[HUN] Gestamen fegyverek

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 183
125 003
113
Jó kérdés, én már írtam amit hallottam, de megerősítést nem kaptam.
Viszont lassan az lesz a legkissebb bajunk.

Ha megvalósul az, ami itt be lett lengetve, akkor tömegesen fogják a profiljuk törlését kérni az emberek, vagy tébolydává válik a fórum.
Lesz aki majd ott is meg akarja magyarázni a bizinyítvànyt, csak figyeld.
 

Ettore Fieramosca

Well-Known Member
2021. március 9.
1 051
3 013
113
Jó kérdés, én már írtam amit hallottam, de megerősítést nem kaptam.
Viszont lassan az lesz a legkissebb bajunk.

Ha megvalósul az, ami itt be lett lengetve, akkor tömegesen fogják a profiljuk törlését kérni az emberek, vagy tébolydává válik a fórum.
Mi lett belengetve? Vagy csak most lesz? A fülemen ültem.
 
  • Hűha
Reactions: vasszekely

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 452
13 090
113
Mert nagyon innoválni akarnak, csak minek?!?
A Minimit kell lemásolni, mint törökök vagy az izraeliek meg kb. félvilág! A Miniminél talán csak a PKM-nek meg az FN MAG-nak van több klónja a világon...
Megpróbáljuk megvenni a licencet, ha nem adják, akkor meg csak nagyon fog rá hasonlítani... :p
Ugye, csak viccelsz?!
A minimi egy pontatlan volume file fegyver, ráadásul elavult lőszer tüzel.
A Szingapúri golyószóró, ami a horvátoknak is van, nagyon pontos, az általam kitalált kétfázisú rugót alkalmazza ("Continuous Recoil System"), inkább azt, 6.8 GP űrméretben.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultimax_100
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 376
31 664
113
Ugye, csak viccelsz?!
A minimi egy pontatlan volume file fegyver, ráadásul elavult lőszer tüzel.
A Szingapúri golyószóró, ami a horvátoknak is van, nagyon pontos, az általam kitalált kétfázisú rugót alkalmazza ("Continuous Recoil System"), inkább azt, 6.8 GP űrméretben.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultimax_100
El kell, hogy szomorítsalak, mert a horvátok már váltottak FN-re
Horvátok FN minimije...

1716490828032-png.7274766

1716490290363-png.7274720
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 376
31 664
113

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 183
125 003
113

J.G.

Well-Known Member
2023. április 11.
1 891
5 828
113
Hogy a radai rossebb álljon ebbe a batár ótvarba!
Akik pátyolgatják ezt a projektet, azok sétáljanak ki vele a töltésre, ott szúrják a földbe és üljenek rá.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
40 023
77 210
113

Lövészet magyar golyószóróval...

A magyar fejlesztésű és gyártású Gestamen golyószórót és géppuskát teszteli az MH Klapka György 1. Páncélosdandár 1. Lövészzászlóalj. A lövészeten a Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság parancsnoka, Szloszjár Balázs dandártábornok és Tóth István ezredes, dandárparancsnok is részt vett.

66a0d2296debf094624674.jpg


 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 465
11 588
113
Lövészet magyar golyószóróval...

A magyar fejlesztésű és gyártású Gestamen golyószórót és géppuskát teszteli az MH Klapka György 1. Páncélosdandár 1. Lövészzászlóalj. A lövészeten a Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság parancsnoka, Szloszjár Balázs dandártábornok és Tóth István ezredes, dandárparancsnok is részt vett.

66a0d2296debf094624674.jpg



Van itt valaki, aki próbálta már?
Illetve olyan, aki valami jót tud mondani erről?