Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 850
113
1. Fonalak (1984 TV Movie) - láttam, jó film

2. Bombaveszély (1990 TV Movie) - nem ismertem

3. Másnap (1983 TV Movie) - láttam, remekmű

4. A fiú és a kutyája (1975) - megvan, belenéztem, de nem jött be

5. Az utolsó part (1959) - a későbbi kétrészes tv film változatát láéttam, az tetszett

6. A majmok bolygója (1968) - remekmű

7. Dr. Strangelove, avagy rájöttem, hogy nem kell félni a bombától, meg is lehet szeretni (1964)

8. Bombabiztos (1964) - láttam, jó film

9. Háborús játék (1966 TV Movie) - nem ismertem

10. Otthon, biztonságban (2006) - nem ismertem

11. Testamentum (1983) - nem ismertem

12. Ne várd a csodát! (1988) - láttam, jó film

13. Terminátor 2. - Az ítélet napja (1991) - remekmű

14. Amikor fúj a szél (1986) - nem ismertem

15. Az utolsó esély (1995) - nem sorolnám ide

16. Nincs határ (2010) - láttam, jó film, de nem sorolnám ide

17. WW III: World War III (1998 TV Movie) - nem ismertem

18. A rettegés arénája (2002) - nem rossz film, de ennél jobb Jack Ryan filmek vannak

19. A negyedik záradék (1987) - nem ismertem

20. Bombabiztos (2000 TV Movie) - láttam, jó film, jó remake
 
  • Tetszik
Reactions: Terminator

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
1. Fonalak (1984 TV Movie) - láttam, jó film

2. Bombaveszély (1990 TV Movie) - nem ismertem

3. Másnap (1983 TV Movie) - láttam, remekmű

4. A fiú és a kutyája (1975) - megvan, belenéztem, de nem jött be

5. Az utolsó part (1959) - a későbbi kétrészes tv film változatát láéttam, az tetszett

6. A majmok bolygója (1968) - remekmű

7. Dr. Strangelove, avagy rájöttem, hogy nem kell félni a bombától, meg is lehet szeretni (1964)

8. Bombabiztos (1964) - láttam, jó film

9. Háborús játék (1966 TV Movie) - nem ismertem

10. Otthon, biztonságban (2006) - nem ismertem

11. Testamentum (1983) - nem ismertem

12. Ne várd a csodát! (1988) - láttam, jó film

13. Terminátor 2. - Az ítélet napja (1991) - remekmű

14. Amikor fúj a szél (1986) - nem ismertem

15. Az utolsó esély (1995) - nem sorolnám ide

16. Nincs határ (2010) - láttam, jó film, de nem sorolnám ide

17. WW III: World War III (1998 TV Movie) - nem ismertem

18. A rettegés arénája (2002) - nem rossz film, de ennél jobb Jack Ryan filmek vannak

19. A negyedik záradék (1987) - nem ismertem

20. Bombabiztos (2000 TV Movie) - láttam, jó film, jó remake
Nekm a Jack Ryan nem jött be. Annyit vettem ki belőle, hogy jön a Tomkrúz és megver valakit. 3 percenként.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 850
57 830
113
Bajszos csávóról nekem mindig ez fog az eszembe jutni:


Nekem meg ez:
d4f837c93cb26dbafaa8b34c42b2f49c.gif
 

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 825
2 550
113
az utolsó Han Solo akit ismerek, az igazi, és egy Batmant láttam, abban Val Kilmer volt a főszereplő.
Ford 2x játszotta el Ryant, egyszer Baldwin(senkit nem lőtt le), Affleck és az utcsó filmben( messze a legsz@rabb) a Pine gyerek volt. A sorozatban John Krasinski játsza, szerintem nem rossz.
 

mberger

Well-Known Member
2020. szeptember 1.
106
295
63
Ford 2x játszotta el Ryant, egyszer Baldwin(senkit nem lőtt le), Affleck és az utcsó filmben( messze a legsz@rabb) a Pine gyerek volt. A sorozatban John Krasinski játsza, szerintem nem rossz.
Alec Baldwin valahogy a végén csak lelőtte az orosz matrózt aki fel akarta robbantani a Vörös Októbert:) A sorozatból gyakorlatilag kész a 3. évad és pár hete készül a 4-ik évad - ezekben a percekben éppen Vácegresen. Viszont nagyon régóta várok személy szerint egy igazi, klasszikus Tom Clancy feldolgozásra mozifilmen - amennyi pénzt elqrtak a Vörös Október óta mindenféle szarul megcsinált filmekre, abból talán kijött volna 1-2 tisztességes filmadaptáció.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
ARyant addig néztem, míg a főszereplőt egy szállodában kibaszott nagy lövöldözéssel akarták megölni. Hát ki lehet ekkora barom? Aztán meg hogy Oroszország bedöntse az amerikai gazdaságot? Meg hogy az Egyesült Állatoknak nincs olajtartaléka??:confused::confused::confused:
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Átnyergeltem Bournéra. Nabazz. Fognak egy vizihullát, aki feléled, de eltitkolják. Nem kérnek orvosi segítséget, nem értesítik a Parti Őrséget. Majd a hulla megagyal két rendőrt. TGVn utazik olyan vonalon, ahol az nem is jár. OK, ezt se nekem csinálták.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Alec Baldwin valahogy a végén csak lelőtte az orosz matrózt aki fel akarta robbantani a Vörös Októbert:) A sorozatból gyakorlatilag kész a 3. évad és pár hete készül a 4-ik évad - ezekben a percekben éppen Vácegresen. Viszont nagyon régóta várok személy szerint egy igazi, klasszikus Tom Clancy feldolgozásra mozifilmen - amennyi pénzt elqrtak a Vörös Október óta mindenféle szarul megcsinált filmekre, abból talán kijött volna 1-2 tisztességes filmadaptáció.
Ez a SZabó suszter nam az volt?
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Alec Baldwin valahogy a végén csak lelőtte az orosz matrózt aki fel akarta robbantani a Vörös Októbert:) A sorozatból gyakorlatilag kész a 3. évad és pár hete készül a 4-ik évad - ezekben a percekben éppen Vácegresen. Viszont nagyon régóta várok személy szerint egy igazi, klasszikus Tom Clancy feldolgozásra mozifilmen - amennyi pénzt elqrtak a Vörös Október óta mindenféle szarul megcsinált filmekre, abból talán kijött volna 1-2 tisztességes filmadaptáció.
Ez is csak olyan, mint az autóipar. Nem az acél, hogy jó filmeket gyártsanak, hanem hogy sok pénzt keressenek. + nyomassák a wokkot.
 

mberger

Well-Known Member
2020. szeptember 1.
106
295
63
Ez is csak olyan, mint az autóipar. Nem az acél, hogy jó filmeket gyártsanak, hanem hogy sok pénzt keressenek. + nyomassák a wokkot.
A cél még csak az volna hogy jó filmeket csináljanak, de mi a jó nyavalyát lehet kihozni egy 80-as évekbeli film remake- jéből a korunkbeli technikával és nulla szellemi ráfordítással? Die Hard 5, Hellboy 3, sorolhatnám:) Fantasztikus utómunka és képi világ egy 40 éves mondanivalóval/történettel kombinálva - kb olyan mintha nekiállnánk baromi sok pénzből balkezes szívószálat fejleszteni - lehet, de minek? A stúdiók meg csak arra adnak pénzt, aminél egyszer már bejött a dolog - hátha bejön még egyszer. Ráadásul az összes tartalomszolgáltató előre menekül most - aki nem gyárt saját sorozatokat bármiből az eltűnik a süllyesztőben előbb-utóbb - soha nem készült ennyi szar mint mostanában.