
Ez a jóember korábban már több békameneten is részt vett.
http://www.hir24.hu/belfold/2014/10/27/kormanyszovivo-az-amerikai-ugyvivonek-he/
Róla elég annyit tudni, hogy sok nyelven beszélő diplomata, de ha elolvassuk a linkelt önéletrajzát, sokan egyből kiszúrják, hogy honnan jött, mit tanult:
http://hungarian.hungary.usembassy.gov/dcm.html
![]()

Egy nagykövetségi ügyvivőnek/nagykövetnek nem volna szabad a fogadó ország belpolitikai eseményein részt vennie. Ez nem etikus a diplomáciában, mivel az ügyvivőnek/nagykövetnek ez nem feladata.
Van különbség aközött, hogy az ügyvivő <b>személyesen</b> vesz részt a tüntetésen
VAGY
küld 3 CIA-st, hogy ők vegyenek részt a tüntetésen.
Mert az ügyvivőt mindenki ismeri, így megjelenése a tüntetésen <b>üzenetet</b> hordoz, nevezetesen azt, hogy az USA a tüntetőkkel szimpatizál.
)</b><b>Uraim!
Szeretném felhívni a figyelmet, hogy a HTKA nem egy bel- és/vagy aktuálpolitikai fórum, biztonságpolitikai is csak részben, ezért kérek mindenkit, hogy a netadó körüli "hőbörgést" mellőzze az oldalon. Mivel a magyar netes társadalom jellemzően képtelen kontrollálni magát ilyen témákban, ezért a fentieket figyelmen kívül hagyókat nagyon rövid időn belül kirakom az oldalról.
Köszönöm és kellemes fórumozást (most már, hogy valahogy működésre lett bírva újra az oldal...)</b>
Érdekes, de a kérdéses fórumrész a "Biztonságpolitika" nevet viseli és nem a "Biztonságpolitika (részben)" vagy "Némi biztonságpolitika" címet. Márpedig egy adó miatt keletkező feszültség a társadalomban biztonságpolitikai kérdés is, ha tetszik, ha nem.<b>...a HTKA nem egy bel- és/vagy aktuálpolitikai fórum, biztonságpolitikai is csak részben...</b>

)<blockquote>Van különbség aközött, hogy az ügyvivő <b>személyesen</b> vesz részt a tüntetésen
VAGY
küld 3 CIA-st, hogy ők vegyenek részt a tüntetésen.

egy külföldről indított/szervezett a törvényes hatalmat megdönteni igyekvő megmozdulás azért szvsz csak befér a hazai Biztpol topicba.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..