[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

abubakrulipoop

New Member
2015. december 26.
1
0
1
Ez annak az adminnak hibája hogy aki 4 éve követi az eseményeket végleges bant kap mert elküldi melegebb éghajlatra a trollt(itt fagyoskodom a parki ingyen wifin). Aki meg aljas dezinfót nyomat csak azért mert oroszfób az élvezkedhet. Nem hinném hogy tomi ulippo lenne, ulippo normálisan le tudta írni a Hezbollah nevét, ha tippelnem kéne akkor 444-en link elek néven fut. Al nusra párti twitterekfiókokról másolja a dezinfót viszont ugyan onnan ahonnan ulippo. A fenti ISIS-es kép 2014-es, buszokkal vitték el az ISIS/Al nusra pártiakat http://www.france24.com/en/20151225-nusra-islamic-state-evacuate-damascus-yarmouk-qadam?dlvrit=65413 Ez 1 dezinfo. Valószínű hogy tényleg segélykonvojt találtak el, mert a muníciót humánitárius konvojokba rejtik. https://www.youtube.com/watch?v=AYUI6KGgtwA A katonák, újságírókat azonnal bíróságra vitték. Az al nuszra pedig nem az ISIS-t támadja hanem az SAA-t hiszen az ő kezükön van Bashkuy, de a videó címet már nem képes lefordítani. Elég nagy pofonba futottak bele, a Hezbollah hősei a helyükön voltak. https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/1931549_957890044248227_8624274040573205668_n.jpg?oh=f26e1321d2ffd17c442aed058bedd8ca&oe=571C406B&__gda__=1459963561_b8e563cd49689ce2ae5588969c7b7a08
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Ruszofóbok. Igen. Most épp azok de ha egyszer az érdek majd azt kívánja holnap usafóbok lesznek.Mint ahogy azt saját történelmi múltunk példázza.A lényeg,hogy soha ne jöhessen létre összefogás a világ értelmesebbik felében.Az orosz gép lelövését és tomika meg társai ténykedés ugyan az az indíték motiválja.
Geopolitikai,belpolitikai és egyre kisebb csoportok szintjén megvannak erre az alanyok.Ide egy "tomika" jutott....selaví :)
 

szatomi69

Active Member
2015. december 22.
1 477
7
38
Ez annak az adminnak hibája hogy aki 4 éve követi az eseményeket végleges bant kap mert elküldi melegebb éghajlatra a trollt(itt fagyoskodom a parki ingyen wifin). Aki meg aljas dezinfót nyomat csak azért mert oroszfób az élvezkedhet. Nem hinném hogy tomi ulippo lenne, ulippo normálisan le tudta írni a Hezbollah nevét, ha tippelnem kéne akkor 444-en link elek néven fut. Al nusra párti twitterekfiókokról másolja a dezinfót viszont ugyan onnan ahonnan ulippo. A fenti ISIS-es kép 2014-es, buszokkal vitték el az ISIS/Al nusra pártiakat http://www.france24.com/en/20151225-nusra-islamic-state-evacuate-damascus-yarmouk-qadam?dlvrit=65413 Ez 1 dezinfo. Valószínű hogy tényleg segélykonvojt találtak el, mert a muníciót humánitárius konvojokba rejtik. https://www.youtube.com/watch?v=AYUI6KGgtwA A katonák, újságírókat azonnal bíróságra vitték. Az al nuszra pedig nem az ISIS-t támadja hanem az SAA-t hiszen az ő kezükön van Bashkuy, de a videó címet már nem képes lefordítani. Elég nagy pofonba futottak bele, a Hezbollah hősei a helyükön voltak. https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/1931549_957890044248227_8624274040573205668_n.jpg?oh=f26e1321d2ffd17c442aed058bedd8ca&oe=571C406B&__gda__=1459963561_b8e563cd49689ce2ae5588969c7b7a08
Hát igen, valóban hibáztam. Nem néztem utána kellően a videónak, sem a képnek, csak gyorsan feldobtam. Tényleg az SAA-t támadták. Nem voltam olyan alapos mint az RT tv-és videókkal. Köszönöm a helyre igazítást. Ja és nem An Nusra párti oldalakról másolok.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Orosz légicsapás végzett az Aszad rezsimmel szembeni lázadók vezetőjével, Damaszkusz egyik külvárosában Ghoutában. Zahran Allús halála komoly érvágás a szíriai ellenzéknek. Bár az oroszok szerint az Iszlám Állam terroristáit lövik, valójában Aszad rezsim tárgyalóképes ellenzékét gyengítik. A Dzsais Al-Iszlám is hivatalos a januárban kezdődő genfi béketárgyalásokra. Allús Iszlám Hadsereg nevű formációja az Aszad rezsim szerint Szaúd-Arábiától és Törökországtól kapta a fegyvereit.
https://www.youtube.com/watch?v=zmfvvPKvDQY


Új vezetőt választott az egyik szíriai felkelőszervezet, miután előző vezetőjüket egy bombatámadás megölte. A szervezet szerint az oroszok ölték meg a vezetőt, de a szír hadsereg magára vállalta az akciót, legalábbis a felderítést.
Az új vezető Asszam Bweidana, harci nevén Abu Hammam. Ezentúl ő vezeti a Dzsajs al-Iszlám nevű szervezetet, mely mérsékeltnek számít a felkelők között. Felvételek szerint legalább tíz bombát dobtak a szervezet főhadiszállására, ahol több felkelőcsoport vezetője tartott épp megbeszélést.
https://www.youtube.com/watch?v=YVZUUTee1oM
 

szatomi69

Active Member
2015. december 22.
1 477
7
38
Van itt egy érdekes. Iszlamisták Marj al Sultan-nal Kínai? cucal lőnek állítólag T 72-re. https://youtu.be/n-6UUj9Apfc
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Te szartomika Te semminek nem nezel utanna,csak loketed a terror imadatodat itten!
Orulok hogy vagy...
remelem a valo eletben is ossze hoz bennunket a sors..
bar reszedrol nem lesz olyan elvezetes...Mert en hosszan szeretem...
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 820
30 866
113
Minek reagáltok rá? Nekem ignore-n van, még véletlenül sem nézem meg mit írt, vannak mág páran ugyanezen a listán, jól működik a dolog addig amíg nem kezditek el idézni vagy veszedkedni vele.
 

zztop

Well-Known Member
2015. november 27.
358
2 116
93
<blockquote rel="joker">Minek reagáltok rá? Nekem ignore-n van, még véletlenül sem nézem meg mit írt, vannak mág páran ugyanezen a listán, jól működik a dolog addig amíg nem kezditek el idézni vagy veszedkedni vele. </blockquote

Egyetértek!
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Ugyan ez ment az ukrán topikban is, megbeszéltük, hogy hogyan lehet a mederben tartani a topikot, erre jön pár IQ-harcos és jól megmondja a tutit hogyan fogja megsimogatni a trollt, ha feláll a fotelből. Onnan meg ismert...
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
silurusglanis Gondolod hogy teged nem lehet utol erni/?mert te kenyelmesen a monitorod elott ulsz??? most csak mondtal valamit hogy mondjal valamit...?
 

szatomi69

Active Member
2015. december 22.
1 477
7
38
Te szartomika Te semminek nem nezel utanna,csak loketed a terror imadatodat itten!
Orulok hogy vagy...
remelem a valo eletben is ossze hoz bennunket a sors..
bar reszedrol nem lesz olyan elvezetes...Mert en hosszan szeretem...
Nem értem miért mérgelődtök, és hogy honnan veszítek, hogy imádom a terrort? Én csak híreket, videókat közlök mint ti. Én elolvasom mások írásait. Attól, hogy nem osztom az orosz imádatotokat és kritikus vagyok velük szemben, már nemkívánatos vagyok itt? És én képes vagyok belátni ha tévedtem. Mások viszont makacsul ragaszkodnak az álláspontjukhoz , akkor is ha az már tarthatatlan.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Így van teljesen felesleges hisz ez a cél.Mert rögtön jelzőkkel lehet aggatni.
Egyébként egyszer nekem volt szerencsém egy ilyen találkozáshoz nem volt könnyű de összehoztuk.Többen voltunk jelen de tudtam/uk ki az illető.Semmi értelme nem volt,mikor megláttam szerencsétlent mindent meg értettem.Van akinek ennyi jut és ennyit tud.Egészségére!
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
<blockquote rel="grigorij2">Látva a "karácsonyra" visszakapott felhasználókat, lenne egy tiszteletteljes javaslatom:

- fogadjuk el, hogy a "polkorrektség" jegyében az Ulippo/Szatomi69 féle hozzászólásoknak is van létjogosultsága
- Ne tegyük "ignore" alá őket, inkább olvassuk el figyelmesen amit írnak
- Bizonyítsuk be néhány egyértelmű hírhamisításról, hogy hamisítvány, félrevezetés, dezinformáció
- A topic a HTKA része, tehát elsősorban új, ellenőrzött technikai információk beszerzésére szolgáljon
- Kezdeményezzük az admin felé, hogy ha valaki bizonyíthatóan dezinformál, annak automatikusan először időszakos, majd végleges kizárás legyen a "jutalma"
- Így a fizetett politikai bértollnokok viszonylag hamar kipotyognának, és még ignorálni sem lenne idő őket. (persze mindehhez szükséges az admin együttműködése is)

Megjegyezném, hogy a "polkorrektség" nem azonos azzal, hogy egy technikai topicot valaki szándékosan politikai dezinformációkkal próbál szétrombolni!

Pont ezzel segítenél be nekik a legjobban.
Nem a mi meggyőzésünk a cél, hanem a nagy mennyiségű kétes igazságtartalmú vagy egyértelműen hülyeség kategóriába tartozó anyagok betolása a topikba, amire vagy reagálsz és akkor örülnek, vagy nem, akkor meg ugyan úgy folytatják a sehol nem látott anyagok és hírek adagolását. Topikrombolásnak hívják, és elég bevett dolog kezd lenni, több infóm van róla (javarészt nem az interneten keresztül szerzett), hogy ez egy munkakör, és rendes infrastruktúra van mögöttük. Csak sajnos itt nem sokan ismerik fel a HTKA jelentőségét, mint alternatív hírforrás, így a reakciójukkal ezeket segítik.
Nem gyanús, hogy mindig mindenre van válaszuk, a felbukkanásuk egymáshoz közeli, néhány közülük reggeltől estig folyamatosan jelen van, és ha nyíltan utálják akkor sem tűnik el?
Mielőtt még....: az IP-cím alapján megállapított tartózkodási hely jelen esetben semmit nem bizonyít. Két perc alatt én is tudnék Hollandiából írni.</blockquote>

grigorij-nak igaza van!
Újra meg újra itt lyukad ki fórum és ez nem csak amiatt van hogy egyesek szándékosan vagy szándék nélkül provokálnak. Rengetegen vaskalaposok vagytok, azt szeretitek hallani amit megszoktatok, ha valaki más véleményen van mint ti akkor jellemzően lerohanjátok. Itt a többes szám a kifejezetten oroszbarát részének szól a fórumnak. Ennek a fórumnak akkor van értelme ha kétoldalú párbeszédet lehet folytatni olyan felek között is akiknek teljesen eltér a világnézete. Hozzatok forrásokat, cáfoljátok a másikét és ha valaki szándékosan nyomja a félre tájékoztatást meg az agitpropot annak legyen következménye.
Azt mondjátok hogy azért jártok fel ide mert ez egy alternatív hírforrás, ami nem csak mainstream médiából táplálkozik és igaz én is ezért járok ide. De néha cseberből vederbe estek és egyik oldal szócsöve helyett a másikat hallgatjátok. Legyen itt mind a kettő, ítélkezzen felettük a közösség tények és értelem alapján. Az admin pedig kooperáljon az egészhez. (elnézést az off-ért)
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
silurusglanis Gondolod hogy teged nem lehet utol erni/?mert te kenyelmesen a monitorod elott ulsz??? most csak mondtal valamit hogy mondjal valamit...?

Nem. Ez egy tapasztalat alapú megállapítás volt. Fuss neki újra. Az agarakkal meg hátrébb.
 

rocky

Member
2015. december 25.
42
0
6
Ez annak az adminnak hibája hogy aki 4 éve követi az eseményeket végleges bant kap mert elküldi melegebb éghajlatra a trollt(itt fagyoskodom a parki ingyen wifin). Aki meg aljas dezinfót nyomat csak azért mert oroszfób az élvezkedhet. Nem hinném hogy tomi ulippo lenne, ulippo normálisan le tudta írni a Hezbollah nevét, ha tippelnem kéne akkor 444-en link elek néven fut. Al nusra párti twitterekfiókokról másolja a dezinfót viszont ugyan onnan ahonnan ulippo. A fenti ISIS-es kép 2014-es, buszokkal vitték el az ISIS/Al nusra pártiakat http://www.france24.com/en/20151225-nusra-islamic-state-evacuate-damascus-yarmouk-qadam?dlvrit=65413 Ez 1 dezinfo. Valószínű hogy tényleg segélykonvojt találtak el, mert a muníciót humánitárius konvojokba rejtik. https://www.youtube.com/watch?v=AYUI6KGgtwA A katonák, újságírókat azonnal bíróságra vitték. Az al nuszra pedig nem az ISIS-t támadja hanem az SAA-t hiszen az ő kezükön van Bashkuy, de a videó címet már nem képes lefordítani. Elég nagy pofonba futottak bele, a Hezbollah hősei a helyükön voltak. https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/1931549_957890044248227_8624274040573205668_n.jpg?oh=f26e1321d2ffd17c442aed058bedd8ca&oe=571C406B&__gda__=1459963561_b8e563cd49689ce2ae5588969c7b7a08

Az Al-Kaidás Al Nusra-nak tegnap peches napja volt Balkuy-nál. 71 terrorista búcsúzott el, a sebesültek száma a többszörösére rúgott (ezek közül is nem kevesen elbúcsúztak).

Más, állítólag Alloosh utódjának kitikkasztására 24 óránál is kevesebb idöre volt szükség, de ezt független források nem erösítették meg.

A szír légierötöl származó infók szerint a földi felderítés nem akarta bombázással elbúcsúztatni Allosh-t, hanem élve akarták elfogni és bíróság elé állítani a civil lakossággal szemben elkövetett kegyetlenkedések és gyilkosságok miatt, meg a damaszkusz környéki szarintámadás miatt. Viszont stratégiai okokból minél elöbb el akarták búcsúztatni, így a bombatámadás mellett döntöttek. A támadást egy Szu-24m2 gépekböl álló repülöraj hajtotta végre. Az fö célpontnak tartott, üresen álló egykori katonai raktár eltakarítása után még több más épületet is leromboltak a gépek, mert biztosra akartak menni, s nem tudták pontosan, hogy melyik épületben van Alloosh. Testvére és unokatesója mellett kinyiffantották a szervezetének katonai föparancsnokát és a szervezet sharia föbíráját is. Rajtuk kívül még összesen 23 harctéri parancsnok is elbúcsúzott, meg a testörségeikböl is sokan.

A szaúdiak "mérsékelt terroristának" akarták Alloosh-t eladni, bár kegyetlenebbek voltak az ISIS-nél is. Egészen biztosan sokaknak volt kiegyenlítetlen számlája az Alloosh-famíliával szemben, s egyszer csak eljött az idö és alkalom a számla benyújtására és beköpték az "újdemokratát".
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Rengetegen vaskalaposok vagytok, azt szeretitek hallani amit megszoktatok, ha valaki más véleményen van mint ti akkor jellemzően lerohanjátok. Itt a többes szám a kifejezetten oroszbarát részének szól a fórumnak. Ennek a fórumnak akkor van értelme ha kétoldalú párbeszédet lehet folytatni olyan felek között is akiknek teljesen eltér a világnézete.
Azt hiszem valamit félreértesz. Amit te orosz imádatnak érzékelsz az a legtöbb esetben (néhány valóban nyilvánvalóan oroszbarát vagy már inkább hivatásos egyedtől eltekintve) egészen egyszerűen az, hogy nagyon sok embernek hánynia kell az USA és közvetlen szövetségesei, kiszolgálói tevékenységétől.
Ez a legkevésbé sem orosz barátság vagy imádat.
Az utóbbi néhány évtizedben ez a tevékenység néhány ezer ember érdekét kiszolgálandó mára már az emberiség létét fenyegeti.
Már régen túl vagyunk azon a ponton amikor még helye lenne a toleranciának. Innen már csak a háború különböző válfajai és a fegyverek következnek.
És ez nem a hétmilliárd embernek, nem Putyinnak és legkevésbé az oroszoknak bűne.

Hozzatok forrásokat, cáfoljátok a másikét és ha valaki szándékosan nyomja a félre tájékoztatást meg az agitpropot annak legyen következménye.
Nem tudsz megbízható hírforrást megnevezni mert minden hír ugyanonnan jön.
A volt damaszkuszi nagykövetünk aki az utolsó percig a helyén volt és még Jordániából is megpróbálta ellátni a feladatát néhány háznyira lakik tőlem és jó barátom, az MTI főszerkesztő helyettese szintén jó barátom így egy kicsit több rálátásom van ezekre az eseményekre mint azoknak a piti bohócoknak akik megpróbálják minden lehető eszközzel tönkretenni ezt a fórumot.
Soha el nem múló szeretettel várom őket egy személyes találkára az előbb említett személyek részvételével.
Ott kifejthetnék nézeteiket és megpróbálhatnák meggyőzni ezeket a vitapartnereket.
 

szatomi69

Active Member
2015. december 22.
1 477
7
38
<blockquote rel="szatomi69"><blockquote rel="ssvenom">Teljesen egyet ertek veled szatomi69 ha valoban valo informaciokat kozolsz itt le,de manipulalt videokat illetve meg hozza teszed azt is hogy akik a terror ellen kuzdenek meg te kialtod ki oket bunosnek!lenyegtelen hogy orosz vagy bantu torzs tagjai nekem egyre megy,de azt latom hogy te ruszofob vagy es mindegy hogy ki ellen kuzdenek te akkor is bunosnek tiltulalod oket!holott ezeket a fergeket ki kell irtani!ha mar a te nezedet alapjan illetve az usa imadat alapjan a nyugat nem kepes erre akkor most utaljuk az oroszokat mert ok hajlamosak a fergek kiirtasara?en szirianak drukkolok hogy legyen vegre beke arra fele es ezek a tetvek vegre eltunjenek a Fold szinerol is,megha oroszok vagy tumbuziaiak altal is de dogoljenek meg!Te pont az ellenkezojerol tartasz olykor hosszabb beszamolot es ezert gondolom azt hogy te is menj a picsaba a terroristaiddal egyutt!!!
A vége egy kicsit erős volt.
Én is a szíriaiaknak drukkolok, a lakosságnak, hogy legyen végre béke és felelősségre vonják a bűnősöket, mind a terroristákat mind az Assad rezsimet. De veled ellentétben, nem hiszem, hogy az oroszok azért mentek oda hogy kiírtsák a terroristákat. Hamarosan béketárgyalásokra kerül sor. Miért nem fejtett ki nagyobb erőt Oroszország és söpörte le az Assad ellenes erőket? Így vége lett volna a terrorizmusnak, "mérsékelt ellenzéknek", mindennek. Ehelyett most Oroszo. is odaül a tárgyalóasztalhoz és együtt alkudozik USA-val Szaúd-Arábival, Töröko.-val meg az összes többivel Szíria jövőjére. Én elég állszentnek tartom ezt. Muszály volt a legújabb fegyvereit tesztelni Szíriában, minden látható eredmény nélkül? Cirkálórakéták, Távolbombázók, TOS rakétavetők, tengeralatjáróról indított rakéták stb. Mindez látható eredmény nélkül ? A legveszélyesebben, az ISIS-en csak karcolás ejtett ez az egész.
</blockquote>

De bizony, hogy volt eredménye. Nem is kevés, és ezt te is tudod jól. Moszkva nélkül nem lesz béke Szíriában. Ez a pár hónap csak egy kis bemutató volt. Ha úgy tetszik kard csörtetés. Többek közt maga a béketárgyalás is ennek köszönhető. De ha kell, akkor az oroszok valószínűleg napok alatt többszörözni tudják a erejüket ott. És akkor valóban lesz kisöprés legyen az mérsékelt vagy isis, egyre megy.

</blockquote>
Igen tudom. A béketárgyalás most az orosz beavatkozásnak köszönhető. De gondolod, hogy Oroszo. megkockáztatna egy újabb Afganisztáni tipusú megszállást? Szaúd-Arábia most még közelebb van! Ennek az egész "harcoljunk a terroristák ellen" nem inkább az volt a célja, hogy Oroszo. erőt mutasson, mi több az erejét fitogtassa. Mi több: Assadnak sem jött rosszul mert már kezdett sarokba szorulni. Az egész a "Nagy játszma" egy kis darabjának tűnik a Nagyhatalmak között. És a szíriai nép meg csak egy kis sakkfigura az egészben.
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Erdekes ezek a dolgok...Mondjatok mar valamit a sziriai haboru elottrol?miert nem haborodtatok fenn mondjuk 2007 bol hogy az Aszad rendszer milyen diktatorikus es milyen galad?miert nem emlekezem arrol hogy miert nem szidtatok az Aszad rendszeret mondjuk 2006 ban?
Miert van az hogy most konnyu szidni Aszad rezsimjet a haboru kellos kozepetten amikor minden viharos... hol voltatok pl 8 evvel ezelott?
 

rocky

Member
2015. december 25.
42
0
6
Néhány McCain szösszenet 2013-ból:

“It doesn’t concern me in the slightest,” US Senator John McCain said in 2013, when asked if he thought Russia and China would intervene in Syria. “Because they will NOT act.”

“The United States is the most powerful nation in the world, and we’re not going to be intimidated by Russia and China,” he continued. “We are not, so I guarantee you that they will NOT
act.”

Úgy tünik, hogy a fasisztoid liberónáci tetünek leáldozóban van a napja. Ez a kretén volt az, aki a szíriai keresztények küldöttségét (akiket az USA szenátusa hívott meg hivatalosan) az USA szenátus épületében hangosan lebarmolta és ki akarta öket dobatni.

Más. Adalék a törökök nagy oszmán birodalomról szött álmaihoz:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Anz-SjDFUsI#t=0