HX tender (Finnország)

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
8 991
11 402
113
Ott van a többi is... pénteken repülőnap lesz Helsinkiben.

Kép
Kép
Kép

Majd linkelj videokat, pls, te biztosan belejuk futsz... ;)

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
8 991
11 402
113

Ez nem ugyanaz, mint a Best & Final Offer press demojanak a ppoiontjai?

Amugy ott a Taurus, az kellene nekunk is, en anno az RBSt emlegettem a roman HIMARSok ellen, amin annyi olvtars hitetlenkedett, amikor mondtam, hogy eselytelen lenne ellenuk barmilyen roman legvedelem, ez meg messzebrol (500km) indithato standoff, felszin folott kanyargo bunker-buster mach 1 cruise missile.

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
18 714
29 046
113
Kedvenc finn bloggerünk ezúttal a Rafale ajánlatát elemzi...

Most pedig a Boeing ajánlata a téma...

• Tetszik
Reactions: Wilson and fishbed

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
18 714
29 046
113
Most pedig a Boeing ajánlata a téma...

Most pedig a Eurofighter ajánlat...

• Tetszik
Reactions: Wilson

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
10 185
9 035
113
Ilyen műszerfalat ígér a BAE a Typhoon gépekbe ha az nyer a tenderen.

https://www.janes.com/defence-news/...wcases-new-large-area-display-for-eurofighter
birom hogy egy sima kijelzőveel is már vagizni kell és drágábban mérik mintha 1001 régi műszert kellene legyártani és beépíteni... 10 éve már hogy az emberek seggében is szinte szines kijelző van és a repiparba még mindig képesek ezt csodaként eladni jó borsoss áron (tudom erőhatások meg minden de nehogymár mindenfél mozgó alkatrész nélküli elektromos eszközt olyan nagy szám legyen összedobni mint ahogy beállítják...) a mai világba... cserébe színezüstből megkapnád...