[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 156
15 811
113
Tehat azt mondod, hogy nem elsosorban megallitani akarja a magyar kormany az iszlamista invaziot, hanem inkabb "kontrolalni"? Tehat, hogy kontrolalt korulmenyek kozott jussanak Nemetorszagba, hogy az idovel iszlamista allam legyen, mert talan ugy gondoljak, hogy egy iszlamista Nemetorszag nem jo, de meg mindig jobb mint egy ateista-liberalis mostani Nemetorszag? Mondjuk ebben lehet valami. Ezert veditek puha modszerekkel a hatart, mert ez igy inkabb belso biztonsagi kerdes akkor, nem kulso. Ha a nyugat iszlamista lesz akkor biztos nem lesz BLM, LGBTQ, gender, ...
Es ezt nyilvan a nemetek is tudjak, ezert nem fizetnek nektek, mert a liberalisaik igy is megkapjak az iszlamistakat, akiket epp ok akarnak, minek fizessenek akkor, ha ingyen is megkapjak. Viszont ezen logika menten akkor fizetnenek, ha tenyleg lezarnatok (sereg) a deli hatart. Mindegy, meglatjuk mi lesz, ami biztos, hogy EU mar nem sokaig lesz.
Legalabb ebben egy oldalon vagyunk (a jelenlegi Nemetorszag ellen). De akkor meg nem ertem, hogy miert nemet fegyvereket vesztek. Vagy azt hiszitek, hogy majd minden nemet fegyvert egyedul legyartotok, mint a Lynx-et? Nem hiszem, hogy menni fog. Azt megertenem, hogy Nemetorszag ellen jatszotok, hisz nyilvan az ellenfeletek, tehat jo otlet a nemet liberalisokat segiteni abban, hogy szetverjek a jelenlegi nemet allamot. De akkor miert a nemetekkel szovetkeztek katonai teren? Szerintem nincs orszag aki meg tudna titeket erteni... ugy tunik nekem sem megy, pedig majdnem a fel eletemet Budapesten toltottem.

Orbán nagy stratégiának tűnik, de valójában nem az, nem képes stratégia távlatokban gondolkodni.

Valójában csak okosabb, mint az ellenzéke, de baromira nem akkora kaliberű politikus, mint sokan gondolják.

Azért a németekkel fegyverkezünk, mert akkor amikor a szerződést megkötötték ez tűnt épp a legjobb ötletnek.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 516
93 752
113
Orbán nagy stratégiának tűnik, de valójában nem az, nem képes stratégia távlatokban gondolkodni.

Valójában csak okosabb, mint az ellenzéke, de baromira nem akkora kaliberű politikus, mint sokan gondolják.

Azért a németekkel fegyverkezünk, mert akkor amikor a szerződést megkötötték ez tűnt épp a legjobb ötletnek.
Azért a németekkel fegyverkezünk, mert a gazdaságunk, iparunk a németekkel forrt egybe. Velük szemben, ellentétes oldalon belátható időn belül nem megyünk háborúba, mert a magyar gazdaság az9nnal összeomlana.
 
  • Tetszik
Reactions: hendrick and enzo

kw3v865

Well-Known Member
2022. április 11.
269
821
93
Rádásul, baszki a hátár másik oldalán magyarok (is) élnek. Lövöldözzünk rájuk? Nektek könnyű, beloruszokhoz nem mennek az ngok, bezzeg Szerbiában folyamatosan pátyolgatják a migriket.
Aktuális: a határ közelében a szabadkai erdőben migránsok lövöldöztek, 2 halott. Ennyire fegyvertelen ez a horda...
https://index.hu/belfold/2022/07/02/fegyveres-tamadas-magyar-hatar-bevandorlas/
A szerbek gyávák, semmi említésre méltót nem csinálnak, hogy megállítsák őket.
 

gepard145

Member
2018. szeptember 23.
54
99
18
Nem tudom, de latod, hogy folyamatban van. Illetve mi tudjuk karbantartani es bizonyos reszeket gyartani is egyedul. Ti viszont epp most epitetek mindent nemet alapokra, amit nem fogtok tudni egyedul fenntartani, mikozben meg ti is szembe mentek a nemetekkel. Vagy ez csak szinjatek, es valosagban a nemetekkel vagytok megint? En nem tudom, csak furcsa a helyzet.
Aha. Az Abramsekkel azért majd csak óvatosan Nehogy kiderüljön, hogy akkora bukó a fenntartásuk, mint az "ingyen" átadott Leo2A5-é.
 

Katica

Well-Known Member
2022. március 1.
200
593
93
Nem tudom, de latod, hogy folyamatban van. Illetve mi tudjuk karbantartani es bizonyos reszeket gyartani is egyedul. Ti viszont epp most epitetek mindent nemet alapokra, amit nem fogtok tudni egyedul fenntartani, mikozben meg ti is szembe mentek a nemetekkel. Vagy ez csak szinjatek, es valosagban a nemetekkel vagytok megint? En nem tudom, csak furcsa a helyzet.
azta qurva,igen és majd szeptember elsején együtt rohanunk le titeket :D:hadonaszos:o_O
 
  • Vicces
Reactions: tindalos

kriss02

Well-Known Member
2021. szeptember 13.
1 224
2 373
113
Nem tudom, de latod, hogy folyamatban van. Illetve mi tudjuk karbantartani es bizonyos reszeket gyartani is egyedul. Ti viszont epp most epitetek mindent nemet alapokra, amit nem fogtok tudni egyedul fenntartani, mikozben meg ti is szembe mentek a nemetekkel. Vagy ez csak szinjatek, es valosagban a nemetekkel vagytok megint? En nem tudom, csak furcsa a helyzet.
Nyugi, nem te vagy az egyedüli, aki nem érti ezt az országot... Én magyar vagyok, itt élek, és én sem értem... :D Egyébként nehogy azt hidd, hogy mindenki a kormány külpolitikáját tolja Mo-n (kicsit elszaporodtak ebben a fórumban is a GU ügynökök, meg a Kreml szimpatizánsok, tény, de ez ne tévesszen meg :D), de sajnos a propaganda erős, a magyar társadalom meg többfajta szindrómában, így pl. Stockholmban' is szenved... Én szimpatizálok veletek lengyelekkel (ha nem is mindenben, pl. abortusz) és a középkelet-európai orosz- és eurázsiai ellenes iránnyal, és elkötelezett vagyok az euroatlanti rendszer (EU-NATO) iránt. Szóval van támogatótok. ;) :)
 
  • Imádom
  • Hűha
Reactions: hendrick and Katica

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 156
15 811
113
Nem tudom, de latod, hogy folyamatban van. Illetve mi tudjuk karbantartani es bizonyos reszeket gyartani is egyedul. Ti viszont epp most epitetek mindent nemet alapokra, amit nem fogtok tudni egyedul fenntartani, mikozben meg ti is szembe mentek a nemetekkel. Vagy ez csak szinjatek, es valosagban a nemetekkel vagytok megint? En nem tudom, csak furcsa a helyzet.

A magyar kormány a német ipari lobbival van.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

Agresszív Sügér

Well-Known Member
2020. december 8.
421
2 141
93
De akkor meg nem ertem, hogy miert nemet fegyvereket vesztek. Vagy azt hiszitek, hogy majd minden nemet fegyvert egyedul legyartotok, mint a Lynx-et? Nem hiszem, hogy menni fog. Azt megertenem, hogy Nemetorszag ellen jatszotok, hisz nyilvan az ellenfeletek, tehat jo otlet a nemet liberalisokat segiteni abban, hogy szetverjek a jelenlegi nemet allamot. De akkor miert a nemetekkel szovetkeztek katonai teren? Szerintem nincs orszag aki meg tudna titeket erteni... ugy tunik nekem sem megy, pedig majdnem a fel eletemet Budapesten toltottem.
Azért, mert te egyenlőség jelet teszel a német politikusok és a multivállalatok közé. Ez az USA-ban lehet, hogy így van (a szenátorok a multivállalatok szekértolói), a németeknél szvsz nem. Nekünk nem a német multikkal van a bajunk (kösznjük, velük Viktorék jól megértik magukat), hanem csak a politikusaikkal és az USA-ból "importált" tanácsadó gárdájukkal.

Ami pedig a német technikát és az RM gyárait illeti, ez igazából akkor lesz majd fontos és döntő tényező, ha a teljes nyugat-európa iszlamizálódása+gazdasági mélyrepülése kiteljesedik, mert a csődbe még nem ment, de az által fenyegetett cégek (vagy legalább is egy részük remélhetőleg) próbálnak majd menekülni.
A legközelebbi -az ő mércéjükkel európai, civilizált és keleti tömbbel (Kína, Oroszország stb.) még jó gazdasági és politikai kapcsolatokat ápoló és a németekre sem köpködő- ország (ahol képzett munkaerőt is találnak) pedig mi leszünk.
 

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 145
7 608
113
Tolongani fognak az emberek, hogy felszereljenek...160 nettó és életveszély, A hülyének is megéri.
hát ha a liberális fidesz nem húzná a száját a hazai nemzeti csoportosulások láttán, mint a Betyársereg máris lenne néhány száz nem aszkóros pacifista libcsi akik normális fizetésért szívesen látnának egy két Ak-s kecskét. Amerikában az ilyeneket nem üldözik hanem még fegyvereik is vannak. de hát a fidesz csak kirakat-jobboldali
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 422
33 692
113
hát ha a liberális fidesz nem húzná a száját a hazai nemzeti csoportosulások láttán, mint a Betyársereg máris lenne néhány száz nem aszkóros pacifista libcsi akik normális fizetésért szívesen látnának egy két Ak-s kecskét. Amerikában az ilyeneket nem üldözik hanem még fegyvereik is vannak. de hát a fidesz csak kirakat-jobboldali

Magyarország nem Ukrajna, mi nem fegyverezhetünk fel náci szabadcsapatokat a Nyugat jóváhagyásával.
 

kw3v865

Well-Known Member
2022. április 11.
269
821
93
Tolongani fognak az emberek, hogy felszereljenek...160 nettó és életveszély, A hülyének is megéri.
A Kormányban valószínűleg már tudják milyen gazdasági (recesszió) és munkaerőpiaci (munkanélküliség növekedése) helyzet lesz itthon hamarosan. Akkor majd lesz elég jelentkező. Lényegében egy komolyabb közmunkaprogram, sokkal magasabb szinten.
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 213
9 343
113
hát ha a liberális fidesz nem húzná a száját a hazai nemzeti csoportosulások láttán, mint a Betyársereg máris lenne néhány száz nem aszkóros pacifista libcsi akik normális fizetésért szívesen látnának egy két Ak-s kecskét. Amerikában az ilyeneket nem üldözik hanem még fegyvereik is vannak. de hát a fidesz csak kirakat-jobboldali
Na igen, ebben van valami. Lehetne pl milíciát képezni. De még az a létszám se lenne elég.
 

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 145
7 608
113
Magyarország nem Ukrajna, mi nem fegyverezhetünk fel náci szabadcsapatokat a Nyugat jóváhagyásával.
betyársereg nem banderista náci csoportosulás. Tudom nehéz megérteni miután ez a magyar liberális beidegződés hogy még a második világháborús honvéd is náci. na meg jelenleg izrael bácsinak nyalunk ezerrel:oops:
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 213
9 343
113
A Kormányban valószínűleg már tudják milyen gazdasági (recesszió) és munkaerőpiaci (munkanélküliség növekedése) helyzet lesz itthon hamarosan. Akkor majd lesz elég jelentkező. Lényegében egy komolyabb közmunkaprogram, sokkal magasabb szinten.
A határvadászoknál is alig tudtak összekaparni 1200 embert az egész országból. A másik meg, hogy a határőröknek pont az a lényege, hogy a határ mellettiek legyenek akik haza tudnak járni meló után, akik ismerik a környéket. Kiskunhalas környéke olyan mint egy labirintus, a GPS nem tudja megjeleníteni az utcákat a homokbukcákon. A szerb határ környéke vagy erdős (Ásotthalom, Mórahalom) vagy tanyasias puszta, rövid, keskeny erdősávokkal. Nagyon hamar eltévedhetsz. Szóval, szkeptikus vagyok, de az biztos, hogy valamit kezdeni kell a helyzettel. Remélem, hogy jó döntést hoznak majd.
 
Status
Not open for further replies.