Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 337
20 786
113
Szerintem kár lenne leállni az összeesküvés elméletekkel. Nem igaz, hogy nincs több ötlet!

Néhány újabb sikerlista szintén kéne még,
Hogy megismerjünk minden egyes külön véleményt.

Miért nem jött még elő, hogy az egész vírusügy a zöld háttérhatalom kisded játéka a céljai elérésére?
Kínai és olasz légi felvételek mutatják hogyan tisztult a levegő a vírus gócpontokban. Negyedére esett vissza a légi közlekedés.
Várom a chemtrail hívők és a zöldek összecsapását!
Lapos Föld is bejátszik!

:p
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 605
25 049
113
Nem ajánlhatja, ha nincs.
Majd ha sikerül beszerezni akkor ajánlja. De ahhoz a 120 000 lefoglalt is kevés lesz, meg a napi 30 000 amit a börikbe csinálnak.
Február elején volt hír a napi 25-30k, azóta van már kb 1-1,5M raktáron, meg ki tudja mennyi volt előtte, meg mennyit szerezhettek még be azon a 120k lefoglalton felül.
 
T

Törölt tag 008

Guest
Február elején volt hír a napi 25-30k, azóta van már kb 1-1,5M raktáron, meg ki tudja mennyi volt előtte, meg mennyit szerezhettek még be azon a 120k lefoglalton felül.
Túl sokat nem. Korea, ami kína mellett van és ott alapból is használták az emberek, szóval volt bőven raktárkészlet most korlátozta 2 db /fő /hétben a maszkokat.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 339
113
Állampolgári fegyelmezetlenség:

ETS5cKOWkAAfQgX

ETS5cHMX0AAITBV

ETS5cHSXgAI7aeG

ETS5cHRWkAEx8F4
Nok...
 

sata

Well-Known Member
2014. július 20.
432
548
93
Az ilyen idióták pusztuljanak, ahol vannak, a tomboló járvány idején utaztak Kelet-Ázsiába, a célország is bőven fertőzött volt. Túl hülyék ahhoz, hogy magyarok lehessenek, a hazának le kell mondania róluk!

Hiába a repjegy, nem tud hazajönni a koronavírus miatt bezáródó Fülöp-szigetekről két magyar turistalány

Képtelen hazajutni Budapestre két fiatal magyar lány, akik a Fülöp-szigeteken fejezték be idő előtt a nyaralásukat a koronavírus-járvány miatt.

Még február 26-án érkeztek a délkelet-ázsiai szigetországba
...és mindketten állatmenhelyen dolgoznak.:rolleyes:
(Én vagyok hülye,hogy nem esett le,mekkora lóvé van benne..Bár az is fura volt,mikor jópár évvel ezelőtt a tv-ben láttam egy nagyszájú,festett szőke +50es nőt, "Állatvédelem" matricázott Humer-ből kiszállni..Annak a kocsinak csak a fenntartásából, több heti kutyatápot meglehetne venni...:rolleyes:)
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 850
113
Szerintem kár lenne leállni az összeesküvés elméletekkel. Nem igaz, hogy nincs több ötlet!

Néhány újabb sikerlista szintén kéne még,
Hogy megismerjünk minden egyes külön véleményt.

Miért nem jött még elő, hogy az egész vírusügy a zöld háttérhatalom kisded játéka a céljai elérésére?
Kínai és olasz légi felvételek mutatják hogyan tisztult a levegő a vírus gócpontokban. Negyedére esett vissza a légi közlekedés.
Várom a chemtrail hívők és a zöldek összecsapását!
Lapos Föld is bejátszik!

:p
Ezt kihagytad!
90244462_2571759613062602_411018655011176448_o.jpg

Koronavírust mint biológia fegyvert használtam volna Kína ellen? Azt gondoljátok, hogy idióta vagyok?
 
  • Tetszik
Reactions: Lelkeslaikus

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 007
87 714
113
Most olvastam el Szijjártó mai nyilatkozatát.. Asszongya, hogy mivel speciális a kapcsolat ausztriával,ezért azt az 56ezer,ingázó, magyar munkavállalót nem korlátozzák a munkavégzésben,amíg az osztrákok nem intézkednek másképp.. Hát bazzeg..Náluk már 1221en vannak regisztrált betegek,nálunk meg 50en.. Ez az 56ezer ember, meg szépen megfertőzz itthon mindenkit..Aztán mikor rábaszunk és itthon többen lesznek a fertőződtek,majd lezárják a határjukat és széttárják a karjukat.. Na most basztunk rá igazából..
Ez valóban faszság, viszont az élet megoldja, az osztrákok nem fogják beengedni őket.
 
  • Tetszik
Reactions: sata

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 713
76 741
113
Szerintem kár lenne leállni az összeesküvés elméletekkel. Nem igaz, hogy nincs több ötlet!

Néhány újabb sikerlista szintén kéne még,
Hogy megismerjünk minden egyes külön véleményt.

Miért nem jött még elő, hogy az egész vírusügy a zöld háttérhatalom kisded játéka a céljai elérésére?
Kínai és olasz légi felvételek mutatják hogyan tisztult a levegő a vírus gócpontokban. Negyedére esett vissza a légi közlekedés.
Várom a chemtrail hívők és a zöldek összecsapását!
Lapos Föld is bejátszik!

:p

Nem lehet véletlen hogy az idősekre fokozottan veszélyes a vírus... Soros Györgyöt akarják elintézni vele ;)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 007
87 714
113
A WHO főigazgatója azt mondta: "teszteljenek, teszteljenek, teszteljenek MINDEN GYANÚS ESETET !"

Nekünk nem kell tesztelni, mert mi olyan különleges nép vagyunk, akik vezetői Isteni képességekkel rendelkeznek, "ránézésre" megmondják ki a fertőzött, és amúgy is megmondták már NEKÜNK, hogy a tesztek nem érnek SEMMIT !!! :D:D:D:D:D (nagyon-szépen köszönjük Emese bácsi az "igehirdetést" !!! :D:D:D)
Erre már volt válasz, csak nézz vissza pár oldalt!
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 339
113
Viszont megvannak azok a területek,ahol nem küldhetik el őket,mert szolgáltatni kell.
Élelmiszeripar : nem csak hentesek,hanem pékek
Osztrák posta, újságkihordók
Ha marad 5000 ember,aki aktív marad kint,mint ingázó munkavállaló, nyugati megyékben meg fog ugrani a fertőződtek száma.
Az fix. Szolomuveles, takaritas, miegymas is szunetelni fog ha csiki csuki lesz. Nem tudom mi sul ki ebbol de gyanus hogy odaat mar valamit tudnak.
 
  • Tetszik
Reactions: blogen and sata

Lelkeslaikus

Well-Known Member
2018. december 24.
713
3 096
93
Az fix. Szolomuveles, takaritas, miegymas is szunetelni fog ha csiki csuki lesz. Nem tudom mi sul ki ebbol de gyanus hogy odaat mar valamit tudnak.
Fertő tó környéke: üvegházak, fóliák - magyar, szlovák illetve román munkavállalók. Kapnak egy gyomrost. Ha lesz ki megfizeti egekben lesz a zöldség gyümölcs ár idén.
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
Nem vicc. Könnyű ugy megerősödni hogy a hatorszag sértetlen. Vagy nem? Gondolom ha az usat bombazták volna szerte szét meg sem kottanyt volna neki.

Hát azt írtam én is. Azért erősödtek meg, mert a két világháborúban mindenki más kinyírta a gazdaságát, míg az ő hátországukat nem érintette a háború.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 713
76 741
113
Február elején volt hír a napi 25-30k, azóta van már kb 1-1,5M raktáron, meg ki tudja mennyi volt előtte, meg mennyit szerezhettek még be azon a 120k lefoglalton felül.

Eddig azt mondták, hogy a maszk nem véd meg és csak az hordja aki beteg, ezek után ellentmondásos lenne ha mindenkinek kötelezővé tennék...
Tegnap 3 gyógyszertárba mentem be Budapesten, sehol sem volt már maszk és nem tudták megmondani mikor lesz.
Ha esetleg bevezetik, hogy kötelező lesz a budapesti tömegközlekedésen vagy az utcán, akkor remélem hogy lesznek kijelölt állami helyek ahol fix áron lehet majd kapni maszkot és tényleg lesz elég...
 
  • Tetszik
Reactions: megazez

ZeiG

Well-Known Member
2017. április 4.
856
4 719
93
A polgárháború az modern háborús pusztítást jelentett!

Richmond:
erath-3.jpg


Charleston:
civilwar311.jpg


Columbia:
columbia_ruins_0.jpg


Stb. Az amerikai polgárháború volt az első modern háború, itt komplett városok tucatjait rombolta le a tüzérség. Európa nem vette komolyan az itt szerzett tapasztalatokat, illúziókkal vágott bele az első világháborúba!

Apró szépséghiba, hogy a harmadik kép az első nagyított változata. És mivel a másodikon látható utcai lámpa is ugyanolyannak tűnik, mint amilyenek az elsőn állnak, ezért esélyes, hogy mindhárom kép ugyanabban a városban készült. (Ez persze nem változtat a tényen, hogy a polgárháború idején az USA is elszenvedett háborús pusztításokat.)
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Szerintem kár lenne leállni az összeesküvés elméletekkel. Nem igaz, hogy nincs több ötlet!

Néhány újabb sikerlista szintén kéne még,
Hogy megismerjünk minden egyes külön véleményt.

Miért nem jött még elő, hogy az egész vírusügy a zöld háttérhatalom kisded játéka a céljai elérésére?
Kínai és olasz légi felvételek mutatják hogyan tisztult a levegő a vírus gócpontokban. Negyedére esett vissza a légi közlekedés.
Várom a chemtrail hívők és a zöldek összecsapását!
Lapos Föld is bejátszik!

:p

:D
Várjál. Visszaértem ebédből, még lehet, hogy belehúzok!
..
Amúgy az "ökofasiszták" is rácsimpaszkodhattak, akár, igaz! :rolleyes::D
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer