Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 825
48 456
113
Ezekről még nem is tudtam :eek:
Én leragadtam a Roland Emerich féle filmnél. De ezek szerint fokozható a faszság. De kinézem, hogy eleve ilyen volt, és az amcsi verzió volt visszafogottabb XD
A ‘97es Godzilla borzasztóan szar film. Nézd meg pl a 2014est, az tök jó (semmi köze a korábbihoz, a japán stílushoz viszont jóval közelebb áll). Nekem a rá következők is tetszettek, de tény, hogy azok egy hangyányit túlzóbbak…
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 840
113
Ezekről még nem is tudtam :eek:
Én leragadtam a Roland Emerich féle filmnél. De ezek szerint fokozható a faszság. De kinézem, hogy eleve ilyen volt, és az amcsi verzió volt visszafogottabb XD
Ja ja, de legalább ugyanazon logika mellett mennek, mert a régebbi filmnél egy atombombával megpróbálták megölni, de csak elaltatták / kiütötték vele, az újnál meg az elpicsázott haldokló Godzilla feje mellé rakott és felrobbantott atombombától új erőre kapott és még sokkal erősebb lett, mint előzőleg volt.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: cirqle and fip7

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Valaki -rajtam kívül- nézi/te a Downton Abbey-t?
Van az 5.évad utolsó +6.évad első részében egy szürke kocsi, aminek rohadtul nem tudok rájönni a típusára.
Idegesít.
Tudja valaki?
 
  • Vicces
Reactions: pöcshuszár
T

Törölt tag 1711

Guest
Ja ja, de legalább ugyanazon logika mellett mennek, mert a régebbi filmnél egy atombombával megpróbálták megölni, de csak elaltatták / kiütötték vele, az újnál meg az elpicsázott haldokló Godzilla feje mellé rakott és felrobbantott atombombától új erőre kapott és még sokkal erősebb lett, mint előzőleg volt.

Legelsőben oxigénbombával tudták megölni, utána soha többé.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 600
24 984
113
Esetleg ezek között valamelyik? (Nem ismerem a sorozatot, csak ezt az oldalt.)
Vagy itt, 1 pillanat google keresés eredménye:
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Esetleg ezek között valamelyik? (Nem ismerem a sorozatot, csak ezt az oldalt.)
Egyik sem :(
Nekem Bentley-nek tűnik amire gondolok.
Vagy itt, 1 pillanat google keresés eredménye:
Téélleg'? Nem lett eredményes a keresésed... csak a 4. évadig van benne.

edit: tényleg Bentley
6013046-6374627-image-a-97_1541848164994.jpg
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
.

Kis hazai lazítós hazai, nosztagikus kacsintással, + a "Bödöcs-sók" egyik szereplőjével, és némi Rókatündéres kapcsolattal sok hazai motívumból összehozva, kicsit "Tarantínósan"! ... vagy Guy-Richie-sen???

Bővebben: https://mozicsillag1.me/film/38458-drakulics-elvtars-2019-online


Megaszontam' de egy van még egy jó hírem: a film ennél egyszerűbb lesz ;) , egy sörözős-nevetős megnézést bőven megér Drakulics Elvtárs! :oops:

.


.


.
 

sidewinder12

Well-Known Member
2016. október 11.
1 689
9 542
113
Cyberfalu. Elvileg készült egy komplett vígjátéksorozat a 2020-as orosz videó nyomán. A történet szerint Nyikolaj nyugodtan él a családjával, állataival és az őt segítő robotokkal a farmján a Marson 2100-ban. A nyugodt élete egy csapásra véget ér, amikor az Izsevszk Dynamics óriásvállalat egy nagyon értékes lelőhelyet talál a Marson, pont az ő farmjának területén. El kell hagynia farmot, de erről hallani sem akar. Akik Kinopoisk előfizetők azok idén szeptember 23-ától érhetik el a sorozatot.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 825
48 456
113
Cyberfalu. Elvileg készült egy komplett vígjátéksorozat a 2020-as orosz videó nyomán. A történet szerint Nyikolaj nyugodtan él a családjával, állataival és az őt segítő robotokkal a farmján a Marson 2100-ban. A nyugodt élete egy csapásra véget ér, amikor az Izsevszk Dynamics óriásvállalat egy nagyon értékes lelőhelyet talál a Marson, pont az ő farmjának területén. El kell hagynia farmot, de erről hallani sem akar. Akik Kinopoisk előfizetők azok idén szeptember 23-ától érhetik el a sorozatot.
Ez a projekt ilyen kis vicces rövidfilmekből nőtte ki magát:

Az elején hallható kedves kis dalocska pedig itt hallgatható, angol felirattal.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 891
87 052
113
Cyberfalu. Elvileg készült egy komplett vígjátéksorozat a 2020-as orosz videó nyomán. A történet szerint Nyikolaj nyugodtan él a családjával, állataival és az őt segítő robotokkal a farmján a Marson 2100-ban. A nyugodt élete egy csapásra véget ér, amikor az Izsevszk Dynamics óriásvállalat egy nagyon értékes lelőhelyet talál a Marson, pont az ő farmjának területén. El kell hagynia farmot, de erről hallani sem akar. Akik Kinopoisk előfizetők azok idén szeptember 23-ától érhetik el a sorozatot.
iEuMzLnZbvs.jpg
 
T

Törölt tag 1711

Guest
A Streaming-szolgáltatók nem normálisak!
Elkaszálta az HBO a LA Lakerses sorozatot 1984nél ..., mellette írtja a saját platformját. Erre ami miatt előfizettél egy másikra, az meg csinál egy ilyet:

Míg csak netflix volt előfizettem a legnagyobb csomagra oszt jól van.

Mióta tucatnyian lettek és rakosgatják mit hol lehet nézni visszatértem a virágbolthoz.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 797
57 546
113
A Streaming-szolgáltatók nem normálisak!
Elkaszálta az HBO a LA Lakerses sorozatot 1984nél ..., mellette írtja a saját platformját. Erre ami miatt előfizettél egy másikra, az meg csinál egy ilyet:

És az az oka, hogy online ingyen oldalakon nézek filmeket. Nagyon prosztó dolog ez az előfizetek egy tartalomra ők meg törlik történet...