F-15 kivonások az USA-ban
https://www.reviewjournal.com/news/las-vegas/one-nellis-aggressor-squadron-being-deactivated
https://www.reviewjournal.com/news/las-vegas/one-nellis-aggressor-squadron-being-deactivated
<blockquote rel="Mackensen">Semmi érdekeset nem látok benne))
![]()

<blockquote rel="antigonosz"><blockquote rel="Mackensen">Semmi érdekeset nem látok benne))
![]()
</blockquote>
<blockquote rel="antigonosz"><blockquote rel="Mackensen">Semmi érdekeset nem látok benne))
![]()
</blockquote><blockquote rel="blaze"><blockquote rel="antigonosz"><blockquote rel="Mackensen">Semmi érdekeset nem látok benne))
![]()
</blockquote>
A gép bal oldalán, az utántöltő aljzat borításán mi lehet az a kosz folt, vagy sérülés? Olyannak tűnik, mintha a pilóta elfelejtette volna kinyitni a fedelet, amit aztán a boomer sem vett észre, és a töltőcső vége meg majdnem beszakította volna a fedelet.
Vadászgépeken nincs "nagyobb függesztmény". Csak légiharcrakéta és pótos. Az E és E legacy gépeken tudtommal a törzsön viszik a nagyobb bombákat és csapásmérő cuccot, mert a CFT ellenére a két szárnypótos a jellemző a hatósugár, a taktikai rugalmasság és mostanában Irak és Afganisztán felett meg a CAP idő miatt.
Nézd meg az elérhető fotókat a neten, csak a mennyiségre menj rá. Alig van olyan F-15E ahol nincs fent szárnypótos éles konfig esetén.
A törzs alatt érdekes módon a jenki gépek nagyon ritkán visznek függsztmény. Nem tudom, hogy ennek mi az oka. F-15E esetén bár a szárny alá is mehet GBU-28 szerintem 100%, hogy egyet vinne csak élesben és CL függesztőn.
Talán, ha egy-két olyan képet láttam, amikor törzs alatt is vitt PGM-et F-15E úgy, hogy volt a törzspontokon is csapásmérő fegyverzet.
esetleg az lehet, hogy az ilyen nagy hatótávú fegyverzetnél nincs szükség a pótra, mivel messziről indíthatják, max légiutántöltenek.A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..