[HUN] Harci eszközök új álcázó festése

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 948
7 718
113
A sár és az őszi falevelek is barna...nálunk tök sok szántó van, ősszel télen sok a barna

61beedb9aac08106698243.jpg
meg amilyen az idő , most már itt is ilyen mediterrán táj van , minden sárga
 
H

Hummen23

Guest
Pedig akkor a tudtuk nélkül baszták el mert ez a festés a legjobb! És nyilván ami mindenkinek tetszik és nem gusztustalan az nem kell! Klasszikus-klasszikus!
Nem tudom csak ironizálsz-e most velem, de mindegy is.
Nekem nem tetszik a kmw munkája, a nurol makináé viszont igen. Még én is jobbat raknék össze 5 perc alatt.
De ahogy krisssz is mondta, olyan a vélemény mint...Az enyém is.
Viszont szívesen olvasnék egy elemzést erről, most hogy már biztos ez a hivatalos rejtőmintázatunk. A combatgearblog írásait, tesztjeit kifejezetten jónak tartom a témában. Igaz, ez nem ruházat, de meg fogja határozni a honvédség gépparkját.
 
H

Hummen23

Guest
Mert azóta is nonstop használva vannak a gépek.
Mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy lehet ilyet elbaszni. Elég pontosan van megadva minden paraméter egy ilyen megrendelésnél, nemzetközi szabványokat használnak. Ritka nagy balf*szság kellett hozzá.
Ráadásul ment a nyilatkozat a gidránok festéséről, mint hozzáadott magyar érték(???) Hoztak a repnapra mutogatni egy olyanra lefújt nms-t...
Teljesen felesleges kommunikációs stratégia volt. Egyszerűen mondhatták volna, hogy hiba történt.
Ennyire hiteles a honvédség.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Elvitatkozhatsz ezzel magadban, mert használják antracit feketeként is.
Ezért használják rá egyszerűen az "antracit" megnevezést, mert megvilágítástól függően szürkének, feketének, de egyes esetekben kékes feketének is látszik.
Az antracitnak is van világosabb és sötétebb verziója.
Továbbra sem veszed figyelembe a fényviszonyokat, valamint a fényképező automata fényérzékenység állítását.
 
H

Hummen23

Guest
szerintem is több sárga kellene bele - a régi Hindek festése (sárga + zöld) harcjárművön is jól mutatna...pici barnával.
Igen, az igen jó volna. Nagyban hajazna is a 2015m-re.
Nem is értem miért más a gép, mint az ember, amikor a környezet megegyező. Ráadásul minden hadseregnél olyan a ruha mint a gép, vice versa.
Amikor meg mertem kérdezni, akkor azt írták nekem, hogy mer' az ember az gyepnek álcázza magát, a gép meg bokornak. Ahhhhhhhha...



 
W

Wilson

Guest
Hol a magyar tájban a barna szín? Viccelsz?! Itt a fák törzse is szürke!
Szerintem meg vissza kellene nyúlni az ősmagyar gyökerekhez és a honfoglaló magyarok ősi színeit kellene használni amelyek pontos meghatározásához pedig Németh Sziszi segítségét vennénk igénybe aki táltosnak öltözve egy három napos csülkös pacal főző szeánsz harmadik napján , az elfogyasztott pacal és jó magyar házipálinka elfogyasztása után révületbe esve kapcsolatba lépve az őseinkkel prezentálná nekünk ezen színek pontos leírását....:)
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 642
15 003
113
Elvitatkozhatsz ezzel magadban, mert használják antracit feketeként is.
Ezért használják rá egyszerűen az "antracit" megnevezést, mert megvilágítástól függően szürkének, feketének, de egyes esetekben kékes feketének is látszik.
Az antracitnak is van világosabb és sötétebb verziója.

Továbbra sem veszed figyelembe a fényviszonyokat, valamint a fényképező automata fényérzékenység állítását.
Nemááar. :D Ne vedd ilyen komolyan.;)