1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Leopard 2

Diskurzus a(z) 'Harckocsik, harc- és szállítójárművek' témában - rudi által indítva @ 2018. december 20..

Címkék:
  1. Szittya

Szittya Well-Known Member

Igen de 10-20 mosos utan mar a szin is mas lett./elerte azt a rosdashoz hasonlo szint es stopp./szerintem nem direkt lett igy kitalalva de vegulis 2 minta szulett /alapszin valtozas reven./ketseges valasztasbol jot alkottak :) /

2. AGRESSOR88

AGRESSOR88 Member

Szittya neharagudj b+ értem hogy nehezen tudsz fogalmazni de hogy még az ékezetet is lehagyod... Vagy lomis a billentyűzete és nem tudja az ékezetet?

3. dudi

dudi Well-Known Member

Ezt rosszul tudod lásd fentebb.

4. mcs

mcs Well-Known Member

Megszoktuk, Te is megfogod. (ezen nem tud változtatni)

Masztiff and zeal like this.
  5. Szittya

Szittya Well-Known Member

Tabletrol telorol nyomom altalaba mikozben csinalok valamit. /most pl meheszkedem 2 kaptar kozt tartok egy kis olvasast irogatast./

6. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Hat ez ugyanolyan. Meg az a bmp is jobban belesimul a tajba a kepen mint ez...

mindenen kívül likes this.
  7. dudi

dudi Well-Known Member

Először nézzük meg a valóságban.

alfa74, kiskrumpli, honved and 3 others like this.
  8. dkes

dkes Well-Known Member

Nézd meg a Leo közvetlen környezetét. A táj televan pont hasonló színű és alakú és nagyságúnak látszó foltokkal. Továbbá nagyon pici képzelőerővel odaképzelünk kis fakulást/kopást, esetleg némi port (hovatovább némi sárt) akkor nem biztos, hogy olyan rossz lesz az ...

Továbbá ne felejtsük, hogy pl. a BMP színe sem olyan a képen, mint amilyen a Paint/PS -ben lenne (azaz fényviszonyok és egyebek is számítanak, amit az adott kép készítésekor nem modelezett le annak készítője) ... :)

alfa74, kiskrumpli, Hegylakó and 4 others like this.
  9. honved

honved Well-Known Member

A valóságban, nem lesznek ilyen éles kontúrok, gondolom és fakóbb is lesz, mert matt, valamint menni fog rá a por még, használat közben. Majd élőben, ha itt lesznek, akkor lehet megmondani, milyen lett a festésük.

10. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

11. KoviUbi

KoviUbi Well-Known Member

És ha nem látjuk? :cool:

12. dudi

dudi Well-Known Member

Szerinted nem reklámoznák halomra.

13. KoviUbi

KoviUbi Well-Known Member

Úgy értettem, hogy nem látszik.Mint a viccben:

:)

tarzaan, Fennek, Kurfürst and 14 others like this.
  14. zulu

zulu Well-Known Member

Az eredeti Brave Warrioros fotó a magas tónusokban vörösítve, a középtónusokban zöldítve van a valósághoz képest. Megcsináltam az A4-el is ezeket az effekteket.

alfa74, Tegin, Blitz97 and 6 others like this.
  15. blogen

blogen Well-Known Member

Mondom, hogy még jó is lehet ez! Kár, hogy nem mázoltak le egy T-72-est erre a sémára!

16. dkes

dkes Well-Known Member

Amire utaltam az idézett kommentemben (ugye annak még egy első fele is volt), hogy az pl. még így sincs lemodellezve, hogy milyen fényviszonyok voltak pontosan a Brave Warrior -on, továbbá milyen polarizációval stb. (most az ilyen fókusz dolgokat egyebeket nem is emlegetve). Félreértés ne essék - jók a képek és köszönjük.

Egyébként annyival kiegészíteném a kommentemet (persze egy kicsit ezeket is hozzáképzelve meg az emlegetett egyebeket), hogy valójában "bitang jó" ez az új jármű camo ... Eszméletlenül jól olvad abba a környezetbe - a BMP -nél még a gallyakkal együtt is sokkal jobb ...

alfa74, Blitz97 and zulu like this.
  17. blogen

blogen Well-Known Member

18. lincolnosiris

lincolnosiris Active Member

Ez még ugyan nem A7+, de attól még mindjárt sírva fakadok örömömben.:)

Masztiff, notaricon, alfa74 and 6 others like this.
  19. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Mintha unatkozó gyerekek pingálták volna össze. Ezen a képen kicsit csiricsáré. Ettől még lehet, hogy működni fog terepen.
    Ha meg nem, akkor maximum átfestik.

20. megazez

megazez Well-Known Member

Szerintem jobban néz ki mint amit a tatai dandár kirakott képet, azon túl "agresszív" jól kivehető élek voltak, a kék szín az ő képükön erősebb szürkés-fekete színre hajazott, itt meg kékes-szürke ami ránézésre jobban elvegyül a sötétzöld és a világosabb zölddel, a homoksárga színt egy kicsit sötétítettem volna.

Ezen oldal megosztása