Nem tudjuk. Azt se tudjuk, volt-e bunker, azt se, hogy épp repült-e Kindzsal.
Abban viszont biztos vagyok, hogy van az a(z akár) 120 méter mélyen levő bunker, amelyet egy erre a célra átalakított Kindzsal úgy tehet használhatatlanná, hogy nem kell “lemennie” 120 méterig.
Az a doksi elég valóságosnak tűnt, bár valóban nem fogjuk tudni a benne szereplő több tízezer (!) adatpont valódiságát validálni.
No igen, erre isnét a wilsoni esetet tzdom felhozni, ahol bemutatásra kerültek a drónok és az iszkander vezérlőchippek, amik elérhetetlenek.. egy laikus simán beszopja.
Egy elektronikában kicsit is jártas pedig tudja, hogy a képen látható kövület icket az usa sem tudta volna már beszerezni és egy vicc az egész.
Én csak feltételezek, mert nem tudok biztosat. De itt is benne van a pakliban, hogy egy elemző ezekre a valóságosnak tűnő doksikon kapásból nevetne.
Nem kéne kpnak venni.
Egy tuti, hogy azokon a pillanatfelvételeken nem volt álcaháló. Persze lehet 5 percel később már volt, ahogy az is lehet hogy ilyen felderítés mellett még csak szükség sincs rá, mert meg ha lenne is, már nincs mivel visszacsapjanak.
Attól még, hogy 1x bejön nem biztos, hogy másodikra is be fog.
Meg nem is mondanám nagyon profi eljárásnak. Eléggé esetleges.
Elsiklottál a kérdés felett ismét, véletlenül persze. Elhiszed az angol hírszerzés jelentéseit? Igent vagy nemet légyszíves.