[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 917
87 227
113
Egy kis Svédország. Ez a történet nekem még új volt, bár tavalyi feltöltés:

A svéd rendőrök már csak erre jók:
z-funny-51.jpg
 
T

Törölt tag 008

Guest
A 2 fordulós francia elnökválasztási rendszer garantálja hogy ne a nacionalista Le Pen kerüljön a székbe.
Nem történhet olyan blama mint Trumpnál, hogy az elektori szavazatok miatt az kerül hatalomra akire 2 millióan kevesebben szavaztak.
Minusz 3 millio szavazat, akik jogtalanul szavaztak, mert illegálisan vannak az országban.
Akkor még mindig vezet Trump 1 millióval.
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 176
113
A svéd rendőrök már csak erre jók:
z-funny-51.jpg
Ezekkel a vicces dolgokkal semmi baj nincs, mert kell a jó PR a civilek felé. Viszont csak akkor férne bele nálam az ilyesmi, ha az ALAPFELADATOT már ellátták tisztességesen. Az hogy egyes Svéd városok, vagy azoknak kerületei 3. világ szinten vannak, fehér - keresztény őslakos számára NO GO zóna, és közben meg bohóckodnak, szánalmas.
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 558
15 416
113
Egyetértek az előttem szólóval....
Azért a történelemben Nyugat-Európa megvédéséhez sok egyéb mellett kellett egy erős akarattal rendelkező pápa is, aki összerázta a civakodó nemzeteket a közös harcra. Hiába van papíron az EU, ha nincs közös akarat... Helyesebben már kezd körvonalazódni, csak későn. A már bent lévő, asszimilálhatatlan tömegeket nem lehet hazazsuppolni, mert összeomlana a nyugati gazdaság. Bent tartani sem lehet őket, mert akkor túlszaporodják az őshonos nemzetet. Integrálni sem lehet őket. MIT LEHET VELÜK CSINÁLNI? Mert kell valamit, ez már kétségtelen, ha szeretnénk 20 év múlva is Európában és nem az Európai Kalifátusban élni...
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 480
10 772
113
Mi lehet az oka szerintetek hogy az európai muzulmánok csak 2-3 éve kezdtek rá igazán a fa*ságaikra?Miért nem voltak terrorcselekmények európában mondjuk 5 évvel ezelőtt? Én ezt nem értem.Nem vagyok összeesküvés-elmélet párti de ez fura.Aztán a migráció is: miért most vadultak meg az afrikai bennszülöttek meg a pakisztáni afgán stb. hogy elgyalogolnak európába és mikor megérkeznek többezer euró van a zsebükben meg a legùjabb iphone és samsung telefonok térképekkel és mindenféle migránssegítø intézmények és személyek telefonszámaival?
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 176
113
Valami értelmesebb választ szeretnék az origós szintű SorosGyurizásnál:D
A kérdés jó, a válasz összetett: Környezetszenyezésből IS adódó globális felmelegedés, vízgazdálkodás csődje miatt IS egyre égetőbb vízhiány az adott területeken, amelyek aztán nyilván éhséghez IS vezettek, megfejelve egy combos demográfiai robbanással, ami még kiegészült azzal, hogy az éhező szomjazó munkanélküli és kilátástalanságban tengődő fiatal tudatlan-műveletlen arabok tömegeinek SOROS GYURIBÁCSI elvitte az Internetet, és szórólapokat, ahol hamis érzetet keltve bennük azt sulykolta beléjük, hogy ITT minden fehér nő kurva, és szabadon meg lehet őket erőszakolni, + Mami Merkel is egy jótündér volt, aki meghívta őket jósszívvel, azt meg ugye még a 3. világban is tudja mindenki, hogy Németország egyet jelent a Mercivel, meg a BMW-vel.

Ja, és kb. az USA és kispajtásai közben még rittyentettek egy combos Arab tavaszt is néhány országban, ahol ha otthon maradsz, jó eséllyel HA te éppen nem vagy szélsőséges iszlamista, levágják a fejed.

Ebben szerintem kb. ennyi van, dióhéjban.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 480
10 772
113
Oké ez a migráció része ami több tényező következménye.De ki akar profitálni ebből és hogyan??
De mi van az európai muzulmán terrorizmussal?Egyre vadabbak ès egyre több az agymosott fanatikus.Ez nemlehet csak az ISIS propagandája
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 133
15 761
113
https://444.hu/2017/03/19/macron-a-hadkotelezettseg-visszaallitasaval-kampanyol

A függetlenként induló, és a felmérések szerint a győzelemre leginkább esélyes balközép politikus szerint az ország biztonságának is jót tenne, és demokráciára és hazafiasságra is nevelne az intézmény.
(...)
Macron "egy rövidebb szolgálatot" tartana ideálisnak, valószínűleg néhány hónapot jelentene a bevonulás. Ezt viszont nőknek és férfiaknak is kötelezővé tenné, és 18 és 21 éves kor között kellene letudnia minden francia állampolgárnak.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 176
113
Oké ez a migráció része ami több tényező következménye.De ki akar profitálni ebből és hogyan??
De mi van az európai muzulmán terrorizmussal?Egyre vadabbak ès egyre több az agymosott fanatikus.Ez nemlehet csak az ISIS propagandája
Hahaha, de kizárod Gyuribácsit, aztán meg csak kimondatod az emberrel: Ki az aki nyílt és keveredett társadalmakról fantáziál, melyik érdekkör? Kinek kéne jó sok a saját nemzeti értékeitől eltávolodott munkás, és így még inkább egységes, színtelen szagtalan öntudatlan és ami a legfontosabb, birkaként irányítható olcsó munkaerő, amelyek így már bele lehet terelni háborgás nélkül pl. egy egységes Európai Egyesült Államokba, később akár egy egységes Világállamba, ahol TTIP-ek vannak, ahol a nemzeti alapon szerveződött kormányok hatásköre először csökken(multik perelhetik őket pl. "elmaradt hasznért") majd gyakorlatilag megszűnik, és átveszik az irányítást a tőkés-gazdasági körök, a cégek, multik.

Na, összeesküvés elmélet hívő vagyok én is?
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 480
10 772
113
Hahaha, de kizárod Gyuribácsit, aztán meg csak kimondatod az emberrel: Ki az aki nyílt és keveredett társadalmakról fantáziál, melyik érdekkör? Kinek kéne jó sok a saját nemzeti értékeitől eltávolodott munkás, és így még inkább egységes, színtelen szagtalan öntudatlan és ami a legfontosabb, birkaként irányítható olcsó munkaerő, amelyek így már bele lehet terelni háborgás nélkül pl. egy egységes Európai Egyesült Államokba, később akár egy egységes Világállamba, ahol TTIP-ek vannak, ahol a nemzeti alapon szerveződött kormányok hatásköre először csökken(multik perelhetik őket pl. "elmaradt hasznért") majd gyakorlatilag megszűnik, és átveszik az irányítást a tőkés-gazdasági körök, a cégek, multik.

Na, összeesküvés elmélet hívő vagyok én is?
Nem nem vagy.Gyuri bácsit sem zárom ki és értem ezeket az összefüggéseket, sőt még egy kallergi tervet is elképzelhetőnek tartom.A véleményetekre voltam csak kìváncsi.
De a növekvő vallási terrorizmus is Gyuri bácsi meg a multik meg mindenféle arctalan névtelen szervezet szarkeverése lenne?Azért ezt nem hiszem.
Láttam egy riportot a francia tvben.A francia muzulmán közösségek, szervezetek külföldi finanszírozásáròl.Sok millió euró támogatásról van szó, Marokkò Algéria Szaud Arábia soksok pénzt öl ebbe ami amúgy elvileg a Francia törvények szerint büntetendő.Pl. ugye nem lehet arcot elfedő nindzsaruhát hordani és akit megfognak ezzel azt pénzbüntetésre ítélik.Mint tudjuk sok csóró arab van mert dolgozni azt nem szeretnek tehát akár 60 euros büntetés is gondot okozhat nekik.Van egy szervezet aki bátorít minden nøt hogy takarják el magukat és büntetés esetén szónélkül kifizetik helyettük az összeget, Azaz a törvény ellen lázítják őket.Ez nemhiszem hogy gyuribácsi lenne
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 176
113
Nem nem vagy.Gyuri bácsit sem zárom ki és értem ezeket az összefüggéseket, sőt még egy kallergi tervet is elképzelhetőnek tartom.A véleményetekre voltam csak kìváncsi.
De a növekvő vallási terrorizmus is Gyuri bácsi meg a multik meg mindenféle arctalan névtelen szervezet szarkeverése lenne?Azért ezt nem hiszem.
Láttam egy riportot a francia tvben.A francia muzulmán közösségek, szervezetek külföldi finanszírozásáròl.Sok millió euró támogatásról van szó, Marokkò Algéria Szaud Arábia soksok pénzt öl ebbe ami amúgy elvileg a Francia törvények szerint büntetendő.Pl. ugye nem lehet arcot elfedő nindzsaruhát hordani és akit megfognak ezzel azt pénzbüntetésre ítélik.Mint tudjuk sok csóró arab van mert dolgozni azt nem szeretnek tehát akár 60 euros büntetés is gondot okozhat nekik.Van egy szervezet aki bátorít minden nøt hogy takarják el magukat és büntetés esetén szónélkül kifizetik helyettük az összeget, Azaz a törvény ellen lázítják őket.Ez nemhiszem hogy gyuribácsi lenne
Természetesen minden mögött én sem őt, vagy azt az érdekkört látom, akiket képvisel. Nyilván amit mondasz, igaz, a gazdag és radikális vahhabita - muzulmán öbölmenti olajosok is egy érdekkör, ahogy Erdogan Törökországa szintén. Mindenki a saját érdekköre mentén ügyeskedik, mozgolódik, ami egyébként számomra teljesen érthető is. Amit nem értek, hogy az a balfasz EU vezetés miért nem teszi ugyan ezt, de viharos sebességgel. A "United Colors of Benetton" os szivárványos lószart el kéne már felejtenünk, és kő keményen kinyilatkozni, hogy itt nincs semmiféle "Safe Haven" a dolgozni-tanulni nem akaró/tudatlan arab és afrikai tömegeknek, aki idejön, az csak legális úton teheti, és el kell tartsa magát, ne akarjon szociális hálón piócáskodni, ne akarjon erőszakolni, ne követeljen muzulmán jogokat, mert itt NEKI KELL HÁLÁSNAK lennie, és 100% ban asszimilálódnia, ha Ő szeretne itt lenni. Ebbe beletartozik minden, hogy nem ugat a disznóhúsért, a keresztért, adót fizet, nem robbantgat, és nem vág le fejeket, egy asszonya van, és arra sem húz nikábot, megtanulja a nyelvet, etc. Akinek nem tetszik, az mehet haza a kecskékhez...
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 285
55 522
113
Valami értelmesebb választ szeretnék az origós szintű SorosGyurizásnál:D


Gyuribá,nem önerőből lett gyuribá,nem úgy lett csilliárdos,hogy okos volt,hanem gátlástalan,és a legfelsőbb politikai körök segítették a pénzhez,aztán abból a pénzből segített a legfelsőbb köröknek,hogy a legfelsőbb körök ujjlenyomata ne legyen rajta a pénzen,ill. a pénzből végrehajtott akciókon,vagy legalábbis nem közvetlenül.
Ahogy megfordul(t) a szél,máris bukott pár milliárdot,már nem annyira osztják meg a legbelső gazdasági,politikai,katonai államtitkokat vele,s máris nem akkora pénzügyi zseni.
Szóval ő nem önállóan találja ki a társadalmi szervezeteit,programjait,hanem a nagypolitika irányvonalai szerint működik,valami fatális véletlen folytán.:D
Ő a brand,amit a nagypolitika nem akar/tud/mer közvetlenül felvállalni,azt ő felvállalja.
Nem lehet őt,és munkásságát félvállról venni,az amcsi külügy miniszterrel,a nyomozó hivatalok legfelső vezetőivel emailezett,parolázott,grillpartizott közvetlenül.
Olyan,mintha a mi,miniszter elnökünk körüli milliárdos vállalkozók szerveznének társadalmi szervezeteket,minimum az elcsatolt részeinken,de mondjuk a nyugat Európában,a Magyar szakszolgálatok,pénzintézetek,miniszterek segítségével/információik alapján.
Mondjuk a nemzet vízvezeték szerelője,létrehozna egy bevándorlás elleni alapítványt Németországban,és a Német királyi tv adná minden megmozdulásukat a főműsoridős híradóban......:D
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 176
113
Gyuribá,nem önerőből lett gyuribá,nem úgy lett csilliárdos,hogy okos volt,hanem gátlástalan,és a legfelsőbb politikai körök segítették a pénzhez,aztán abból a pénzből segített a legfelsőbb köröknek,hogy a legfelsőbb körök ujjlenyomata ne legyen rajta a pénzen,ill. a pénzből végrehajtott akciókon,vagy legalábbis nem közvetlenül.
Ahogy megfordul(t) a szél,máris bukott pár milliárdot,már nem annyira osztják meg a legbelső gazdasági,politikai,katonai államtitkokat vele,s máris nem akkora pénzügyi zseni.
Szóval ő nem önállóan találja ki a társadalmi szervezeteit,programjait,hanem a nagypolitika irányvonalai szerint működik,valami fatális véletlen folytán.:D
Ő a brand,amit a nagypolitika nem akar/tud/mer közvetlenül felvállalni,azt ő felvállalja.
Nem lehet őt,és munkásságát félvállról venni,az amcsi külügy miniszterrel,a nyomozó hivatalok legfelső vezetőivel emailezett,parolázott,grillpartizott közvetlenül.
Olyan,mintha a mi,miniszter elnökünk körüli milliárdos vállalkozók szerveznének társadalmi szervezeteket,minimum az elcsatolt részeinken,de mondjuk a nyugat Európában,a Magyar szakszolgálatok,pénzintézetek,miniszterek segítségével/információik alapján.
Mondjuk a nemzet vízvezeték szerelője,létrehozna egy bevándorlás elleni alapítványt Németországban,és a Német királyi tv adná minden megmozdulásukat a főműsoridős híradóban......:D
Találó hasonlat, igen, kb. ül az analógiád :p!
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 480
10 772
113
Igen európa (føleg a nyugati része) rózsaszìn ködben él amit conchita wurst a mindenkit befogadás a melegházasságok jeleznek a legjobban.Az eltorzult,beteg értékrend lett a menő.Mindenkit szeretünk és sajnálunk mégha seggbe is raknak bennünket.A családegyesítési programok:az az arab aki francia állampolgár behozhatja az egész családját nagyszülőket unokatesókat még a kecskéiket is...És több jogyk van szinte mint az őslakosoknak. Néhány nagyon agymosott országtól eltekintve az emberek nem elégedettek a politikusaikkal szerintem csak idő kérdése hogy elmérgesedjen a helyzet
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 480
10 772
113
A terrorizmust meg az arab államok pénzelik szerintem, akármit is mondanak.Alja népnek tartanak minket és az európaiak butasága csak megerősíti őket ebben.A terrorizmus egy fegyver a kezükben szerintem ezek európát akarják.Ha létezhet a kallergi terv simán elképzelhetőnek tartom az arab változatát is