Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Szerintem hiteles, szépen összegyűjtötte a sportolókat akik ilyen problémáktól szenvednek/tek, nekem csak az a bajom vele, hogy konkrétan nem lehet tudni, hogy ezek közül a sportolók közül mennyi volt beoltva. De maga a jelenség, pontosabban a szívproblémák megszaporodása a sportolói körökben másoknak is feltűnt már.
Ezen nem csodálkozom , a lányom nagyon tehetséges kézi kapusnak indult , szerette is és tényleg ügyes volt benne ! Aztán amikor kb 12 éves koruktól elkezdték isotoniás italba keverve a "kémiai kondiciónálásukat" köszöntük szépen nem kértünk belőle !

Most röpizik és ezt is szereti !
 
W

Wilson

Guest
Kezdésnek például a "Real Science - Science needs open discussion anything else totalitarian" szöveg nagyon érdekes volt. Aztán ott van Robert Malone istenítése, aki amolyan szkeptikus félisten, a többit meg inkább hagyjuk is.
Kezdésnek például a "Real Science - Science needs open discussion anything else totalitarian" szöveg nagyon érdekes volt. Aztán ott van Robert Malone istenítése, aki amolyan szkeptikus félisten, a többit meg inkább hagyjuk is.

Kezdjük ott, hogy Robert Malone volt az aki a vele készült interjúkat az ivermektinnel történő öngyógyítás népszeresűtêsére használta fel.....Ez kb mindent elmond róla...
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and Blitz97

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 653
3 249
113
Rusvai Miklós és Gődény György beszélgetése:


Nem néztem még én se végig, de ez és ehhez hasonló beszélgetések hathatósan csökkentik/csökkenthetnék a társadalmi feszültségeket.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 619
11 296
113
Azóta hitetlen kutya lettem !
Szerencsére a védőoltások hit nélkül is szoktak működni.
Ezzel konkrétan nem értem, hogy mi bajod. Ha a tudományban nem lehet nyíltan véleményt mondani/kritizálni, akkor azt aligha lehet egyáltalán tudománynak nevezni.
A tudomány attól tudomány, hogy szabadon lehet véleményt nyilvánítani. Éppen ezért egy olyan "tudományos" weboldal, ahol ilyen alcím van, mint a fent említettben, minimum némi szkepticizmust vált ki belőlem. De tudom, nálam van a baj...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
1.208.020 fertőzött (+5.506)
6.337 kórházban (-170)
540 lélegeztetőgépen (-23)
165.202 aktív eset (-3.716)
1.005.586 gyógyult (+9.069)
37.232 elhunyt (+153)
6.194.221 kapott oltást (+1.968)
3.028.149 kapott harmadik oltást (+13.213)
8.890.023 mintavétel (+21.062)
42.569 hatósági házi karanténban (+2.051)
743d09d0dae63c8bf86e16116eaf1250.png
1.213.318 fertőzött (+5.298)
6.109 kórházban (-228)
542 lélegeztetőgépen (+2)
159.853 aktív eset (-5.349)
1.016.089 gyógyult (+10.503)
37.376 elhunyt (+144)
6.200.040 kapott oltást (+5.819)
3.043.950 kapott harmadik oltást (+15.801)
8.919.775 mintavétel (+29.752)
45.659 hatósági házi karanténban (+3.090)
cc728a3ab49fb79dd1a60f134feb4c08.png
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 442
5 184
113
Na sikerült begyűjtenem ezt a COvidot is... Gyerek beteg, én beteg, asszonynak meg semmi baja. Nem ér. Mondjuk mi sem vagyunk igazán betegek, ha nincs teszt akkor a kutya meg nem mondta volna. Igaz nekem van két oltásom, de gyereknek egy sincs még. Majd most kezdik csak a gyerekek oltását nálunk.

Viszont, azt hiszem, hogy lehetett volna ez sokkal rosszabb is az én esetemben, ha nem oltattam volna magam. Itt kint is igen szépen hullanak az emberek, főleg az oltatlanok. OK, tudom, hogy ez csak a háttérhatalom ármánya, de azért jobban érzem magam, hogy ennyivel megúsztam. Akár oltástól, akár mástól, de azért az oltás nem ártott, ha engem kérdez bárki. Sőt lesz harmadik is két héten belül.

A gödény meg egy tömeggyilkos, ezen vita nehezen lehet.
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 653
3 249
113
Na sikerült begyűjtenem ezt a COvidot is... Gyerek beteg, én beteg, asszonynak meg semmi baja. Nem ér. Mondjuk mi sem vagyunk igazán betegek, ha nincs teszt akkor a kutya meg nem mondta volna. Igaz nekem van két oltásom, de gyereknek egy sincs még. Majd most kezdik csak a gyerekek oltását nálunk.

Viszont, azt hiszem, hogy lehetett volna ez sokkal rosszabb is az én esetemben, ha nem oltattam volna magam. Itt kint is igen szépen hullanak az emberek, főleg az oltatlanok. OK, tudom, hogy ez csak a háttérhatalom ármánya, de azért jobban érzem magam, hogy ennyivel megúsztam. Akár oltástól, akár mástól, de azért az oltás nem ártott, ha engem kérdez bárki. Sőt lesz harmadik is két héten belül.

A gödény meg egy tömeggyilkos, ezen vita nehezen lehet.

A többi topikban szeretem olvasni a hozzászólásaidat, de ezzel egyáltalán nem tudok egyet érteni, gyakorlatilag semmiben sem.

A gyerekek oltását azt hagyjuk is, nyilván nekem ahhoz semmi közöm, mindenki azt csinál a gyerekével amit akar, ha nem akarnák minden gyerekre rákényszeríteni azt is, akkor meg sem említettem volna.

"Sőt lesz harmadik is két héten belül."

De minek? Dr. Rusvai Miklós is azt mondta, hogy ő addig oltatja magát, amíg át nem esik a betegségen. Utána már felesleges. Ezt szó szerint így mondta.

Az utolsó mondatodra pedig nem írok semmit se, mert végeláthatlan vitára nincs se időm, se kedvem.
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 442
5 184
113
A többi topikban szeretem olvasni a hozzászólásaidat, de ezzel egyáltalán nem tudok egyet érteni, gyakorlatilag semmiben sem.

A gyerekek oltását azt hagyjuk is, nyilván nekem ahhoz semmi közöm, mindenki azt csinál a gyerekével amit akar, ha nem akarnák minden gyerekre rákényszeríteni azt is, akkor meg sem említettem volna.

"Sőt lesz harmadik is két héten belül."

De minek? Dr. Rusvai Miklós is azt mondta, hogy ő addig oltatja magát, amíg át nem esik a betegségen. Utána már felesleges. Ezt szó szerint így mondta.

Az utolsó mondatodra pedig nem írok semmit se, mert végeláthatlan vitára nincs se időm, se kedvem.
A Rusvai az valami isten ezen a fronton? Jelenleg inkább olttatom magam - tudom, kísérleti vakcina, meg chipet ültetnek belém, meg két fejem lesz tőle - de az én véleményem szerint nagy bajom nem lesz tőle, viszont a soron következő X variáns (majd szuper hiper mutációnak fogják keresztelni, vagy minek ) megjelenésekor azt a kis esélyt megadom magamnak, hogy ne egy koporsó belső felét kelljen néznem a feltámadásig, mint az igen "okos" Kóbornak. Éljenek a nem kell az oltás hívők. Már ha túlélik.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 643
32 228
113
Szerencse, hogy "nálunk nem így van"...

Az oltóanyag gyártásért felelős munkacsoport mai ülésén szó se esett vektorról, dacára a korábbi nyilatkozatoknak, szóval ezt még ne vegye senki készpénznek.

Az a bőséges készlet lassan le fog járni a Sinopharm kivételével.
Hogy az a rohadék qrva drága hatástalan, elavult,"sintérfarm" nem akar lejárni.... :rolleyes:
Én már kb. 15-20 éve szarráizzadom az ágyat, szinte minden éjjel. Szaglásom alig, a fülem is zúg, az asszony szerint egyre süketebb vagyok.:( Doktor úr mindezen tünetek viszont nagy mennyiségű alkohol és fiatal csinos lányok társaságának hatására elmúlnak.:D Most akkor mi legyen?:rolleyes:
Tűrjem tovább a kovidos tüneteket, vagy váltsak életstílust? :D
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 653
3 249
113
Jelenleg inkább olttatom magam - tudom, kísérleti vakcina, meg chipet ültetnek belém

Így nagyon nehéz értelmesen párbeszédet folytatni valakivel, ha egyből beraknak a lapos földes kategóriába, holott tőlem olyat sohasem olvashattál itt, amiben azt állítottam volna, hogy chip van a jelenleg használt oltásokban. Enyhén szólva elég unfair.