[HUN] KF41 Lynx / Hiúz

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 537
14 776
113
Van/Ki az a Merész, aki összegzi, hogy mennyi jött meg, mennyi csúszással, --+ "bónusz": mennyi áremelkedéssel ??? -- eddig???

...mert ha csak kicsit vagyok gyanakvó realista, akkor itthon, eddig csak a proto mennyiséggel egyező "leszállított" darabokat látok, "érdekes" azonosító-keveredésekkel! :oops:
...gondolom ez ismét csak a véletlenek műve!

Bónusz 2.0: Hasonló értékű, és viszonylag gyenge vásárlói érdekérvényesítésű civil szerződéseket figyelembe véve is --a kötbérekre céloznék :oops: -- kb. csúszásos 2-3 hónaponként kellene kapnunk egy plusz Lynx-et!!!
Én úgy tippelem, hogy 4-5-6 többlet-Lynx körül járunk a megrendelt 218 db-os mennyiség és milliárd €-i után!
...járnánk, ha "lennének tökeink"!!! :mad: :mad: :mad:

Kezd érdekelni a "Valóság" ez ügyben! Khmm, khmm ...

.
Szerintem 3. De csak tipp. ;)
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 142
113
Na senki sem volt kint!? Hol vannak a képek!? Ilyenkor már tele a fórum jobbnál jobb képekkel!:(
Én lehet, hogy kimegyek holnap.
Vonz persze a felmászás lehetősége (alaposabb szemrevételezés), de alapvetően engem a Lynx deszanttere, és PZH belseje érdekelne.
Nem bemászás szinten, inkább betekintés szinten.
Viszont az elkeserítő, hogy még mindig nem lehet kinyitni azt a rohadt deszanttér ajtót! o_O
Most tényleg azt titkoljuk, hogy hány fő lesz a deszant/raj?
Nyissák ki az ajtót, meg tegyenek mellé egy úgy is ott tébláboló egyenruhást, vagy húzzanak az ajtó elé egy "crime scene" feliratú picsányi kordont.
Egy Brennel a hátán héderelő tizedessel úgy sem kezd el hepciáskodni az ember...
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 405
79 390
113
Láton régen volt szó az olyan kardinális dologról int a szín, így kiengedem a szellemet a palackból. A barnás valami mega szöld az 10/10 ez kb minden képen, minden felvételen mindentől függetlenül látszik. Az antracit az nem lenne rossz, de szerintem kicsit sok így egyezzünk meg egy 5/10-ben. Ellenben a sárga egyértelműen (így a film kontextusában):
 

J.G.

Well-Known Member
2023. április 11.
1 699
5 177
113
Láton régen volt szó az olyan kardinális dologról int a szín, így kiengedem a szellemet a palackból. A barnás valami mega szöld az 10/10 ez kb minden képen, minden felvételen mindentől függetlenül látszik. Az antracit az nem lenne rossz, de szerintem kicsit sok így egyezzünk meg egy 5/10-ben. Ellenben a sárga egyértelműen (így a film kontextusában):
Legalább egyedi, és messziről felismerhető, minden értelemben.