[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Azt sem tudom, hogy ki az...


Sajnos képtelen vagy a 2x2-nél összetett gondolatmentet megérteni. Ez nem az én hibám. Presze aki HT részben is csak annyi tud mantrázni, hogy semmit sem tudhatunk, attól én nem várok sokat..
Most erre megint mit mondjak, ha azt sem tudod hogy ki az, rajtam meg azt kéred számon, hogy kortárs haditechnikai adatoknál, high tech vonalon leírom, hogy sok a dezinfó, nem tudhatjuk mi az igaz, mi nem, te meg egy nem szigorúan titkos Mesterházyt nem tudod hogy ki, és leoltasz itt biztpolban is ;). Azért benned van spiritusz :)!
 
M

molnibalage

Guest
Most erre megint mit mondjak, ha azt sem tudod hogy ki az, rajtam meg azt kéred számon, hogy kortárs haditechnikai adatoknál, high tech vonalon leírom, hogy sok a dezinfó, nem tudhatjuk mi az igaz, mi nem, te meg egy nem szigorúan titkos Mesterházyt nem tudod hogy ki, és leoltasz itt biztpolban is ;). Azért benned van spiritusz :)!
Te zsolti? Tényleg ennyire rövidnadrága vagy...? Nem én hivatkoztam Mesterházyra. Te tetted. Miért kellene nekem tudnom, hogy ő ki...? Valamelyik vörös muky házyra végződik, de nem ő az egyetlen az országban..?
 
M

molnibalage

Guest
Az oktatás befolyásolja a személyiséget. Az aki oktat befolyásolja a személyiséget. Ennyi, pont, finito, end, πέρα, cez, جي حوالي سان, ujungnya.

Mivel ittam és ez nagyban csökkenti a képességeim ezért a továbbiakban nem válaszolok.
Ok, és akkor milyen elvi alapon is szelektál itt a sok elég vicces ember, hogy a CEU szerinük mit és hogyan csinál? Na és az az osztályfőnök vagy töritanár, aki nyíltan polizitál...? Rádásul nem is annyira kifejlett elmékne?

Nekem is inni kéne...
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Te zsolti? Tényleg ennyire rövidnadrága vagy...? Nem én hivatkoztam Mesterházyra. Te tetted. Miért kellene nekem tudnom, hogy ő ki...? Valamelyik vörös muky házyra végződik, de nem ő az egyetlen az országban..?
Te komolyan, menj vissza a PS görbékhez szerintem. Nem gáz hogy nem tudod ki ez, csak miniszterelnök jelölt volt, Orbán legnagyobb kihívója 2 ciklussal ezelőtt, basszál rá, és oszd tovább az észt itt is, jól áll...
 
M

molnibalage

Guest
Te komolyan, menj vissza a PS görbékhez szerintem. Nem gáz hogy nem tudod ki ez, csak miniszterelnök jelölt volt, Orbán legnagyobb kihívója 2 ciklussal ezelőtt, basszál rá, és oszd tovább az észt itt is, jól áll...
És ennek mi köze van a CEU-hoz? Érdekes módon akkor nem volt ekkora a szád, mikor a legalapvetőbb fizikai törvényszerűségeket sem értetted meg. Ja, hogy ahhoz ész is kell és nem csak emlékező tehetség egy névre. Az a fickó egy 0 volt. Nem is tudom, hogy miért kellene emlékezni rá...
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
És ennek mi köze van a CEU-hoz? Érdekes módon akkor nem volt ekkora a szád, mikor a legalapvetőbb fizikai törvényszerűségeket sem értetted meg. Ja, hogy ahhoz ész is kell és nem csak emlékező tehetség egy névre. Az a fickó egy 0 volt. Nem is tudom, hogy miért kellene emlékezni rá...
Így így, toljad még, hagy vigyorogjon rajtad a nép .
 
  • Tetszik
Reactions: papajoe

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Ok, és akkor milyen elvi alapon is szelektál itt a sok elég vicces ember, hogy a CEU szerinük mit és hogyan csinál? Na és az az osztályfőnök vagy töritanár, aki nyíltan polizitál...? Rádásul nem is annyira kifejlett elmékne?

Nekem is inni kéne...

A saját elvrendszerük alapján felteszem. Erről írtam, hogy egyeseknek miért ellenszenves az amit a CEU képvisel. Nekem is volt olyan művészettörténet tanárom aki a piramisokról tartott előadást, mármint arról hogy ezek intergalaktikus kommunikációs eszközök (bazz és nem értik hogy miért maradtam ki középiskolában), de az csak egy hülye fasz volt egy elbaszott házassággal nem egy világszervezet része az egyik legnagyobb internetes orgánum hátszelével.
A CEU-val az a baj hogy vannak akik komolyan veszik, és ezért lehet rájuk hivatkozni, az ott képzett emberek fontosnak tettethetik magukat és sok emberre lehetnek hatással. Ezeknek direkt olyan társadalom tudományi részeket tanítanak amik egy elenyésző kisebbség problémáira hívják fel a figyelmet, ha egyáltalán ténylegesen felhívják valamire a figyelmet. De kezdek kaotikusan marhasságokat írni, a lényeg az hogy te sem igazán tudod komolyan venni azt amit ott csinálnak abból leszűrve amit írtál. Szóval hagyad a francba szerintem az egészet, nem tudja a kormány kisajátítani az úgy az oktatást mint a cigit meg ilyenek. Más érdekcsoportokkal kerülne szemben. Úgy értem a tényleges értelmiségieket nem fogják magukra haragítani mert még a végén azok tenni is tudnának ellenük valamit.
A CEU bohóc képző kár rá a szót vesztegetni.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Mert már vannak 18 évesek valszeg, vagy a nagyobbak megkínálják a kisebbeket is. (Adjá' má' egy cigit, buszjegyre kéne!)
Összességében nehezebb fiatalon dohányhoz jutni, és kevesebben is szívják. Látom. :)

Nem tudom hol látod, de tuti nem Magyarországon. A dohánymutyival elérték, hogy eredetileg az olasz piacra szánt ukrán cigi egy része át lett irányítva hozzánk, idehaza a terítők meg az ócska dohányról áttértek Marlboro-ra és társaira mert még az is fele annyi mint nálunk a legolcsóbb.
Szabolcsi középiskolások meg már az én időmben is import cigin éltek.
 
  • Tetszik
Reactions: vonKronenberg

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Az ig
A saját elvrendszerük alapján felteszem. Erről írtam, hogy egyeseknek miért ellenszenves az amit a CEU képvisel. Nekem is volt olyan művészettörténet tanárom aki a piramisokról tartott előadást, mármint arról hogy ezek intergalaktikus kommunikációs eszközök (bazz és nem értik hogy miért maradtam ki középiskolában), de az csak egy hülye fasz volt egy elbaszott házassággal nem egy világszervezet része az egyik legnagyobb internetes orgánum hátszelével.
A CEU-val az a baj hogy vannak akik komolyan veszik, és ezért lehet rájuk hivatkozni, az ott képzett emberek fontosnak tettethetik magukat és sok emberre lehetnek hatással. Ezeknek direkt olyan társadalom tudományi részeket tanítanak amik egy elenyésző kisebbség problémáira hívják fel a figyelmet, ha egyáltalán ténylegesen felhívják valamire a figyelmet. De kezdek kaotikusan marhasságokat írni, a lényeg az hogy te sem igazán tudod komolyan venni azt amit ott csinálnak abból leszűrve amit írtál. Szóval hagyad a francba szerintem az egészet, nem tudja a kormány kisajátítani az úgy az oktatást mint a cigit meg ilyenek. Más érdekcsoportokkal kerülne szemben. Úgy értem a tényleges értelmiségieket nem fogják magukra haragítani mert még a végén azok tenni is tudnának ellenük valamit.
A CEU bohóc képző kár rá a szót vesztegetni.
Kb. Igen, szerintem is ennyi van a dologban, azzal az eltéréssel, hogy nem az a gond, hogy elenyésző kisebbség problémáira hívják fel a figyelmet, hanem hogy ezt úgy teszik hogy közben a többséget, s a közösségi érdeket ott faragják és azzal, ahol és amivel érik. Ami egy picit is tradícionális az ócska, a mi esetleg nemzeti az náci. Annyi eszük, vagy konziztenciájuk nincs, hogy egyszerre a meleg+nőjogok nem igazán férnek majd meg a szeretett muzulmán migránsaikkal, de oda se neki, a lényeg az hogy a status quot fel lehessen rúgni a holdra...
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 176
15 851
113
  1. Még mindig nem adtál semmi bizonyítékot. Dumálsz a levegőbe.
  2. A CEU nélkül is kretének az emberek. Ezzel az ermővel be lehetne tiltani a bulvárlapokat, a jósokoat és az aszrtológiát is.

Nézd, ha te tényleg ennyire nem látod mi folyok magad körül...

Elég megnézned, hogy pl. a Strassburgban Magyarországok elítélő bíró, vagy a nem tetszik a rendszeres Karsay Dorottya honnan jött. Most reggel hirtelen ennyi.

Az igaz, a CEU nélkül is kretének, de nem kell turbózni a kreténséget.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
a közösségi érdeket ott faragják és azzal, ahol és amivel érik. Ami egy picit is tradícionális az ócska, a mi esetleg nemzeti az náci.

Kérlelhetetlen harcot kell indítanunk ez ellen a szellemi mákony ellen. Le kell lepleznünk őket és ébereknek kell lennünk, hogy nyíltan vagy leplezetten be ne furakodjanak közénk és meg ne fertőzzék dolgozó népünk lelkét.

Az angolszász imperializmus nemcsak a népek anyagi leigázására tör, hanem a szellem erejét is szét akarja zúzni. És szellemi rothadásának csempészárujával igyekszik elárasztani a népeket s országokat. Éppen úgy, ahogyan elzártuk magunkat a Marshall-tervtől, úgy kell szembeszállnunk ezzel az imperialista szellemi csempészettel is

http://index.hu/tudomany/tortenelem...olszasz_imperializmus_szellemi_makonya_ellen/
 
  • Tetszik
Reactions: Wier

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Csak halkan jegyzem meg az egyszerű nép mindig is ostoba volt. Ezért múlott egy egy nép vagy nemzet sorsai a vezető társadalmi rétegek döntésein!
A kutúra a társadalmi írott és íratlan szabályokat, különböző kösösségi szinterek. Egyén számára kapaszkodó és írágytű.
Gyarmatosító ezeket szokta le rombolni és szeméttel helyetesíteni.
Rómaik óta a mottó oszd meg és uralkodj!
 
  • Tetszik
Reactions: zeal and tarzaan

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Ezen kívül nem ellenségei a kulturális értelemben vett nemzetfogalomna.

Na ez volt a mondandód, leghatalmasabb tévedése. Hogy mennyire ellensége a nemzetfogalomnak, nem is értem, te hol élsz, de egy szó: MULTIKULTURALIZMUS. A sok szem, haj színű és börárnyalatú europid ember lecserélése egy színre a barnára. A globalizáció, és a világ elit, azért ellensége a nemzeteknek, mert a nemzetek, mint egyfajta szakszervezetek képviselik az adott lakosság érdekeit velük szemben, természetesen ideális esetben.
Látod és itt jönnek a CEU hoz hasonló szervezetek a képbe. Lebontani a nemzetállamokat, mint a férgek belülről, rágni és roncsolni, rohasztani a nemzetállam szerkezetét. Támogatni sőt felülreprezentálni a kisebbségi jogokat (legyenek azok szexuális, vagy akármelyik szociális hálón élősködő rasz) a többségi társadalom jogaival szemben. Megteremteni a férfi nő szembenállást és elősegíteni a bevándorlást és a keveredést (diversity) és bumm így készül a chocapik az identitás nélküli butább modern, hagyományok és kötődések nélküli (kozmopolita) rabszolga.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Na ez volt a mondandód, leghatalmasabb tévedése. Hogy mennyire ellensége a nemzetfogalomnak, nem is értem, te hol élsz, de egy szó: MULTIKULTURALIZMUS. A sok szem, haj színű és börárnyalatú europid ember lecserélése egy színre a barnára. A globalizáció, és a világ elit, azért ellensége a nemzeteknek, mert a nemzetek, mint egyfajta szakszervezetek képviselik az adott lakosság érdekeit velük szemben, természetesen ideális esetben.
Látod és itt jönnek a CEU hoz hasonló szervezetek a képbe. Lebontani a nemzetállamokat, mint a férgek belülről, rágni és roncsolni, rohasztani a nemzetállam szerkezetét. Támogatni sőt felülreprezentálni a kisebbségi jogokat (legyenek azok szexuális, vagy akármelyik szociális hálón élősködő rasz) a többségi társadalom jogaival szemben. Megteremteni a férfi nő szembenállást és elősegíteni a bevándorlást és a keveredést (diversity) és bumm így készül a chocapik az identitás nélküli butább modern, hagyományok és kötődések nélküli (kozmopolita) rabszolga.

A következő 50 évben hány nemzet fog szerinted eltűnni? Úgy sacc pe kb. alapon tudnál mondani egy számot?
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 831
30 925
113
Marxizmus, buzulás, szado-mazo és feminista férfiak - ilyen diplomamunkák születnek a CEU-n
Forrás: https://kuruc.info/r/6/171436/
Ezek valószínűleg megválogatott munkák az elcseszettebb témákból, de egy diplomamunkával mindenképp értéket kell teremteni, aminek a létrejöttét ezekkel a címekkel nem látom. Ha ez ott elégséges ahoz, hogy lediplomázz, akkor nem akkora kár érte.
 
Status
Not open for further replies.