[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 826
47 210
113
Sok sikert hozzá.

ezt itt az iráni TV hozta most le. T4 bázis, ahová az izraeli légierő két napja bekopogott, hagyott pár ajándékot és szépen hazament.

Ezért hivatta be Putyin az izraeli nagykövetet, hogy mér báncsák ott szegény irániakat... Kiváncsi vagyok, hogy mondja el diplomatikusan a nagykövet Vologyának, hogy ha véletlenül elindul IAF gépre valami orosz, akkor krva sírás-rívás lesz az izbák-ban.
Untitled-2-2.jpg
Na azért ennyire ne legyen nagy az arc, mert erőst valószínű, hogy amikor be van hivatva a nagykövetetek Moszkvában Putyinhoz, akkor azért nagyjából vigyázban üli végig a rapportot.
Értem én hogy kemények vagytok arabok ellen, meg Izrael az ász, de nem egy ligában játszotok az Oroszokkal, azért azt remélem egy józanabb pillanatodban majd belátod te is..
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Nyugi, Oo. nem fog Izraelre támadni. Pont, hogy most készítik elő nektek a terepet Irán megtámadásához.

Elképzelem Vologya TV beszédét!

Kedves népem!
Most kaptam össze Amerikával, befenyítettem őket, ha Aszad seregének hajszála görbül, még az anyahjókat is megküldjük pár rakettával. Erőt kell mutatnunk!!! Persze ez azt jelenti, hogy utána szétkapják az ott állomásozó turistáinkat, de már beélesítetem az atomtölteteket!! Higgyétek el, Aszad és Irán, meg hogy keverjük ott a szrt, megér nekünk oroszoknak egy esetleges nukleáris háborút!!
Sok szerencsét mindenkinek a nukleáris télhez, köszönöm hogy rám szavaztatok!
És most énekeljük el közösen a himnuszt!!
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Na azért ennyire ne legyen nagy az arc, mert erőst valószínű, hogy amikor be van hivatva a nagykövetetek Moszkvában Putyinhoz, akkor azért nagyjából vigyázban üli végig a rapportot.
Értem én hogy kemények vagytok arabok ellen, meg Izrael az ász, de nem egy ligában játszotok az Oroszokkal, azért azt remélem egy józanabb pillanatodban majd belátod te is..
Amerika támogatása nélkül már rég nem lenne olyan,hogy Izrael mint ahogy nem véletlen,hogy hazátlan egy nép volt a zsidó.
 
  • Tetszik
Reactions: jimkirk

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Na azért ennyire ne legyen nagy az arc, mert erőst valószínű, hogy amikor be van hivatva a nagykövetetek Moszkvában Putyinhoz, akkor azért nagyjából vigyázban üli végig a rapportot.
Értem én hogy kemények vagytok arabok ellen, meg Izrael az ász, de nem egy ligában játszotok az Oroszokkal, azért azt remélem egy józanabb pillanatodban majd belátod te is..
oroszok párszor bepróbálkoztak élesben egy kis testvéri segítségnyújtással, főleg légvédelmi területen
koporsóban mentek haza.
érhető üzenet.
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
oroszok párszor bepróbálkoztak élesben egy kis testvéri segítségnyújtással, főleg légvédelmi területen
koporsóban mentek haza.
érhető üzenet.
egy orosz pilótának annyi esélye van egy IAF gép eleln, mint molylepkének a hurrikánban
és ezt ők is tudják
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 826
47 210
113
egy orosz pilótának annyi esélye van egy IAF gép eleln, mint molylepkének a hurrikánban
és ezt ők is tudják
Persze, elfogult meg én vagyok. Ha hozzáteszed hogy a jelenlegi létszámadatok mellett, úgy igen, persze.
Izrael nem Oroszország szintű játékos , ezt persze elvitathatod, csak szerintem nem érdemes.
oroszok párszor bepróbálkoztak élesben egy kis testvéri segítségnyújtással, főleg légvédelmi területen
koporsóban mentek haza.
érhető üzenet.
Olvastam mindenfélét ezzel kapcsolatban is. Volt olyan amikor nektek jött ki a lépés jobban, valóban, és kiváló az Izraeli haderő, egyszerűen csak nem az VVS-el van egy ligában. Helyi csetepatéból, úgy hogy ott tietek a lokális létszámfölény, kezdeményezés, simán kijöttetek győztesen igen. Ettől függetlenül tedd egymás mellé Izraelt és Oroszországot, aztán látszik hogy mi merre hány méter, ki keresi kinek a jóindulatát. Nektek még Irán is sok lenne egy full scale war-ban, azért nem is mertétek elrendezni őket az USA nélkül eddig.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 826
47 210
113
Amerika támogatása nélkül már rég nem lenne olyan,hogy Izrael mint ahogy nem véletlen,hogy hazátlan egy nép volt a zsidó.
Tehetséges emberek, akik megvédték magukat sikerrel a világ valószínű velük legellenségesebb részén. A szekularizált és NEM cionista részével semmi baj nincs az ég egy adta világon. Ahhoz hogy ezt véghez tudják vinni, nyilván minden trükköt be kell vetni, de ők azért akkor is függenek a nagyoktól, az USA-tól jobban, de az oroszokhoz is járkáltak azért kifele tárgyalni folyamatosan kis közvetítésért, meg nagyhatalmi biztosítékokért. Nem az oroszok függenek tőlük, hanem inkább fordítva.