KF51 Panther MBT (Rheinmetall)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 548
113
Arrol egyelore nem arultak el sokat, kb csak a shot detection system megletet, az viszont mar nalatok is van a Gidranon...


Mukodik, megy, sot, loni is lo, szoval a makettol azert odebb van.
Kamm kérlek ne fárassz a faszságaiddal, évek óta futó fejlesztési projektjeink vannak az RM-el és ismerem a marketingjüket mint a rossz pénzt.

Az idő szàmvetést amit írnak nyugodtan szorozd meg kettővel.
 

Vogon

Well-Known Member
2021. május 13.
3 165
6 697
113
Továbbra sem nagyon érted, hogy egy 2 fős torony crew compartmentje nem ugyanakkora páncélozást igényel, mint egy tulajdonképpen 4 fős.
A töltő kiválásával (és a parancsnok, irányzó egymás mellé helyezésével) lefeleződik a páncélozni szükséges térfogat a toronyban.
Arról már nem is beszélve, ha ember nélküli tornyot kér a drága megrendelő.
Nagyon ágálsz a 2 fős személyzet ellen, de szerinted miért az az egyik fő feature, hogy MINDEN munkaállomásról lehet MINDENT vezérelni?
Tessék ahogy ezt az Elbitnél képzelik, egy AFV esetén:
De szerintem magad is elkezdhetsz a dolgon gondolkodni, ha a híresen maradi US Army is ezen töri a búráját.
:rolleyes:
De tudom: AKKOR SE!

Kérném, hogy ki ne találjuk már, hogy torony front felét nem kell páncélozni, mert csak a másik oldalra lett egymás mögé ültetve a legénység!
Olyan nincs, hogy a torony egyik oldalát 130-as ellen felpáncélozod, a plusz súlyt meg megspórolod a torony másik féloldaláról. Remélem nem ezt akartad mondani.
 
K

kamm

Guest
Kamm kérlek ne fárassz a faszságaiddal,
Nezd, en emberi hangon kerdeztem valamit, raadasul ertelmeset.
Ha nem akarsz ill. nem tudsz valaszolni, akkor azt legyel szives kulturalt hangon kozolni, peldaul mint mondjuk egy felnott.

évek óta futó fejlesztési projektjeink vannak az RM-el és ismerem a marketingjüket mint a rossz pénzt.
Ezt senki nem is hozta fel, nemhogy megkerdojeleznenk - a kerdes az volt, mire gondolsz.
Az idő szàmvetést amit írnak nyugodtan szorozd meg kettővel.
Megszoroztam. Tudhato, megis konkretan melyik alrendszerre gyanakodtok, hogy nem all sehogyan sem?
 
  • Tetszik
Reactions: L.O.B
K

kamm

Guest
Jaja, amerika utcáin meg nagy zöld emberek és óriásrobotok verekednek.
pedro-monkey-puppet.gif
 
  • Vicces
Reactions: pöcshuszár

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 548
113
Nezd, en emberi hangon kerdeztem valamit, raadasul ertelmeset.
Ha nem akarsz ill. nem tudsz valaszolni, akkor azt legyel szives kulturalt hangon kozolni, peldaul mint mondjuk egy felnott.


Ezt senki nem is hozta fel, nemhogy megkerdojeleznenk - a kerdes az volt, mire gondolsz.

Megszoroztam. Tudhato, megis konkretan melyik alrendszerre gyanakodtok, hogy nem all sehogyan sem?
Sorry a kifakadásért.

Amiről tudható, hogy ready az a löveg.
Minden más concept esélyesen még s bemutató lövészeten is kézzel volt töltve. Az ADS az előrébb van de nincs kész. Szóval èn több mindenre gyanakodnèk mint amire nem. És amíg nincs megrendelő nem is fognak több pénzt belerakni.
 
K

kamm

Guest
Sorry a kifakadásért.

Amiről tudható, hogy ready az a löveg.
Minden más concept esélyesen még s bemutató lövészeten is kézzel volt töltve. Az ADS az előrébb van de nincs kész. Szóval èn több mindenre gyanakodnèk mint amire nem. És amíg nincs megrendelő nem is fognak több pénzt belerakni.
Ertem. Tehat eselyesen az autoloader sincs meg keszen... ADS meaning Strikeshiled/AMAP/TAPS?
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 254
37 145
113
A problémát úgy látom az okozza, hogy a toronygyűrű túl kis átmérőjű ill. a 130-as löveg túl széles, emiatt a torony két fős személyzete nem tud a toronygyűrűn belül helyet foglalni, emiatt ülnek magasabban. Lásd a lenti képen:
Akkor, ha mégis, az aktív védelem ellenére beüt valami felülről akkor azoknak kaput lehet nyitni a másvilágra.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 579
79 769
113
Igazság szerint azzal, hogy komplett kazettában tölthető a lőszer, így megszűnik a személyzet cipekedős/betárazós feladata is.
A töltőkezelőnek egész sok más feladata is van a kulimunkán kívül amik nem szünnek meg azzal, hogy nem kell tölteni és lőszert málházni.