Az előző hozzászólásokban többen annyira elméleti és hipotetikus dolgokat írtak le, amelyek a gyakorlati megvalósíthatóságot figyelmen kívül hagyták.
1. Egy nukleáris fegyverekkel megindítandó csapást sok minden megelőz. Nem úgy kezdődik, hogy Szergej, vagy Joe hirtelen ötlettől vezérelve úgy gondolja, hogy kéne egy kis balhé és parancsot ad a bevetésre. Az eszkalálódás folyamatos, a készültségi szinteket hozzá igazítják. Hiába rövid az előkészítési-indítási ideje a közepes hatótávolságú fegyvereknek, azokat "megfelelő helyzetbe" kell hozni. A készültségi szinteket a felderítés adatai alapján emelik és a megfelelő intézkedéseket ennek megfelelően teszik meg. A vezetési és kommunikációs rendszereket úgy építik ki (dublirozás, titkosítás, tartalék rendszerek, stb.), hogy egy csapással ne lehessen megsemmisíteni!
2. Hol vetnék be ezen fegyvereket és igazán kinek lenne ez érdekben?
Oroszország (Oo.) - Európa, vagy Oo. - Ázsia viszonylatban. Tehát Oo.-nak semmilyen érdeke nem fűződik a szerződés felmondására Oo.- USA relációban. Nem véletlenül van a NATO, amelyik egyre jobban megközelíti Oo. határait. Az USA általa hatalmas helyzeti előnyt élvez Oo.-al szemben. Feláldozhat bárkit, a szövetségeseit??? is beleértve. Tehát ezen kategóriájú nukleáris fegyverek megléte alapvetően az USA érdeke. (Az ukrán balhé sem csak úgy magától lett.)
3. Ezen taktikai nukleáris fegyverek rögtön stratégiai fegyverek lennének, tehát felborítanák az egyensúlyt.
4. Az, hogy ki mit mond és nyilatkozik, az egy dolog. A lényeg, hogy ki mit tesz! (Rodolfo mondta: ne a kezemet nézzétek, mert csalok.)
5. Most megint elérkeztünk sajnos ahhoz a ponthoz, hogy mindenki szárazon tartja a puskaport.