Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

BJani

Well-Known Member
2020. január 28.
1 428
3 745
113
Helyette én meg belinkelem azokat, amiket te elsunnyognál. Így aztán lesz egy valamennyire paritásos topik.

Szerinted a matematika topic akkor lesz paritásos, ha beteszed a 2x2=5 hívők termését?
Szerinted az űrkutatás topic akkor lesz paritásos, ha rendszeresen beteszed a laposföld hívő elméleteket?
Szerinted az időjárás topic akkor lesz paritásos, ha beteszed a chemtrailes nézeteket?
Vedd már észre, hogy ami gyökérség, az az is marad, nem kell paritásba tenni! Agyrém!
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 807
25 418
113
Köszi, de a konteókban én sajnos nem látok értelmet, így nem is terjesztem őket.
Tényeket, linkeket!
Legalább két konteó-elméletem (sic!) említsd, ha már többes számban hivatkozol erre!
..
Többször írtam, hogy nem állt még bennem össze a kép, s ezért anomáliákra, furcsaságokra tudok egyelőre rámutatni csak. De ha megvilágosodok ígérem kimunkálom a Nagy Konteót, s beírom. Te még értesítést is kapsz! :)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and merleg
T

Törölt tag 4082

Guest
Tényeket, linkeket!
Legalább két konteó-elméletem (sic!) említsd, ha már többes számban hivatkozol erre!
..
Többször írtam, hogy nem állt még bennem össze a kép, s ezért anomáliákra, furcsaságokra tudok egyelőre rámutatni csak. De ha megvilágosodok ígérem kimunkálom a Nagy Konteót, s beírom. Te még értesítést is kapsz! :)
Most elárulom neked az igazságot.
Nincs vírus. Ezt amúgy a földi rendszereken nem lehet elküldeni, de behatoltam a felsőbbrendű szkiton harci számítógépemmel, és így le tudom írni.
Valójában a zsidoxon űrbirodalom összefogott a reptiliánokkal, és a tavközlési műholdal thalaron sugárzást bocsájtanak a Földre.
Ezt azért teszik, mert a csillagok járása változik, és a katona csillag fordulása új csaták eljövetelét, az ikrek ideje pedig a szkíta vérüek felemelkedését jósolja, és ez esetben a föld a szkíton birodalomhoz fordul, amit nem hagyhatnak.
Amikor valahol a szkíton gének ellenállóvá teszik a népességet növelik a thalaron sugárzást.
Az oltások valójában mérgek, amik a szkíton géneket pusztítják el.
A kínai meg az orosz túl erős, és ezért a zsidoxon gént is tönkreteszi, ami szintén véd a sugárzás ellen, ezért nem akarják, hogy európában oltsanak vele.
Ez az igazság, amit nem hagynak kibontakozni.

És még véletlenül sem az, hogy totál indiferens, hogy a vírus honnan származik, és, hogy ellentétben Hollywooddal a valóságban egy év picsafüstnyi idő egy kutatásban...
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 807
25 418
113
Szerinted a matematika topic akkor lesz paritásos, ha beteszed a 2x2=5 hívők termését?
Szerinted az űrkutatás topic akkor lesz paritásos, ha rendszeresen beteszed a laposföld hívő elméleteket?
Szerinted az időjárás topic akkor lesz paritásos, ha beteszed a chemtrailes nézeteket?
Vedd már észre, hogy ami gyökérség, az az is marad, nem kell paritásba tenni! Agyrém!
? ? ?
TÉNYEKET, LINKEKET!
(Ha már meg akarsz hazudtolni, támaszd is alá a mondandód!)
..
Off amúgy.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and merleg

BJani

Well-Known Member
2020. január 28.
1 428
3 745
113
? ? ?
TÉNYEKET, LINKEKET!
(Ha már meg akarsz hazudtolni, támaszd is alá a mondandód!)
..
Off amúgy.

A hozzászólásom arról szólt, hogy tudományos tényeket, igazságokat megcáfolni tudománytalan hülyeségekkel, az nem paritásba tevés. Az a hülyeség terjesztése, népbutítás, tökéletesen ellentétes folyamat az oktatással, az értelmes terjesztésével, a világ előbbre mozdításának szükségességével.
 
W

Wilson

Guest
@Fennek -nek lesz igaza, tényleg autobot lehetsz. Felnőtt ember nem lehet ennyire értetlen ugyanis.
OLVASD el mire írtam MIT! S aztán linkelgesd a kanálhajlítós (sic!) híreimet, amiket hoztam az állítólagos "kuruzslóktól" (sic!)!
A személyeskedést a kocsmai haverjaidnak tartogasd légy szíves,de ezt már annyiszor elmondtam neked nem hiszem el,hogy felnőtt ember,hogy lehet ennyire értetlen.

Elég sok olyan hírt cikket hoztál ide amivel az oltás hatásosságát a védekezés értelmetlenségét és hiábavalóságát próbáltad alátàmasztani, és a Gödény féle színvonalat képviselték,és ezek után még te mondod azt, hogy te hozod ide azokat a híreket amelyet a te szavaiddal élve Blitz kolléga "elsunnyog" már elnézést de ezt én nem tudom komolyan venni.Főleg annak a fényében, hogy az előbb írtad:

"Ha tényleg ezt nyilatkozta, akkor kvázi hősi halált halt!"

Mikor azt látom, hogy ebben a topikban azok akik a munkájuk illetve végzettségük miatt ismeretekkel illetve tudással rendelkeznek ezen a területen, szélmalom harcot vívnak az emberi tudatlanság és önzőség ellen.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 807
25 418
113
A személyeskedést a kocsmai haverjaidnak tartogasd légy szíves,de ezt már annyiszor elmondtam neked nem hiszem el,hogy felnőtt ember,hogy lehet ennyire értetlen.

Elég sok olyan hírt cikket hoztál ide amivel az oltás hatásosságát a védekezés értelmetlenségét és hiábavalóságát próbáltad alátàmasztani, és a Gödény féle színvonalat képviselték,és ezek után még te mondod azt, hogy te hozod ide azokat a híreket amelyet a te szavaiddal élve Blitz kolléga "elsunnyog" már elnézést de ezt én nem tudom komolyan venni.Főleg annak a fényében, hogy az előbb írtad:

"Ha tényleg ezt nyilatkozta, akkor kvázi hősi halált halt!"

Mikor azt látom, hogy ebben a topikban azok akik a munkájuk illetve végzettségük miatt ismeretekkel illetve tudással rendelkeznek ezen a területen, szélmalom harcot vívnak az emberi tudatlanság és önzőség ellen.
Várok. Türelmesen várok...
OLVASD el mire írtam MIT! S aztán linkelgesd a kanálhajlítós (sic!) híreimet, amiket hoztam az állítólagos "kuruzslóktól" (sic!)!
 
  • Tetszik
Reactions: merleg

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
Szerinted a matematika topic akkor lesz paritásos, ha beteszed a 2x2=5 hívők termését?
Szerinted az űrkutatás topic akkor lesz paritásos, ha rendszeresen beteszed a laposföld hívő elméleteket?
Szerinted az időjárás topic akkor lesz paritásos, ha beteszed a chemtrailes nézeteket?
Vedd már észre, hogy ami gyökérség, az az is marad, nem kell paritásba tenni! Agyrém!
Nyugodj meg @milagro esetében ez mind már megtörtént. Illetve nem! Az első nem. DE csak azért, mert nem találta meg azt a topicot! :cool:
 
  • Vicces
Reactions: Filter

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 807
25 418
113
Ausztrália (az egykori börtönkontinens) a totális apartheid útjára kezd lépni...
Olyan fasisztoid rendőrállam van kiépülőben, amit bármelyik XX. századi diktátor megirigyelhetne!

 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
815.605 fertőzött (+873, 3 nap alatt)
266 kórházban (+46)
34 lélegeztetőgépen (+4)
6.502 aktív eset (+496)
779.005 gyógyult (+365)
30.098 elhunyt (+12)
5.840.588 (5.545.538) kapott oltást (+5.627, +3.940, 512 ezren már a harmadik oltást is felvették.)
6.715.858 mintavétel (+36.631)
2.630 hatósági házi karanténban (-238)
a3d0b72a685cbc52e389015c50c1aa01.png
815.851 fertőzött (+246)
300 kórházban (+34)
43 lélegeztetőgépen (+9)
6.635 aktív eset (+133)
779.114 gyógyult (+109)
30.102 elhunyt (+4)
5.843.502 (5.549.383) kapott oltást (+2.914, +3.845)
6.724.821 mintavétel (+8.963)
2.842 hatósági házi karanténban (+212)
0f9322681b7a4e076d59f1c9b4d0c18e.png