Az időkeret is megvan?
Mik ezek a szempontok?
Ezt egyszer kigyűjtöttem.
Az orosz területen az évi, az amerikain a napi hőingás a nagyobb. Az éves csapadékmennyiség koppra egyforma. Az amerikai területen a plusz, az orosz területen a minusz maximum a gáz.
Az a helyzet, hogy ahogy az orosz cuccok nem Sztálinumból, úgy az amerikai cuccok sem demokráciumból készültek.
Egy ilyen eszköz kikonzerválása azzal indul, hogy beviszed a gyárba, ott lecsupaszítják vasig, kinyitják a páncélkazettákat, újra drótozzák, újta olajozzák, mindent átnéznek stb.
Ez ma az USAban évi 40-50 db. Igen, kb ennyit is adnak át.
Mert ellentétben veled, az USA hadvezetés nem hülye, tudja, ha az aktív készletből ad át, az hiányozni fog, ha kell. Tehát nem fog átadni.
Egyiknek sincs igazából, de ha meg is lenne, nem kell a hely. Nem azért tud az USA ha akar még talán M60ast, vagy az oroszok T-55öst kikonzerválni, mert hülyék, hanem, mert tudják, amikor te a hadtörténeti múzeumból kunyizott manlichereddel állsz szembe az ő M 60asával, akkor baszhatod, hogydeeznemmodern
Igen, 1-2 hónap alatt. Havi 1-50et, típustól függően
A fizika nem megbaszható.
Igen, ahogy a ruszkik is a saját letárolt cuccaikat. Havi x darab kapacitással. Minnél régebbi annál nagyobb. Ez az USAban sincs máshogy.
A konklúzió, az USAnak nincs mit átadnia azon felül amit átad. Mert ha elkezdené most az aktív állományt átadni, akkor a már felpörgött orosz hadiipart HHról csak hadigazdaságra kéne kapcsolni. Míg az USAnak a mostról 2-2,5 év a HH és 3-3,5 év a hadigazdaságig visszalévő idő. Csak arra a 3-3,5 évre az orosz szabadkezet kap, míg az USA nem tud beavatkozni, mert veszít.
Az, hogy ezt európában nem értik, az a legnagyobb ciki a németeknek, franciáknak és nekünk.