[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
<blockquote rel="blogen"> és az állam még fizet is mondjuk ötezer Forint vérdíjat minden elfogott bűnözőért,.
Lehet túl sok "helyi zozó" lenne elfogva, hogy lopta a veteményest, barna és csak rabol, aztan kiderül, hogy miskolctapolcai menekült. :)
</blockquote>
Arra főleg adnék egy ötöst, de csak ha ki is toloncolhatják.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Lehet túl sok "helyi zozó" lenne elfogva, hogy lopta a veteményest, barna és csak rabol, aztan kiderül, hogy miskolctapolcai menekült. :)

Na most nem mindegy, úgyse érti senki a cigány vakert, lazán elpasszoljuk őket Németországba mint szíreket! Nem is értem, hogy valamelyik gárda miért nem kezdett még felvilágosító kampányba köztük, aleppói-model, vagy valami...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Korrekt osszefoglalo:
ronpaulinstitute.org
"Hungarian Revolution: Orban Says 'No!' to Brussels Migration Plan

...
But Orban today ruined the party. He vetoed the deal. ... Orban told Turkey, "my offer is this: nothing." Brussels had a collective nervous breakdown.
...
No doubt they will find a way. But if only for the moment, it is worth cheering when one man stands up to a bully and says "no."
"
:D
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 054
18 759
113
http://www.atv.hu/kulfold/20160308-a-torok-sajto-gyozelemrol-ir-orban-viktor-pedig-unnepronto
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 054
18 759
113
http://www.vg.hu/kozelet/die-zeit-epp-a-magyar-modell-nepszerusodese-miatt-jon-tobb-menekult-466829
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 054
18 759
113
http://www.atv.hu/kulfold/20160308-szlovenia-es-szerbia-ejfeltol-korlatozza-a-migransok-beengedeset
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 447
23 616
113
"Orbán Viktor egy igazi úriember!

Én nem. Ha én veszek részt az EU-török tárgyalásokon és meghallom a brüsszeliták mestertervét, ami állítólag a migráció megállítására szolgál, keresek egy vastagabb botot és agyonverem az összest."

http://tutiblog.com/orban-viktor-egy-igazi-uriember/
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
"Orbán Viktor egy igazi úriember!

Én nem. Ha én veszek részt az EU-török tárgyalásokon és meghallom a brüsszeliták mestertervét, ami állítólag a migráció megállítására szolgál, keresek egy vastagabb botot és agyonverem az összest."

http://tutiblog.com/orban-viktor-egy-igazi-uriember/

"A Törökországba visszavitt X számú migránsért cserébe X számút átveszünk."

Ebben egyébként az az uniós logika, hogy a migránsok ne induljanak el maguktól gyalog a balkáni útvonalon, mert úgyis visszavisszük őket Törökországba. Hanem maradjanak Törökországban, mert onnan mi magunk, az EU fogjuk őket az EU-ba szállítani - de kontrollált módon. Ez lenne az a nagy húzás, amit Angela Merkelék kitaláltak.
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 418
2 767
113
Valaki elmondaná, hogy akkor most miről is állapodott meg ki és kivel, mert ez nekem már magas!
Ya és ha megállapodtak, akkor országonként még azt ratikfikálni kell?
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 303
113
Nos, én anno, 1979-80-ban határőr voltam, ma már nem titok, a Soproni Kerületben és nagyobb részt a Pécsi Kerületben. Simán el tudnánk látni a határőrizetet most is. Sőt.... A helyismeretünk a helyiekével egyenértékű, blükivel, lóval, egy szál AK-val megoldanánk...... Ja és lehetne visszahozni a H-63-ast.. Primitív mivolta ellenére jól jelezte, merre járnak akiknek nem kéne ott lenni..... :)

+1

Már én is gondoltam rá mikor a múltkor ment az aknás téma, csak a neve nem ugrott be.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 823
113
Ez elég nagy katasztrófa lenne:


http://index.hu/kulfold/eurologus/2016/03/07/oriasi_atalakulas_elott_az_eu_menekultpolitikaja/


Innentől Brüsszel döntené el ki a menekült - az ő felfogásukban erre kb. 1 milliárd ember lenen jogosult - és szét is oszthatná őket.
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 570
15 517
113
Nem is értem Orbánt! Mondjon Ok-t a kvótára!!!! Már befogadtunk 1200 HOLLAND menekültet, akik menekültek az ottani menekültek elől..... Dolog elvégezve, passz.....
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
index.hu/gazdasag/2016/03/08/munkaerohiany_van_magyarorszagon_amig_ennyi_a_fizetes_nem_is_lesz_nagy_valtozas/

"Dalányi László, a cég magyar irodájának ügyvezetője szerint a munkaadóknak elhúzódó szakemberhiánnyal kell szembenézniük, az alacsony munkabérek miatt nem is lesz könnyű dolguk."

Egyre többet írnak a kicsi fizetések miatti munkaerőhiányról. Lassan csak beindul már valami.

Kénytelen lesz ez ellen tenni valamit a kormány, mert különben bizonyos szektorok - lásd: az egészségügyben már ők is elismerték, hogy kritikus állapotot ért el a nővérhiány - egész egyszerűen összeomlanak. Mondjuk azért az is szégyen, hogy 26 éve a fizetések értéke csak romlik és a mindenkori kormányok meg nem tettek ez ellen soha semmit.
 
Status
Not open for further replies.