[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 460
18 018
113
Blogen

Én nem vagyok keresztény. Anyám Fridrich, apám Kovács. Akkor bevándorló vagyok? Fejemhez nyomnád a pisztolyt, és meghúznád a ravaszt?
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Blogen

Én nem vagyok keresztény. Anyám Fridrich, apám Kovács. Akkor bevándorló vagyok? Fejemhez nyomnád a pisztolyt, és meghúznád a ravaszt?

Te is keresztény vagy, csak nem szó szerint. Európa attól lett olyan amilyen mert kb 900 évig államvallás volt a kereszténység és aminek hatására még ma is úgy gondolkodnak az emberek ahogy. Csak egy példa. Gondolom eszed ágába nem jutna burkába, csadorba vagy egyéb ruhába dugnod a barátnődet, feleségedet nem? Na és nyilván nem korbácsolnád meg ha teszem azt autót szeretne vezetni nem?
 
T

Törölt tag 008

Guest
Túlbonyolítjátok. Egyszerűen csak munkavállalásival maradhatnának. Az a zozó akinek 1 hónapja nincs munkahelye automatikusan kitoloncolódik.
3 hónap alatt a gyrosárúsokon, szőnyegeseken kívül mindenki kitakarodna európából és még a PC sem sérülne.
Ja és gazdag arab országok pl pont ezt csinálják.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 868
113
A 3 gyanúsított fehérorosz állampolgár Ivan és Alekszej Dovbas,akik az iszlámra konvertáltak és Marat Junuszov dagesztáni szuletésu.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
"Egyszerű, aki nem keresztény, az bevándorló, vagy azok hitehagyott kutyája. A vallásháborúban nincs semleges fél, ahogy hamis objektivitás sem, csak igaz önzés, vagy vereség. "

Anyam, borogass....Europaban sincs tul sok igaz kereszteny (a magukat keresztenynek vallok sem igazan keresztenyek, abbol az egyszeru tenybol fakadoan, hogy a kereszteny hit onpusztito hit, vagyis ha betartja egy adott populacio, akkor szetszedi a kulso ellenseg).
Masreszt, nem hinnem, hogy meg tobb vallasos idiota hianyzik Europanak, fuggetlenul a vallasa targyatol, szoval a bevandorlo (no nem a mostaniak) ateistak legalabb mar meglephettek egy szintet.
Ez az objektivitas egyebkent: a vallast kivul tartani.
 
M

molnibalage

Guest
Blogen

Én nem vagyok keresztény. Anyám Fridrich, apám Kovács. Akkor bevándorló vagyok? Fejemhez nyomnád a pisztolyt, és meghúznád a ravaszt?
Dettó. Nagyszüleim egyik ágán a családnév Németh. Biztos viccből... Szlovákiai magyarok voltak. És nem vagyok keresztény. Én is álljak be a sorba a golyért?

Blogen viselkedése pontosan az, amire talán sikeresen (?) játszanak a terroristák. És ez ami rémisztő nekem. Egy ilyen közösségben 3 óra alatt sikerült két olyan emberbe botlani, aki pontenciálisan elfogadna olyan diktatúrát, amitől okádni támad kedvem.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 868
113
Junuszov ezenkívul belga állampolgársággal is rendelkezik. Február végén utaztak Belgiumba.
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 460
18 018
113
Persze, magyar és európai vagyok. :) De ez már tényleg eszement. És ez benne az egyik legrémisztőbb, hogy sok embernek már most ilyen gondolatai vannak. Mi lesz később? Mert tartok tőle, hogy Párizs és Brüsszel még csak a kezdet :(
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Egyebkent szorakoztato a maga szanalmas modjan, amikor egy "kereszteny" golyoert kialt....
 

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 241
1 494
113
Közös fellépés kell stb. lózungokkal tele a padlás...
Milyen fellépésről beszélnek ezek???
Megtárgyalják, megszavazzák?
Lassan negyedévente lesz merénylet.
Ezek az emberek, csak az erőből tanulnának, ami az EUnak semmenyi sincs.
Ha nagyon akarnának, már holnap újrarobbantanának.

De az Unió erre válaszként, hozz egy új tiltó jogszabályt, esetleg felvonulnak...
Siralmas.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Én ezt indulat nélkül írom arbalest. Nem háborított fel az eset, mert liberális európaiak irtasa az ostobaságunk következménye. Nincsenek védendő értékeik, amik elég értékesek lennének, úgy kell nekik. Szerintem viszont van miért ölni.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
"nincsenek védendő értékeik, amik elég értékesek lennének, úgy kell nekik"
Mert a telapoba vetett hit ertekesebb am a szolasszabadsagnal vagy hasonloknal?
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Egy hit értékét az érte hozott áldozat határozza meg. De lehetőleg masokat áldozzunk!
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
"Hunyadi kereszténysége ez, nem a pedofil papoké!"

Annak sincs tobb koze a keresztenyseghez.
 
M

molnibalage

Guest
Egy hit értékét az érte hozott áldozat határozza meg. De lehetőleg masokat áldozzunk!
Juj...

Ezek szerint akkor a szocializmus, kommunizmus és a nácizmusnak mi az értéke? Hányan adták érte életüket önként és kevésbé önként...?

Ennyire magas labdákat nem nehéz lecsapni...
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
<blockquote rel="blogen">Egy hit értékét az érte hozott áldozat határozza meg. De lehetőleg masokat áldozzunk!
Juj...

Ezek szerint akkor a szocializmus, kommunizmus és a nácizmusnak mi az értéke? Hányan adták érte életüket önként és kevésbé önként...?

Ennyire magas labdákat nem nehéz lecsapni...</blockquote>

Elég értékesek voltak. Szégyen a demokráciára, hogy annyit se ér...
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
"Miért kellene, hogy legyen?"
Most viccelsz?
Ha azt vallom, hogy hiszek valami konkretan megfogalmazhatoban, annak szent konyveben, akkor elfogadom a tanitasait es az altala kepviselt ertekrendet. Ha ezt nem tartom be, akkor nem vagyok az adott hitrendszer kovetoje.