[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 062
4 021
113
Azt el tudom fogadni, h nem értesz egyet a kormánnyal, de ne legyél hülye is.
A fuldoklós példánál nem tudom egyszerűbben megfogalmazni, tessék a linket megnézni.
De "okoskodjunk" a fejeddel. Most "olcsóbb" a gáz, tehát most vegyünk. Ok, de kitárolás van (-1- -5 fok éjjel). Nem baj leáll a kitárolás, mindenki bekaphatja, betárolunk? Ok csak Edericsen tárolunk be, Zsana átveszi az igényt...3 nap alatt kész is. De a többit hova rakod?
Vagy várjunk a betárolással? Ok, legfeljebb nem lesz elérhető a piacon, vagy ha mégis, egy téli csúcs elviszi a betárolt mennyiséget. Ezek után kíváncsi vagyok a tankolási szokásaidra :)
Tudod az a baj már rendszerszinten az ellenzékiekkel és szavazóikkal, h elemi szintű logikai gondolkodásra sem képesek/hajlandóak.
Tudod az a baj már rendszerszinten a kormány párti szavazókkal, hogy mindent meg tudnak magyarázni!
És végül mi bukunk ezer milliárdokat, a "buta" Nyugathoz képest.
És a nagy "szabadságharcunk eredménye is az, hogy nagyobb csicskák vagyunk, mint valaha!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 955
82 781
113
Présember kiaakadt, hogy Amerika-ellenesek lettünk, sőt, még Lovaszhazyt se b.szták nagyon fejbe, holmi macroni demokrácia mércével mérve pedig semmi se történt:
Ideküldenek egy szerencsétlen homokost, aki csodálkozik, hogy nem állunk be a sorba ukránt szopni, és nem tetszik nekünk, hogy szétqurják a világot, aztán meg is lepődik, hogy jobban utáljuk őket, mint 4 éve? Tetszettek volna nem elcsalni az USA választásokat és egy szenilis vén bohócot elnöknek választani! Nem lenne itt ekkora Amerika-ellenesség.

Egyébként meg fától az erdőt ...
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 582
16 182
113
Tudod az a baj már rendszerszinten a kormány párti szavazókkal, hogy mindent meg tudnak magyarázni!
És végül mi bukunk ezer milliárdokat, a "buta" Nyugathoz képest.
És a nagy "szabadságharcunk eredménye is az, hogy nagyobb csicskák vagyunk, mint valaha!
Azt is elfogadom, h én vagyok a hülye, de kérlek írd le, h Te hogyan szerveznéd meg egy évben a gázbeszerzést/készletezést. Tényeket írtam, nem magyarázatot. Tehát, várom a választ. Az ide citált buta/okos nyugat hogy is áll e téren?
Honnan tudod kire szavazok? :)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 955
82 781
113
Egy komment:
"Karácsony Szilveszter Gergőt dicsérni Húsvétkor?"

"Tóta W. szerint jelenleg Budapest „a legvidámabb barakk”,
ahol jár a villamos és a kukásautó is. Továbbá „van munkahely, van közlekedés, orvosi ellátás, iskola és egyetem, van sokszínű kultúra, viszont nincs korrupció és propaganda”."
Ezen még mindig röhögök. :D
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
4 868
27 422
113

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 871
91 392
113
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

Hunter77

Well-Known Member
2022. február 28.
170
1 586
93
Tudod az a baj már rendszerszinten a kormány párti szavazókkal, hogy mindent meg tudnak magyarázni!
És végül mi bukunk ezer milliárdokat, a "buta" Nyugathoz képest.
És a nagy "szabadságharcunk eredménye is az, hogy nagyobb csicskák vagyunk, mint valaha!
Majd a Vadai meg Ferkó....majd ők megmutatják. Hitelesek, demokraták és szakértők. Sose loptak, sose csaltak, sose nyalták Putyint. Nem ez a teszetoszaság ami most van, beindul a haza felvirágoztatása....hogy melyik hazáé? Hát nem tök mindegy, virágzik és kész. Megcsinálják, lesz újra gyorshadtest, és megy, segít, demokratán, zölden, ha kell biciklivel újra, így legalább nem lesz túl nagy az ökológiai lábnyoma....el, egészen Donbasszig...mi az nekünk, voltunk már ott, ismerjük, az igazság és Európa velünk lesz....ja...és Bécsben kávézót nyitunk, megmutatjuk nekik is....
 

kelepisti

Well-Known Member
2010. május 5.
2 903
8 201
113
Amikor a Sziget már csak szórakoztatóipari termékké válik, és mi, magyarok csak kiszolgálószemélyzetként tudunk becsatlakozni, akkor érdemes lesz megfontolni, hogy tovább nem finanszírozzuk
– fogalmazott Demeter Szilárd.
Ellentétben a Forma 1-el, ahol természetesen a magyarok már régen csak kiszolgáló személyzetként szerepelnek -
- fogalmaztam Én (Bazd meg Demeter Szilárd teszem hozzá).
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
Amikor a Sziget már csak szórakoztatóipari termékké válik, és mi, magyarok csak kiszolgálószemélyzetként tudunk becsatlakozni, akkor érdemes lesz megfontolni, hogy tovább nem finanszírozzuk
– fogalmazott Demeter Szilárd.
Ellentétben a Forma 1-el, ahol természetesen a magyarok már régen csak kiszolgáló személyzetként szerepelnek -
- fogalmaztam Én (Bazd meg Demeter Szilárd teszem hozzá).
A Forma1 presztízs minden országnak ahol megrendezik, másért nem is tartanák, mert szerintem nem nyereséges. Viszont hogy lehet nem csak kiszolgálószemélyzet lenni? Vagy csapatod kell legyen, vagy legalább egy magyar pilótád vagy (társ)tualjdonos magában a Forma1-ben.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113
Lőgyakorlat volt valamelyik kopterrel,volt róla szó valahol?
Valami egyedülálló rakettával lőttek.
 
  • Vicces
Reactions: ms07