[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

T

Törölt tag 1526

Guest
A ruhája is teljesen más árnyalatú, a kontraszttal is babráltak de csak a katonán, az egyik képen megszaladt a retus is mert eléggé más élességű. Szeretném én látni ezt a videót ahol két lövés közt így megváltoznak a fényviszonyok és ugrál a felbontás, de gondolom soha nem fogjuk látni.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Na meg ha ez egy videó két képe akkor miért van az egyik képen HTS logo és hírsáv a másik képen meg miért nincs? o_O
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Na ilyenkor kéne megkérni kacsacsor barátunkat, hogy ne rejtegesse azokat a remek forrásokat ahonnan ilyen nagy leleplezések származnak, biztos megbízható és hiteles forrásból vannak, nem valami konteós szennyoldalról és lehet van ott még több érdekes eltitkolt igazság is.
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
Na meg ha ez egy videó két képe akkor miért van az egyik képen HTS logo és hírsáv a másik képen meg miért nincs? o_O

Te teljesen hülye vagy...
Volt egy videó, amit két fél is megszerzett és feltöltött a saját logójával.Az egyik kitakarta az IÁ-kitűzőt a másik nem.
Egyáltalán nem ritka, hogy valaki készít egy videót, de több fél is leközli ugyanazt.Itthon is megfigyelhető ez a híradókban és máshol is.Főleg háborúban.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Nagyon nem akartam idehozni, de hogy a vitát eldönthessétek és lezárjátok, itt az oldal ahonnan terjedt a kép mindenfelé. Nem fogom átnézni sem a képeket, sem a videokat, keresse meg az aki akarja hogy miből van. Itt van az egyik tegnapi VBIED sofőr is kitéve, mint hős. Nekem bőven elég volt egyszer megnézni az oldalukat, nagyon utálom őket. https://ebaa.news/ (nem akartam, de mégiscsak kattintható lett) Én nem kívánok beleszólni a vitába, sem most, sem.később.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Te teljesen hülye vagy...
Volt egy videó, amit két fél is megszerzett és feltöltött a saját logójával.Az egyik kitakarta az IÁ-kitűzőt a másik nem.
Egyáltalán nem ritka, hogy valaki készít egy videót, de több fél is leközli ugyanazt.Itthon is megfigyelhető ez a híradókban és máshol is.Főleg háborúban.
Aha, szóval a HTS nem akarja titkolni a dolgot, viszont az izék kitakarták. De amúgy ezek az izék kik is?
 
T

Törölt tag 1526

Guest
a haverjaid akik az ártatlanok fejét saját életlen késükkel levagdossák. apropó a késed megvan még? :))
De ha orosz fórumokra teszik ki a képeiket akkor azok nem a te haverjaid? Legalábbis engem a google képkereső egy orosz fórumra irányított a hamisított képpel.
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
De ha orosz fórumokra teszik ki a képeiket akkor azok nem a te haverjaid?

Neked meg a HTS a haverod? Nehogy már beállítsd őket jófiúknak.
Remélem tudod, hogy terroistacsoportként van nyilvántartva, és a bűnpártolás is törvénybe ütközik. Ráadásul balszerencsédre a net meg már rég nem biztosít anonimitást....
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Neked meg a HTS a haverod? Nehogy már beállítsd őket jófiúknak.
Remélem tudod, hogy a bűnpártolás is törvénybe ütközik. A net meg már rég nem biztosít anonimitást....
Jófiúknak? Szerintem ugyanolyan rosszfiúk ők mint a haverjaitok, az ellenük harcoló iráni meg hezbollahos dzsihádisták.

De ne aggódj, nem lesztek ti bűnpártolással perbe fogva, ha egy fórumon szurkoltok a dzsihádistáknak az csak megvetendő cselekmény de még nem bűnpártolás.
 

mentuhotep

Well-Known Member
2016. december 20.
373
1 070
93
Jófiúknak? Szerintem ugyanolyan rosszfiúk ők mint a haverjaitok, az ellenük harcoló iráni meg hezbollahos dzsihádisták.

De ne aggódj, nem lesztek ti bűnpártolással perbe fogva, ha egy fórumon szurkoltok a dzsihádistáknak az csak megvetendő cselekmény de még nem bűnpártolás.

a szíriai kormány egyelőre legitim, nekik joguk van mindenféle segítséget kérni külső erőktől. nyilván ahogy itt ismerünk köpködsz mindenre ami orosz érdeket támogat, te az usa-nato-török-szunnita érdekeket vérző szájjal véded a semmiért. úgy látszik most valami nagy probléma van, h újra próbálsz hazudozni..
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Jófiúknak? Szerintem ugyanolyan rosszfiúk ők mint a haverjaitok, az ellenük harcoló iráni meg hezbollahos dzsihádisták.

De ne aggódj, nem lesztek ti bűnpártolással perbe fogva, ha egy fórumon szurkoltok a dzsihádistáknak az csak megvetendő cselekmény de még nem bűnpártolás.

Itt egyedül te szurkolsz terroristáknak. Tőlem hallottál bármelyik oldal felé elfogultságot? Ideje lenne megint gyorsan letiltatnod magad mindenki jobban járna vele.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Én ugyan nem szurkolok senkinek Szíriában és nem támogatom senki érdekét, se Trumpét, se Erdoganét, se Putyinét, se Hameneiét, se Aszadét, se Netanjahuét, se a meboldogult Kalifáét, én inkább örülök, hogy mi kimaradunk ebből.

Dzsihádistáknak itt csak a putyinisták szurkolnak, mert az oldalukon álló iráni és libanoni síita milíciák ugyanolyan dzsihádisták mint az ISIS meg a HTS. Egyébként Izrael pont ma hajnalban mért elég komoly légicsapásokat az ilyen dzsihádista milíciák bázisaira Damaszkusz környékén. A terroristák támogatóinak ez biztos nem fog tetszeni :cool:
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 195
20 189
113
Na ilyenkor kéne megkérni kacsacsor barátunkat, hogy ne rejtegesse azokat a remek forrásokat ahonnan ilyen nagy leleplezések származnak, biztos megbízható és hiteles forrásból vannak, nem valami konteós szennyoldalról és lehet van ott még több érdekes eltitkolt igazság is.
Gondolom magadból indulsz ki.
Én megbízható, régóta ismert oldalakról tájékozódom. Ahogy azonban arról már egy párszor szó esett, garancia nincs. Volt már téves infó és nyilván lesz is még.
Mindenesetre, te egyértelműen megmutattad melyik oldalon állsz. A többség persze eddig is tudta.

Egyébként nincs valami észrevételed ahhoz, hogy ghoutai "vegyifegyver bevetésről" szóló OPCW jelentésről potom másfél év után kiderül, hogy egyértelmű hazugság?
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Gondolom magadból indulsz ki.
Én megbízható, régóta ismert oldalakról tájékozódom. Ahogy azonban arról már egy párszor szó esett, garancia nincs. Volt már téves infó és nyilván lesz is még.
Mindenesetre, te egyértelműen megmutattad melyik oldalon állsz. A többség persze eddig is tudta.

Egyébként nincs valami észrevételed ahhoz, hogy ghoutai "vegyifegyver bevetésről" szóló OPCW jelentésről potom másfél év után kiderül, hogy egyértelmű hazugság?
Te nem először dobsz be a megbízható, régóta ismert oldalaidról hamisított képeket ISIS-esekről. Emlékszel amikor betetted egy ISIS-es képét ami egy ukrán útlevélre volt photoshopolva? Ez a mostani is onnan volt? :rolleyes: