hogy északról kapjuk majd a gázt:

http://mno.hu/magyar_nemzet_gazdasagi_hirei/atkarolo-hadmuvelet-eszakon-1298968

http://mno.hu/energia/a-gazprom-a-minimalisra-csokkentette-a-tervet-1299122
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Érdekes a bevándorló asszonyok fel tudnak öltözni úgy hogy egy urát tisztelő rendes nőhöz illik. Mint ahogy az eleink is tették Nagy-Magyarország idejében.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
panoz
Azért kiírhatnád, hogy ironizálsz. Még a végén komolyan vesznek :)
Csak kipróbáltam milyen lehet átszellemülni turbómagyarrá. :)

A komoly viszont az hogy egyik reggel párom aggódva kérdezte idáig is eljut-e a bevándorló verés. Fél. Szegénykém 8000km-rel keletebbről származik mint ideális lenne a mai belpolitikai viszonyok között. Borzasztó érzés azt hazudni neki hogy nincs semmi baj, őt nem veszélyezteti ez a társadalom. Én magamat megtudom védeni fizikailag és származásilag, tősgyökeres szabolcsiként én lennék az utolsó akiből kiscipőcske lenne a dunaparton. De eljött a pont amikor családom fontosabb mint a hely ahova születtem bármennyire is vagyok magyar. Hónapok kérdése és irány a holland nyelvterület részben emiatt. A legkevésbé van kitéve szélsőséges faji vagy vallási eszméknek a helyiek és a bevándorlók száma miatt. 2 értékes diplomával rendelkező embert veszít el ez az ország. Megteszem amit meg kell tenni.
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
<blockquote rel="fip7">panoz
Azért kiírhatnád, hogy ironizálsz. Még a végén komolyan vesznek :)
Szegénykém <b>8000km</b>-rel keletebbről származik mint ideális lenne a mai belpolitikai viszonyok között.
2 értékes diplomával rendelkező embert veszít el ez az ország. Megteszem amit meg kell tenni.</blockquote>

Állj le mielőtt belehalunk a röhögésbe. XD
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
@panoz Voltál már Hollandiában ? ? Tudod miről beszélsz ?
Most komolyan párszor jártam már Hollandiába és annál " A legkevésbé van kitéve szélsőséges faji vagy vallási eszméknek a helyiek és a bevándorlók száma miatt" teli van négerrel és arabbal Hollandia.
Csak gondoltam szolok mielőtt kimész és pofára essel.
Mond azt hogy 2 diplomaval ott jobban kereshetsz és kész.
Tipikus gyenge jellemre utaló cselekedet. Amig jól megy az országnak addig maradsz, amint az Országnak lenne szüksége áldozatokra Te nem ragaszkodsz hozzá. Én élhetnék svájcba és kb 50x annyit kereshetnénk , de minek ? ? Mit számít a pénz és az érték tárgyak , mikor a családodtól 1000km-re éled le az életed 2. rendü állampolgárként, mondjuk ki , aki ki megy dolgozni , az szarabb melot kap szarabb pénzért.
Én azt mondom, hogy most a hazának van szüksége a magyar emberekre, hogy megmaradhasson gyerekeinek , unokáinknak.
Mindenki sokszor elfelejti hogy mennyit köszönhet hogy ide született és volt rá lehetősége hogy 2 diplomát szerezzen....
Megnézném hol tartanál mondjuk egy Botswánában....
Könnyebb út választása mindig is a gyenge emberek ismérve.
Istenek hála életem során eddig beutaztam pár országot, szinte az összes Europai és Észak Amerikai országba jártam , és eleinte mindig azt hittem hogy milyen jó és gondtalan máshol élni, amit a filmek suggalnak és minél több helyen voltam annál magabiztosabb lettem abban, hogy Magyarországon nagyon is jó élni, nem a leggazdagabb, nem a legnagyobb mint London, de élhető. London szinte élhetetlen...
Jó utat @panoz és sok szerencsét
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 215
113
Hollandiáról hasonló véleményem van nekem is, mint desertfox-nak, annyi kiegészítéssel, hogy azért a holland "vidék" az még mindíg csodálatos, és élhető. Fantasztikus hely tud lenni az Egyesült Királyság is, csak nem feltétlen a Londoni East End-re kell ellátogatni. A két diploma teljesen jó, még az is lehet, hogy nem lesz 2. rendű állampolgár, a hollandok azért tényleg elég befogadó nemzet, de hogy nem magyarországon fogsz élni Panoz, azt bánni fogod, életed végéig, akkor is, ha nem ismered el magadnak. Persze csak ha magyar vagy, a szívedben, legalább egy kicsit. Ha szereted azt a szabolcsot, ahová születtél. Ha ezek nem számítanak, TÖKÉLETES életed lehet, sok sikert!
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
Ja és még egy apró dolog a jövövel kapcsolatban mikor kitör a világháboru, megnézzem milyen jogai vannak egy idegen állampolgárnak , még ha vannak is nem ismered a helyi szokásokat (tövényeket).Besoroznak majd mint a Lengyeleket II.VH-ba Angliába és legdurvább ütközetekbe küldték őket (persze csak azért mert elszántak voltak és harcképzetek ) nem is azért , mert leszarják mi lesz velük , otthon senki nem reklamál értük.
Ahogy a örökérvényü régi bölcseség tartja: Isten, Haza, Család.
 

tomsinner

Well-Known Member
2015. június 13.
1 468
1 872
113
Még mielőtt egymás nyakába borulnánk sírva, hogy újabb két értékes diplomás itt hagy minket, (mert tele van a hócipő azzal, hogy egyes országok ott robbantgatnak ki háborút, ahol nekik tetszik, aztán meg mi isszuk meg annak a levét és ettől kezdünk egy kicsit idegesek lenni) ajánlanám figyelmetekbe ezt:

http://hvg.hu/velemeny/20150808_Orban_a_magyar_De_Gaulle

Ilyenek vannak benne mint:
"A liberális demokrácia ugyanis nem Soros György és az ufók közös találmánya, hogy szabadkőműves gyarmattá tegyék a népeket – hanem azon belátáson nyugszik, hogy a nép többsége is lehet elnyomó, azaz nem elég a kormányzók hatalmát korlátozni és fékezni, de a kormányzottakét se árt, elvégre semmi garancia nincs arra, hogy a nép többsége bölcsen dönt. Sőt, a történelem azt mutatja, hogy a nép többsége nagyon sokszor megvezethető, és olyan döntést hoz, ami először csak a kisebbség ellen irányul (ami a népszavazásos demokrácia velejárója), de végül az egész közösség számára lesz veszélyes. Ugyanis a többség zsarnoksága nagyon sokszor egyetlen ember, elit, klikk zsarnokságává tud fajulni. (További részletek a történelemkönyvekben.)"

Szóval megtudjuk ebből, hogy nem minden demokrácia jó, és a többség akarata sem lehet szent, ha az egy kisebbségnek nem tetszik. Ezért vannak a fejünkre nőve a kátrányosék, meg a khömm "nem keresztények". Azt is megtudjuk, hogy ez még nem diktatúra, (mert az csúnya,) hanem liberális demokrácia ami nagyon tuti!

Kicsit visszakanyarodva a kivándorlás témára: 6 unokatestvérem van, 2 még fiatal hozzá, de hárman már kint vannak ebből 2 életvitelszerűen. Szóval szinte mindegyik "olyan korú" rokonom kint él, tehát a mi családunk is abszolút érintett a kivándorlás témában. Úgy látszik, panoztól egy köpésre élek, szóval biztosan tudja, milyen a helyzet errefelé, meg talán más is. Én is voltam kint, lehetőség is mindig lenne rá, de én valahogy nem akarom itt hagyni a Hazámat. Most mit mondjak, olyan alacsony külföld óta a keresetem, hogy szégyellem magam miatta. De mit csináljak? Mint írtam, sokan kint vannak a családból, ha én is kimegyek, akkor ki marad itt? Ha mindenki itt hagyja az országot, mert szar, akkor mi lesz? Észak-keleten az általános iskolákban szinte mindenki kátrányos, részben ez tartott vissza attól hogy tanárnak menjek. Le sz*rom ki mit mond, de cigányokkal nem fogok foglalkozni. Most ezer számra jönnek be a menekültek, ma olvastam valahol, hogy már készülnek ezek gyerekeinek a beiskolázására, a magyarokkal közösen, tehát nem elkülönítve! Szintén a napokban olvastam egy vészjósló demográfiai előrejelzést Hazánkat illetően, ahol állandóan felhozta (a nyilván liberós) cikkíró, hogy még a bevándorlók számának növekedése sem ellensúlyozhatja hatékonyan a társadalom súlyos elöregedését. Itt már foltokban zöld árnyalatok jelentek meg az arcomon, alig tudtam leplezni a hányingert, amit okozott. Értitek, ma a mainstream potenciális magyarként kezeli a négereket meg az arabokat, már nem is csodálkozom azon, hogy a cigányok számáról nincs hivatalos adat.
Erre vannak akik meglebegtetik, hogy bocs' má' de nem tetszik a Zorbán, meg ahogyan viszonyulunk a bevándorlókhoz, szóval kimegyek Hollandiába mert ott minden olyan fasza. Csessze meg, ha ez a legfőbb gond, lehet menni! Aztán ha gyereket vállaltok, 20 év múlva küldjétek haza, megnézni mi a helyzet! Ha minden második ember már kapucsínó, akkor gondolom itt is jó lesz minden és hazajöhettek. Mert az ilyen hozzáállással csak ezt gyorsítjátok meg.
 
Status
Not open for further replies.