[HUN] Toborzás / hadkiegészítés

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 896
47 665
113
Egyébként te hogy látod, mi az a jellembeli, vagy mentális probléma, ami a leginkább elő szokott jönni?
Gyerekek 25 évesen, jellemzően, az a baj.

Nulla fegyelem, felelősségvállalás, pontosság, kellemetlen szituációban lefagyás, soha semmiért nem kellett neki kűzdeni előtte, ezek random kombinációja.

Még fizikailag a legjobbak, de ott is két véglet van, a full E-sportoló, meg a fitness influenszer, akivel viszont lehet olyan baj, hogy azért nem akar valamit megcsinálni, mert elbaszódhat a haja/koszos lesz a ruhája. Ilyen is megtörtént, nem a kitaláció műve amit írtam.

Természetesen vannak kiváló fiatalemberek minden téren is, csak nem ők a nagy többség, sajnos.
 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
2 701
8 975
113
Igen, de ez manapság már ritka kincs, főleg a nagy falu környékén!
Egyik friss kopaszra rá mertem szólni, hogy koszos a bakancs és örüljön hogy nem az ezredes veszi észre tok normálisan szóltam neki jó indulatból úgy fogadta mintha megöltem volna az egész családját és fel volt háborodva hogy merészeltem hozza szólni. Ilyenkor értem miért fujoltok a korosztályomra. :eek:
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 896
47 665
113
Egyik friss kopaszra rá mertem szólni, hogy koszos a bakancs és örüljön hogy nem az ezredes veszi észre tok normálisan szóltam neki jó indulatból úgy fogadta mintha megöltem volna az egész családját és fel volt háborodva hogy merészeltem hozza szólni. Ilyenkor értem miért fujoltok a korosztályomra. :eek:
Ja, amúgy nem fújok, én próbálom őket nevelni, aki olyan még meg is dícsérem.
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 699
15 225
113
Egyik friss kopaszra rá mertem szólni, hogy koszos a bakancs és örüljön hogy nem az ezredes veszi észre tok normálisan szóltam neki jó indulatból úgy fogadta mintha megöltem volna az egész családját és fel volt háborodva hogy merészeltem hozza szólni. Ilyenkor értem miért fujoltok a korosztályomra. :eek:
Minek szólsz az újakhoz?:oops:
 
  • Vicces
Reactions: Venom85

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 699
15 225
113
Lehet hogy segítő szándékkal tényleg?
Ez felétek nem divat/egyenesen tilos?!
Nálunk próbálja a tapasztaltabb kiokosítani a full kezdőt, saját és csapat érdekből is a legtöbb helyen.
A full kezdő először bizonyítson.
Teperjen. Hajtson. Figyeljen oda hogy a bakancsa milyen.

Aztán ha bizonyított tesin, gyakorlaton,oktatásokon akkor majd èrdemes hozzászólni.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 699
15 225
113
Ezzel nem értek egyet. És pont ez okozta a mérgező légkört tatán egyébként.
A teperèsbe beletartozik hogy kèrdez az új.
Erre válaszol az ember.
Normális hangnemben!
Nem kioltató stílusban!

Az új meg figyelgesse a règieket.

De már nincs sorkatonaság.
Semmifèle mentális terhelèsnek nincsen kitève egy mai bevonuló.
Sokan meg ezt sem bírják.
Ha meg ezt nem bírja ne legyen katona.


Ez nem mèrgező!
Èn is ezt kaptam.
Semmi bajom nem lett.
Amikor látták, hogy normálisan csinálom.
Dèlután is eljárok tesizni szabadidőmben.
Veszek magamnak cuccokat.
Nem koszos a bakancsom!

Szóval látták, hogy akarom csinálni, akkor "befogadtak".
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 111
124 617
113
A teperèsbe beletartozik hogy kèrdez az új.
Erre válaszol az ember.
Normális hangnemben!
Nem kioltató stílusban!

Az új meg figyelgesse a règieket.

De már nincs sorkatonaság.
Semmifèle mentális terhelèsnek nincsen kitève egy mai bevonuló.
Sokan meg ezt sem bírják.
Ha meg ezt nem bírja ne legyen katona.


Ez nem mèrgező!
Èn is ezt kaptam.
Semmi bajom nem lett.
Amikor látták, hogy normálisan csinálom.
Dèlután is eljárok tesizni szabadidőmben.
Veszek magamnak cuccokat.
Nem koszos a bakancsom!

Szóval látták, hogy akarom csinálni, akkor "befogadtak".
Nemtudom, ezt nálunk úgy csinálták, hogy a szárnyuk alá vették az újat először és ha utána se vette fel a lépést akkor volt a baj.
A két módszer eredményességéről meg az alakulat létszáma és a megítélése egyértelműen tanúskodik.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 896
47 665
113
Nemtudom, ezt nálunk úgy csinálták, hogy a szárnyuk alá vették az újat először és ha utána se vette fel a lépést akkor volt a baj.
A két módszer eredményességéről meg az alakulat létszáma és a megítélése egyértelműen tanúskodik.
Ennyi. Nekem fix ideám, katonának én csak a légierőnél lennék jó :D !