[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 878
47 531
113
Nem kell nekik rosszat kívánni, ott vannak a "derék" politikusok. Este a rádióban hallottam a "felső plafon nélküli" menekült-politikai előnyeit és hogy ez hogyan fog a mainál is nagyobb jólétet eredményezni a klimasemlegessé váló Németországban.

Nincs bajom azzal, ha valaki tanulni, dolgozni meg egy országba, hozzáteszi a maga részét a közös sikerhez és teljesen elfogadja az ottani szabályokat. Azzal viszont komoly bajom van, hogy csak a kezét nyújtja a pénzért és követel, ha meg nem kap, akkor erőszakkal elveszi és a "törvény" őket védi...
Erre utaltam hogy én rosszat nem akarok nekik, senkinek, de látom a folyamatokat, sajnos.

Sok jó dolog van/inkább volt amit szerettem volna ha átveszünk nyugatról, mostanra jutottam el oda, hogy ha egész csomagban tudnánk csak a jót megkapni úgy, hogy jön velük az összes többi ideológiai baromságuk is, akkor inkább basszanak egyedül!
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Feministák, ezek ilyenek mindenhol.

Itt a cirkuszuktól a video. Azt nem akarom kiírni hogy én mit gondolok róluk. Kb. mint a kékinges aki szembeszállt velük. Megfogta az egyik, vissza is lökte a többi közé.

Nekem a szőr is feláll a hátamon tőlük mint verekedni készülő macskáknak. :oops:

Itt valaki le tudná fordítani hogy mit mondanak, meg a csávó mit mond? Kíváncsi vagyok az érvelésükre.
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 364
20 895
113
A májusban megtartott, madridi előrehozott választások előtt a radikális jobboldali párt egy idős nőt és egy bevándorló fiatalt ábrázoló plakáttal ragasztotta körbe a spanyol fővárost:
"EGY KÍSÉRŐ NÉLKÜLI MIGRÁNS FIATAL HAVONTA 4700 EURÓBA KERÜL AZ ÁLLAMNAK, MIKÖZBEN A NAGYMAMÁD 426 EURÓ NYUGDÍJAT KAP HAVONTA"
– olvasható a plakáton.


Nos, mit gondoltok, hány migránsnál és mennyi ideig fenntartható ez?
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 378
56 058
113
A májusban megtartott, madridi előrehozott választások előtt a radikális jobboldali párt egy idős nőt és egy bevándorló fiatalt ábrázoló plakáttal ragasztotta körbe a spanyol fővárost:
"EGY KÍSÉRŐ NÉLKÜLI MIGRÁNS FIATAL HAVONTA 4700 EURÓBA KERÜL AZ ÁLLAMNAK, MIKÖZBEN A NAGYMAMÁD 426 EURÓ NYUGDÍJAT KAP HAVONTA"
– olvasható a plakáton.


Nos, mit gondoltok, hány migránsnál és mennyi ideig fenntartható ez?



Fulke forradalom volt ott is, a jó hispánoknak is elcsattanós már a hócipoje a sok professzortól, részecske fizikustól, doktorandusztól.....


:rolleyes::D
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
A májusban megtartott, madridi előrehozott választások előtt a radikális jobboldali párt egy idős nőt és egy bevándorló fiatalt ábrázoló plakáttal ragasztotta körbe a spanyol fővárost:
"EGY KÍSÉRŐ NÉLKÜLI MIGRÁNS FIATAL HAVONTA 4700 EURÓBA KERÜL AZ ÁLLAMNAK, MIKÖZBEN A NAGYMAMÁD 426 EURÓ NYUGDÍJAT KAP HAVONTA"
– olvasható a plakáton.


Nos, mit gondoltok, hány migránsnál és mennyi ideig fenntartható ez?
Anno 2015-ben értelemes barátnő is felült a Fidesz kommunikációs vonatra, szép látvány volt... :(( Akkor mondtam, hogy,
-* Európa többek között morális okból SEM engedheti meg magának hogy elfordítsa a fejét, és már csak maga jól felfogott hosszútávú érdekében is izmot kellene növesztenie, és belaavatkozni, nemzetközileg. Drága lett volna? Mihez képest: 4700 euróért a helyiek elhozzák neked a ISIS fazon fejét, díszdobozban... ) Más kérdés, hogy a közel-keleti , afrikai népességrobbanás problémáit önmagában nem oldotta volna meg, de igazából egyetlen út van a genocidiumokon kívül a népességszaporulat kezelésére: a helyi lakosság jólétének emelése.... Ja, hogy az hosszútávon 15-20 év múlva érte volna meg nyugati gazdaságnak? Hát, tessék, helyettük most ott van Kína, és rabolja le a országokat, ami egyenlő még több gyerek, még több menekült.... Nem baj, majd Bono szervez jótékonysági koncertet....
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Na, nem lapozok vissza, biztos vagyok benne hogy nyolcvan százaléka a hozzászólásoknak pár fotelhuszáré, akik egymásra licitálva migránsoznak, gendereznek, és buziznak, etc, Hát ja, a nehéz gyermekkor öröksége..

namindegy, ha valkit más is érdekel:
Néetországban sikerült egy járást a hekkereknek lebénítani, cyber-katasztrófahelyzetet hirdettek https://www.derstandard.at/story/2000128109717/cyber-katastrophenfall-in-deutschland-wir-sind-praktisch-vollkommen-lahmgelegt
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 524
34 009
113
Na, nem lapozok vissza, biztos vagyok benne hogy nyolcvan százaléka a hozzászólásoknak pár fotelhuszáré, akik egymásra licitálva migránsoznak, gendereznek, és buziznak, etc, Hát ja, a nehéz gyermekkor öröksége..

namindegy, ha valkit más is érdekel:
Néetországban sikerült egy járást a hekkereknek lebénítani, cyber-katasztrófahelyzetet hirdettek https://www.derstandard.at/story/2000128109717/cyber-katastrophenfall-in-deutschland-wir-sind-praktisch-vollkommen-lahmgelegt

Konteós körökben már régóta mondják, hogy a vírus után a kibertámadások, kibervészhelyzet (a klímavészhelyzet mellett) lesz az új slágertéma. :D (Amikért persze nyilván a sátáni Putyin lesz egyszemélyben felelős, teszem hozzá.)
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 298
16 096
113
Na, nem lapozok vissza, biztos vagyok benne hogy nyolcvan százaléka a hozzászólásoknak pár fotelhuszáré, akik egymásra licitálva migránsoznak, gendereznek, és buziznak, etc, Hát ja, a nehéz gyermekkor öröksége..

namindegy, ha valkit más is érdekel:
Néetországban sikerült egy járást a hekkereknek lebénítani, cyber-katasztrófahelyzetet hirdettek https://www.derstandard.at/story/2000128109717/cyber-katastrophenfall-in-deutschland-wir-sind-praktisch-vollkommen-lahmgelegt

Úgy kell nekik.
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Gondolom nagyon megijedt.
Nem tudom, szerintem már rég nincs képben a Kremlben, csak megszűrt híreket kap a lakossága... Az pedig hogy az amarikai kiberhadviselés még nem baszta izomból pofán Oroszországot, az amerikai vezetésnek köszönhető, képességük megvan rá-
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 298
16 096
113
Nem tudom, szerintem már rég nincs képben a Kremlben, csak megszűrt híreket kap a lakossága... Az pedig hogy az amarikai kiberhadviselés még nem baszta izomból pofán Oroszországot, az amerikai vezetésnek köszönhető, képességük megvan rá-

A jenkiknek nincshova arcoskodniuk, mert már annyi ellenséget hoztak összemaguknak az elmúlt 30 évben, hogy örüljenek, hogy még csak most kezdenek összefogni ellenük.

Amúgy meg magasról lehet nagyot esni,a jenkik vannak legjobban ráépülve a netfüggőségre.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Annyira konteo, hogy az amerikai kormány pár naőja közölte Putyinnal, aki persze azt se tudja, mi az a hekker, hogy legközelebb az Oroszországból származó támadásért Moszkvát teszik felelőssé...
Nemigazán akarok beleszólni, de ez a faék típusú vádaskodás alap mindenféle bizonyíték nélkül. Sajnos nem tudok hinni az amerikai kormány ezen állításainak, mert már annyiszor eljátszották a renoméjukat. Amit Putyinról állítasz a hacker kifejezés értelmét illetően az pedig teljesen "bemondásra" alapozott sározás, semmi más. Én nem javaslom az ilyen "túllövéseket", mert ez elfogultság, attól pedig nem fogsz tisztán látni semmit, mert félreviszi az ítélőképességed.

Itt emlékeztetnék arra a nem mellékes tényre, hogy korábban az amerikai kormány lehallgattatott egy rakás európai politikust, amiből anno igen nagy botrány lett. Szóval akinek bizonyítottan van hacker alakulata ÉS HASZNÁLJA IS az az amerikai kormány. Nem fogom ezt tovább boncolgatni pedig lehetne, de ez tény !

Én csak politikai szekértáborokat látok akiknek mindnek van a számláján, ezért igyekszem távol maradni mindegyiktől, és higgadtan kiszűrni a valóságot, hogy mikor kinél van / lehet az igazság. Nem egyszerű történet.