[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
Látod @boki meg felidegesíti itt magát, hogy kicsit provokatívan rávilagítottam az orosz propaganda logikai hiányosságaira.
Olyan érzékeny a kis lelke. Leáll itt egy udvari bolonddal vitatkozni. Én a helyébe a szakszervezethez fordulnék.
:cool:
Nem vagyunk egyformák ki így ki úgy reagál így kerek a világ.....
Amúgy szerintem a napnál is világosabb, hogy az orosz csapatok az orosz-ukrán határnál Putyin szavainak az álátámasztását szolgálják, de én biztos vagyok benne, hogy nem lesz orosz invázió....
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell
W

Wilson

Guest
Macron kikerülte a Belarusz légteret, nehogy Alekszandr Grigorovics leszállásra kényszerítse a gépét. :)

L-Wpm0J8J7M.jpg
Miért Macron a Ryanair-l repült....? :):)
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Látod @boki meg felidegesíti itt magát, hogy kicsit provokatívan rávilagítottam az orosz propaganda logikai hiányosságaira.
Olyan érzékeny a kis lelke. Leáll itt egy udvari bolonddal vitatkozni. Én a helyébe a szakszervezethez fordulnék.
:cool:
Nem tudsz felidegesíteni, hiába próbálod a szavakat felcserélni , a leírtak értelmezése és megértése helyett provokatív megjegyzéseket tennil . Benyelsz minden kamu nyugati propagandát, hazugságot amit lehoznak. Te vagy a fórum kamu pöcsije. :D
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Nem vagyunk egyformák ki így ki úgy reagál így kerek a világ.....
Amúgy szerintem a napnál is világosabb, hogy az orosz csapatok az orosz-ukrán határnál Putyin szavainak az álátámasztását szolgálják, de én biztos vagyok benne, hogy nem lesz orosz invázió....
Hiába írod le ezt már századszor, kamu pöcsi ezt nem tudja megérteni.Nincs olyan szellemi szinten. :D
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Végül majd úgyis az idő dönti el ,hogy neki vagy azoknak lesz igaza aki szerint nem lesz orosz invázió, nagyon remélem azoknak lesz igaza akik szerint nem lesz orosz invázió.....
Ha akarta volna Putyin, akkor még 2014-ben bevonul, akkor voltak hozzá a legmegfelelőbb feltételek. Még 2014-ben leírtam az ukrán topikban, hogy nem fog egy testvér nép ellen háborút indítani. Ezzel orosz ellenessé tenné a még oroszpárti lakosságot is. Igaz 7 éve elteltével erős orosz ellenes agymosó kampányt indítottak az ukrán médiában, ezáltal valamelyest csökkent az oroszpártiak aránya.
 
  • Tetszik
Reactions: laiki and ghullaire

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Végül majd úgyis az idő dönti el ,hogy neki vagy azoknak lesz igaza aki szerint nem lesz orosz invázió, nagyon remélem azoknak lesz igaza akik szerint nem lesz orosz invázió.....
Mit kéne azokkal csinálni, akik állandóan az orosz inváziót hajtották és nem lesz belőle semmi. Büntetést érdemelnének szerintem.
 
W

Wilson

Guest
Blinken bejelentette, hogy az Egyesült Államok és az EU kész egy "értelmes párbeszéd" folytatására Oroszországgal a biztonságról.....

Az amerikai külügyminiszter megjegyezte, hogy a biztonsági kérdések kölcsönösen érintik

Az Egyesült Államok és az Európai Unió elkötelezett amellett, hogy folytassák az „érdemes párbeszédet” Oroszországgal a kölcsönös érdeklődésre számot tartó biztonsági kérdésekről. Ezt nyilatkozta február 7-én, hétfőn Anthony Blinken amerikai külügyminiszter .

„Célunk, hogy érdemi megbeszéléseket folytassunk Oroszországgal a kölcsönös érdeklődésre számot tartó biztonsági kérdésekről. A diplomáciai út világos” – mondta az amerikai diplomácia vezetője az EU-USA

 
  • Szomorú
Reactions: Vindicare
W

Wilson

Guest
Ha akarta volna Putyin, akkor még 2014-ben bevonul, akkor voltak hozzá a legmegfelelőbb feltételek. Még 2014-ben leírtam az ukrán topikban, hogy nem fog egy testvér nép ellen háborút indítani. Ezzel orosz ellenessé tenné a még oroszpárti lakosságot is. Igaz 7 éve elteltével erős orosz ellenes agymosó kampányt indítottak az ukrán médiában, ezáltal valamelyest csökkent az oroszpártiak aránya.
Hozhatják Putyint olyan helyzetbe, hogy nem lesz más választása de az ilyen lépések megtétele már ellentétes lenne szerintem az USA érdekeivel.....
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Nem tudsz felidegesíteni, hiába próbálod a szavakat felcserélni , a leírtak értelmezése és megértése helyett provokatív megjegyzéseket tennil . Benyelsz minden kamu nyugati propagandát, hazugságot amit lehoznak. Te vagy a fórum kamu pöcsije. :D
Nem értem, hogy milyen nyugati propagandáról beszélsz.
Te magad írtad le, hogy mezei táborokba települtek a határ mentén. Decemberben. Januárban
Ahhoz nem kell nyugati propaganda, hogy kitaláljam, hogy nem azért csinálják ezt, mert a hidegtől feláll nekik.
Különben észrevetted, hogy elkezdesz hibásan magyarul írni, amikor nem látsz a pipától? De legalább odateszed a vigyorgó smile-t! Ez így kontraproduktív.
Tessék rendesen odafigyelni! :hadonaszos:
Különben nem értem, hogy mire gondolsz azzal, hogy elkezdem a szavakat felcserélni. De hagyjuk is. Tudom, hogy nincs jelentősége.
 
W

Wilson

Guest
Mit kéne azokkal csinálni, akik állandóan az orosz inváziót hajtották és nem lesz belőle semmi. Büntetést érdemelnének szerintem.
Nézd szerintem itt a fórumon sokféle ember van, sokféle véleménnyel sokféle beállítottsággal, ha mindenki hozzáteszi a fórumhoz kultúrált formában a véleményét látásmódját azzal szerintem csak gazdagabb lesz a HTKA.....
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 654
19 004
113
De akkor mi lesz az "áruló Orbán" jelzővel, ha a Macron is odament meg az újMerkel is oda készül?
És hát persze az ukránok miatt mennek nem az orosz gázért! Nem azért mert a német is lassan megfagy otthon mert üresek a gáztározók és az árak az egekben! De bezzeg ez az Orbán gyerek! Ez hogy csinálta?! Hogy a piaci árnál 5x olcsóbban kapja a gázt!!! Hmmm
 

Vindicare

Well-Known Member
2022. február 1.
262
1 399
93
Blinken bejelentette, hogy az Egyesült Államok és az EU kész egy "értelmes párbeszéd" folytatására Oroszországgal a biztonságról.....

Az amerikai külügyminiszter megjegyezte, hogy a biztonsági kérdések kölcsönösen érintik

Az Egyesült Államok és az Európai Unió elkötelezett amellett, hogy folytassák az „érdemes párbeszédet” Oroszországgal a kölcsönös érdeklődésre számot tartó biztonsági kérdésekről. Ezt nyilatkozta február 7-én, hétfőn Anthony Blinken amerikai külügyminiszter .

„Célunk, hogy érdemi megbeszéléseket folytassunk Oroszországgal a kölcsönös érdeklődésre számot tartó biztonsági kérdésekről. A diplomáciai út világos” – mondta az amerikai diplomácia vezetője az EU-USA

Ez 2004 környékén jó lett volna,ma már reménytelenül kevés,sőt talán inkább vérlázító.A ruszkiknak papír kell, nem szép szavak:(
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 565
15 483
113
No, eljött az este, így megszólalhatnékom van..... Afganisztán TÉNYLEG nem akar EU-tag lenni, annál az egyszerű oknál fogva, hogy a fele népesség már itt van. Ivánéknak lehetőségük sincs támadni, hisz - hála a gáz- és az olajbevételeknek - a pénteki csőd után legalább egy hét kell, míg újra csődkészek lesznek. Ukrajna: ha Ivánék megindulnak, észre sem vesszük. Egyszer csak másmilyen betűtípusú cirill betűk lesznek és a svéd színek helyett a franciát látjuk az utcán..... Szépen, csendben a zöld békaemberek beszivárognak.... Arról meg, hogy Putyin meg a hosszú asztal...... Macronék bekéretik Szabó Timike (La rose d'Afghanistan) férjét, hogy dugná mán meg az asszonyt, mert megint hülyeséget beszél...