1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Antonov An-26 Curl

Diskurzus a(z) 'Szállító repülőgépek' témában - Jeno által indítva @ 2013. január 6..

1. fenntartható fejlövés

fenntartható fejlövés Well-Known Member

A Wiki még a pletykánál is kevesebbet ér.

2. fenntartható fejlövés

Sajnos ez a kettő látszik befutónak, HA igaz a szóbeszéd. Azt azért vegyük figyelembe, hogy nem hivatalos a forrás.
    De feltűnően döcögősen megy a típusváltás...

SilvioD likes this.
  3. Wilson

Wilson Well-Known Member

Kawasaki C2:):):):)

alfa74, svajcibeka, nyugger and 2 others like this.
  4. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

A jövő heti kivonáskor biztos böffentenek vmit. Egyébként van most a piacon elég használt gép jó áron, amíg az új megjön.

5. Terminator

Terminator Well-Known Member

Úgy tűnik nagy zavar van az erőben... o_O

6. vilmoci

vilmoci Well-Known Member

Azért a kicsi mütyűr erbuszok eszik a dodót rendesen. Két gépre egy átlagos évben is 2,5 milliád.... :eek:
    Van egy olyan érzésem, hogy ha lesznek új tehergépek (mármint rendes, hátul nyithatóak), ott is mindig alulbecsülik majd a típus „pénzéhségét”....
    Lehet hozzá vannak még szokva, hogy az Ancsára (meg a Mi-17-esekre, meg korábban a MiG-29-re, stb...) nem költötek szinte semmit és úgy is elketyegett... vagy legalábbis elvergődött....o_O

fishbed, Terminator and emel like this.
  7. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Egy korszak vége.

8. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

1974-ben kezdődött. Ha jól tudom, a flottát most elbúcsúztató 406-os gép 1975-ös.
    Nem semmi!

fedett_mókus and fishbed like this.
  9. kamm

kamm Well-Known Member

A C-130 negy legcsavaros...
    Augusztus 10-en lesz 6 eve (!) hogy valami felnotas egy holland IP cimrol belogolva tevesen hozzaadta Hungaryt az operatorokhoz:

https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Lockheed_C-130_Hercules&oldid=617548995

vs

https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Lockheed_C-130_Hercules&oldid=620662973

Majd este kiszedem, ha lesz ra idom...

10. kamm

kamm Well-Known Member

Minden hivatalos nyilatkozatnak - Orban/kormanyzat, Benko, Szijjarto stb - ellentmondana barmelyik.

11. fenntartható fejlövés

Persze! Ezért írtam, hogy HA.
    De volt szó pl. C4ISR képességről is, erre hivatkozva dugták el a 607-est egy nyílt napon. A gépet utána fotóztam, hát nem nagyon látszik rajta változás... Szóval a logika megfejthetetlen.

12. Wilson

Wilson Well-Known Member

Inkább vergődött:(.Ha beszerzik végre a szállítógépeket azokkal már nem tudják ezt megcsinálni ha alul tervezik a költségeket
    Valójában nem mond ellen mert mint korábban írtam Kawasaki C2 lesz:):):):):)

alfa74 likes this.
  13. K.Atti63

K.Atti63 Active Member

De jó lenne. Ha jól tudom a japán hadsereg átvett már 11 db-ot , a japán minőségből kiindulva szerintem nem lenne rossz választás. Azért az sem semmi volt, ami a japán parlamentben történt, a gyalázatos évfordulóval kapcsolatban, egyszerűen sorstársként, testvérként tekintenek ránk.

14. Wilson

Wilson Well-Known Member

Csak sajnos nincs semmi esélye,hogy C2-t vegyünk.

15. geseft

geseft Well-Known Member

Nem szólaltak fel Trianon kapcsán.

arcas likes this.
  16. K.Atti63

K.Atti63 Active Member

Igen sajnos a nagy politika.

17. Galthran

Galthran Well-Known Member

a gép biztosan jó, de a japán parlamenti videó csak egy nagy kacsa

arcas and alfa74 like this.
  18. Pocok75