EMBT (European Main Battle Tank) / MGCS (Main Ground Combat System)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

kaktusz

Well-Known Member
2010. december 7.
2 410
8 712
113
Bazz ember láttál egy makettot meg brossúrát értem én hogy neked marketing folyik az ereidben de azé na...
Nem hogy átesik a ló túloldalára, de egyenesen át vetődik rajta :) Lesz ez még jobb, ha kicsit javítanak rajta... A többi "fícsör" nem hangzik rosszul.
 
K

kamm

Guest
Én csak a Rheinmetallra gondolok és az elmúlt pár év nyüglődésére.
Nem tudom, egyelore nem igazan csusztak meg semmivel. A Lynx egy uj termek, ehhez kepest produkaltak az ausztraloknak tesztelhetot, nekunk demozhatokat, viszonylag minimalis osszegert. Nem mellesleg az, hogy feleben tulaj is lett az allam a gyarban, az azert nem megszokott, te is tudod.
Engem amugy a 8x8 izgat jobban, mint a Lynx, de utobbit elvileg 1-2 honapon belul megismerjuk...
 
  • Tetszik
Reactions: Venom85

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 682
19 081
113
Nem tudom, egyelore nem igazan csusztak meg semmivel. A Lynx egy uj termek, ehhez kepest produkaltak az ausztraloknak tesztelhetot, nekunk demozhatokat, viszonylag minimalis osszegert. Nem mellesleg az, hogy feleben tulaj is lett az allam a gyarban, az azert nem megszokott, te is tudod.
Engem amugy a 8x8 izgat jobban, mint a Lynx, de utobbit elvileg 1-2 honapon belul megismerjuk...
A bölcs vajákus beszéljen belőled!
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 026
123 955
113
Nem tudom, egyelore nem igazan csusztak meg semmivel. A Lynx egy uj termek, ehhez kepest produkaltak az ausztraloknak tesztelhetot, nekunk demozhatokat, viszonylag minimalis osszegert. Nem mellesleg az, hogy feleben tulaj is lett az allam a gyarban, az azert nem megszokott, te is tudod.
Engem amugy a 8x8 izgat jobban, mint a Lynx, de utobbit elvileg 1-2 honapon belul megismerjuk...
Ez a felszín az igazság meg kissé komplikáltabb mindig.
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 026
123 955
113
Gondolom. Mi csak abbol tudunk fozni, amit kapunk, ugye. :)
Igen, de ha nincs infód akkor ne add elő elő az orákulumot valamiről ami eléggé korai fejlesztési stádiumban jár és tele van még csak elméleti síkon integrált technológiával. Konkrétan az egy makett. Az ágyú működik a többi pedig hát koncepció jórészt.
 
K

kamm

Guest
Igen, de ha nincs infód akkor ne add elő elő az orákulumot valamiről ami eléggé korai fejlesztési stádiumban jár és tele van még csak elméleti síkon integrált technológiával.
Mar megbocsass, de ha jol remlik a te hivatasos kollegad kezdett el teli szajjal okadni ra, raadasul ugy, hogy egyetlen kepet latott, nem en...

Konkrétan az egy makett. Az ágyú működik a többi pedig hát koncepció jórészt.
Nezd, a tobbi nagyreszt technologia, ami meg pont az en asztalom. (FYI konkretan egy networked, AI-assisted, automated cyber defense systems temaban probalok vegre megszerezni egy masters degreet; capstone, nem thesis, tehat mukodokepes, skalazhato rendszert kell leraknom hozza.)
Amit leirtak a brosuraban, abban semmi olyan nincs, amit ne lehetne hibatlanul osszerakni; gondolom, ki is lett dolgozva, csak valakinek meg kell majd finansziroznia a fejlesztest. (Hasonlo, mint amire en bazirozok, ha az egyszer biztosan megvalosulo :D capstone projectemet utana valaki felkarolna es PaaS termeket csinalna belole.)
 
  • Tetszik
Reactions: L.O.B
K

kamm

Guest
Hát jah, csak valahogy mindig előjön "egy persze meg tudjuk csinálni csak izéééé"
Penz. Minden fejlesztes megoldhato, csak penz kerdese. Ha nagyot igertek, az is megy, csak tobb szamitasi kapacitas avagy bandwidth stb kell.
Ami elektronikai subsystemtol fugg (pl egy imaging device), azt nem igerik tul, mert az meg ugyis beszallitotol fugg.