[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Ezt meg tudja valaki erősíteni?

http://meteon.org/2016/01/20/friss-betort-sziriaba-a-torok-hadsereg/

Én eddig nem tudok ilyesmiről de nem lepne meg. Latakiában összeomlott a féreg ellenállás az SAA. Rabija felé tör előre.
A törököknek lépni kell valamit ami persze ugyanolyan lesz mint az orosz gép lelövése mind kimenetelét mind értelmét tekintve de időleges balhénak elmegy.

215629169N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
<blockquote>Pl megkerdeznem tole mi az a Vtovka. Ha ott szolgalt akkor kapasbol tudja a valaszt.
Gyanítom te sem szolgáltál a Kuznyecovon és mégis tudod ez semmit sem bizonyít és valószínűleg lenne aki tudja és soha nem járt hadihajón.
Egyébként meg ez itt off. a Dudiba meg kárvolt belekötni értelem szerűen itt szárazföldről elmélkedünk a víz pont senki se érdekel a témában.</blockquote>

Eloszor is te szolsz bele olyan vitaba amibe teged nem szolitottak meg.
Masodszor a temat nem en hoztam fel igy talan megint nem tul sportszeru nallam kopogtatni ezzel kapcsolatban.
Harmadszorra pedig elmeletben barmit lehet de szakmai kerdesekre a valaszt nem akasztja csak ugy le az ember a netrol mert szlengrol szleng altal megfogalmazott dolgokrol beszelunk. Hogy konkretabb legyek nagy osszegbe mernek fogadni hogy te sem tudod mi az a Vtovka annak ellenere hogy tuti rakerestel a neten.

Tevedek ???


Ui : Azzal hogy van ralatasa temara az az konkret kapcsolata a terulettel nem en hozakodtam ello. En csak rakerdeztem arra amit o allitott. Tuod ez mar csak egy ilyen mufaj hogy az ember szereti tudni az adott info forrasat mivel az hitelt ad vagy veszit . Plusz voltam annyira lovagias a nyilvanvalo hmmm "pontatlan es talan gtul gyors " kijelentes utan hogy adtam egy visszavonulasi utat azzal hogy esetleg csak olvasott a temaban ami megis csak jobban adja ki magat mint az hogy sosem szagolt hadihajon tengeri levegot.
A valasz nema csend ami sajnos tobb mint beszedes. Ellenben a kerdezot meg maceraljatok pedig hat ugy erzem nem vetettem semmit max a havert kicsit rajtakaptam a "tulzason"

Ui2 : Nyugati haditengereszeteknel tudod mit hivnak " voros ordognek" ??? Csak hogy lasd mennyire egyszeru szakmai alapon megallapitani hogy ki az aki szolgalt mar hadihajon akar nyugaton akar keleten vagy nem. ( a neten ez sem lesz font akar csak a Vtovka )
 

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
<blockquote rel="kalapacs"> ( a neten ez sem lesz font akar csak a Vtovka )
Ehhez mondjuk nem kel hadi tengerésznek lenni, elég ha horvát halászokkal jártál kint szar időben.

</blockquote>

Mibol gondolod hogy egy civil hajon megtalalhato egy katonai eszkoz es plane annak szlengesitett elnevezese ? Arrol nem is beszelve hogy a horvat is szlav nyelv de korantsem egy az egyben orosz !

Amugy sem oroszul sem szerbul sem horvatul nincs onallo ertelme a szonak ha megnezed . Ez nem is csoda mert ahogy mondtam szlengrol orosz hadihajos elnevezesrol van szo. De ha ugy gondolod meg mindig megkerdezheted a horvatokat . Hat ha !

:)
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
<blockquote rel="melampo"><blockquote rel="kalapacs"> ( a neten ez sem lesz font akar csak a Vtovka )
Ehhez mondjuk nem kel hadi tengerésznek lenni, elég ha horvát halászokkal jártál kint szar időben.

</blockquote>

Mibol gondolod hogy egy civil hajon megtalalhato egy katonai eszkoz es plane annak szlengesitett elnevezese ? Arrol nem is beszelve hogy a horvat is szlav nyelv de korantsem egy az egyben orosz !

Amugy sem oroszul sem szerbul sem horvatul nincs onallo ertelme a szonak ha megnezed . Ez nem is csoda mert ahogy mondtam szlengrol orosz hadihajos elnevezesrol van szo. De ha ugy gondolod meg mindig megkerdezheted a horvatokat . Hat ha !

:)</blockquote>
Náluk a kapucnis vízhatlan viharkabátot hívják így meg a védőponyvát amit viharban ráhúznak védendő eszközökre.
 

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
<blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="melampo"><blockquote rel="kalapacs"> ( a neten ez sem lesz font akar csak a Vtovka )
Ehhez mondjuk nem kel hadi tengerésznek lenni, elég ha horvát halászokkal jártál kint szar időben.

</blockquote>

Mibol gondolod hogy egy civil hajon megtalalhato egy katonai eszkoz es plane annak szlengesitett elnevezese ? Arrol nem is beszelve hogy a horvat is szlav nyelv de korantsem egy az egyben orosz !

Amugy sem oroszul sem szerbul sem horvatul nincs onallo ertelme a szonak ha megnezed . Ez nem is csoda mert ahogy mondtam szlengrol orosz hadihajos elnevezesrol van szo. De ha ugy gondolod meg mindig megkerdezheted a horvatokat . Hat ha !

:)</blockquote>
Náluk a kapucnis vízhatlan viharkabátot hívják így meg a védőponyvát amit viharban ráhúznak védendő eszközökre.

</blockquote>

Akkor teljesen mast ertetek ti is meg az oroszok is. Amugy pontosan errol a szorol van szo ??? VTOVKA ???
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
<blockquote rel="kalapacs">

Nyugi Popey nehogy agyvérzést kapj itt nekünk.
1. ez egy nyilvános fórum abba pofázok bele amibe akarok amíg nem sértem meg a szabályait
2. a vízi sportot te kavartad bele mikor itt homokozóba játszanak
3. semmilyen barátunkat nem kaptad semmilyen "túlzáson" már csak azért se mert ez nem egy baráti kerekasztal,másrészt egy árva szóval nem állította azt ,hogy hajón szolgált valaha is.
4. így most már tényként kezelsz valamit amit magad kreáltál és ahhoz építed a kártyavárat.
5. Nem tudom mi az a "vörös ördög" és azt se mi az a Vtovka.
Van ezzel valami problémád itt a Szíria topikban mert ha nincs akár ki is futhatnál esetleg a fekete tenger felé.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Jót bandázva zárt csoportba mint a hülye gyerekek.
<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/sQ5U_wnLdZc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
NATO. tag a lelkem ,szatomika jöhetsz siránkozni ide is ér ám!Törökök fehér zászlós kurdokat gyilkolnak.
Asszad a véreskezű!? Meg az a kur. kettős mérce.

http://www.titkolthirek.hu/igy-meszaroljak-le-a-torokok-a-feher-zaszlot-lobogtato-kurd-civileket/
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
IA. promo. savazza az USA.-t hát mit mondjak szar ügy....

http://video.dailymail.co.uk/video/mol/2015/12/09/5432696104235873145/640x360_5432696104235873145.mp4
 

siedon

Member
2014. március 7.
127
0
16
<blockquote rel="melampo"><blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="melampo"><blockquote rel="kalapacs"> ( a neten ez sem lesz font akar csak a Vtovka )
Ehhez mondjuk nem kel hadi tengerésznek lenni, elég ha horvát halászokkal jártál kint szar időben.

</blockquote>

Mibol gondolod hogy egy civil hajon megtalalhato egy katonai eszkoz es plane annak szlengesitett elnevezese ? Arrol nem is beszelve hogy a horvat is szlav nyelv de korantsem egy az egyben orosz !

Amugy sem oroszul sem szerbul sem horvatul nincs onallo ertelme a szonak ha megnezed . Ez nem is csoda mert ahogy mondtam szlengrol orosz hadihajos elnevezesrol van szo. De ha ugy gondolod meg mindig megkerdezheted a horvatokat . Hat ha !

:)</blockquote>
Náluk a kapucnis vízhatlan viharkabátot hívják így meg a védőponyvát amit viharban ráhúznak védendő eszközökre.

</blockquote>

Akkor teljesen mast ertetek ti is meg az oroszok is. Amugy pontosan errol a szorol van szo ??? VTOVKA ???</blockquote>

Abbahagynátok már? Rohadtul nem a témához vág s szerintem sokunkat nem is érdekel a gyerekes civódásotok.
 

szatomi69

Active Member
2015. december 22.
1 477
7
38
Atreidés

A diskurzus egyáltalán nem arról folyt ki a "nagyobb vérengző". Sőt semmilyen diskurzus nem folyt. Az, hogy ki a "nagyobb éheztető": a Rezsim, amelyik blokád alá vonta a bekerített területeket vagy az Ellenzék, aki a kevés beérkező készletekkel kufárkodik, nem az én tisztem eldönteni. Nem látom be miért kellene, szeméremből elhallgatni a Rezsim bűneit, visszaéléseit. Mert Assadék oldala sem az "elsőbálozók" csapatából áll. Annak oka, hogy az ellenzék féknélküli szidásába nem szálltam be az, hogy azt megteszik itt mások bőségesen. Ehhez nem kellek én is. Ebben, ezen a fórumon nincs hiány, ha mainstream médiában van is. Nem olyan szép "a leányzó fekvése", ahogy azt egyoldalúan sokan hiszik itt. A "Kelti, rózsaszín szemüveges" propaganda eluralta az oldalakat. Pedig az Igazság nemcsak Keletről jöhet. Sőt...Sokan belemagyaráznak minden negatívumot, írásaimba pedig nem is arról van szó amivel előítéletesen vádolnak.
 

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 241
1 494
113
<blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="melampo"><blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="melampo"><blockquote rel="kalapacs"> ( a neten ez sem lesz font akar csak a Vtovka )
Ehhez mondjuk nem kel hadi tengerésznek lenni, elég ha horvát halászokkal jártál kint szar időben.

</blockquote>

Mibol gondolod hogy egy civil hajon megtalalhato egy katonai eszkoz es plane annak szlengesitett elnevezese ? Arrol nem is beszelve hogy a horvat is szlav nyelv de korantsem egy az egyben orosz !

Amugy sem oroszul sem szerbul sem horvatul nincs onallo ertelme a szonak ha megnezed . Ez nem is csoda mert ahogy mondtam szlengrol orosz hadihajos elnevezesrol van szo. De ha ugy gondolod meg mindig megkerdezheted a horvatokat . Hat ha !

:)</blockquote>
Náluk a kapucnis vízhatlan viharkabátot hívják így meg a védőponyvát amit viharban ráhúznak védendő eszközökre.

</blockquote>

Akkor teljesen mast ertetek ti is meg az oroszok is. Amugy pontosan errol a szorol van szo ??? VTOVKA ???</blockquote>

Abbahagynátok már? Rohadtul nem a témához vág s szerintem sokunkat nem is érdekel a gyerekes civódásotok.
</blockquote>

+1
Keressetek valami matróz topicot :)
 

szatomi69

Active Member
2015. december 22.
1 477
7
38
NATO. tag a lelkem ,szatomika jöhetsz siránkozni ide is ér ám!Törökök fehér zászlós kurdokat gyilkolnak.
Asszad a véreskezű!? Meg az a kur. kettős mérce.

http://www.titkolthirek.hu/igy-meszaroljak-le-a-torokok-a-feher-zaszlot-lobogtato-kurd-civileket/
A titkolthírek.hu az orosz propaganda magyarországi leányvállalata. Hitelessége erősen megkérdőjelezhető. De , fogadjuk el, hogy igaz a hír. Nem véleményt, csupán a tényeket közöltem a különböző álláspontokról a kurdokkal kapcsolatban. És az is tény, hogy Töröko. NATO tagállam, és a többi szövetségesnek vajmi kevés beleszólása van a belpolitikájába. Ez egy katonai szövetség, nem több és nem kevesebb. Ami garantálják a tagok területi épségét, idegen harcosok elleni védelmét (Ukrajna is ezért akar belépni).
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 834
30 937
113
Igaz vagy csak az információs háború része?

http://www.origo.hu/nagyvilag/20160122-putyin-tavozasra-kerte-aszadot.html