Környezetvédelem

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 937
113
Állítólag jó töltött telepnél szabályosan megégeti a dögöt és még csapkodni is lehet vele. Lényeges, hogy jó helyen fogjad.

352287787_654874146042023_4521544484772481331_n.png
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Állítólag jó töltött telepnél szabályosan megégeti a dögöt és még csapkodni is lehet vele. Lényeges, hogy jó helyen fogjad.

352287787_654874146042023_4521544484772481331_n.png
Nem érted a szituációt :D
Az van, hogy adott egy nagy hordó fedél nélkül, benne az X-napos esővíz, tele, de nagyon tele
lárvákkal.
Talán júliusban lecserélem ha eljutok odáig.
Amúgy szép, csíkos példányokat nevelek :D
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 603
32 148
113
legközelebb jobban megnézem.
De egyébként igen, ismerem a tigris szúnyogot.
Olajat kell önteni a vízre. Elzárja az oxigént a lárvák elől.


Küldöm Jaq Draco inkvízítort! Vagy kérj magadra önként egy ilyet!
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 937
113
Nem érted a szituációt :D
Az van, hogy adott egy nagy hordó fedél nélkül, benne az X-napos esővíz, tele, de nagyon tele
lárvákkal.
Talán júliusban lecserélem ha eljutok odáig.
Amúgy szép, csíkos példányokat nevelek :D
Szerintem értem a szitut, csak elképzeltem, ahogy az esőtároló környékén hadonászol a delejes csapkodóval. :D

Ismerem az esővíztároló érdekességeit, a szomszédnak is van, tele lárvákkal. Többször ránk bízták a lakásuk őrzését, meg a növényeik öntözését a lárvás vízzel.
Ilyeneket nevelgetsz: Ázsiai tigrisszúnyog, ha ez.

aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzcwMDVkNGZjODg5MTQzNThiZGIwZDIxMmJkNmFmMjc0.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 465
113
Gyéríteni, kérlek. Ez olyan jóemberkedő és ejujópéj...
Kultúrember ne b@ssza agyon...gyéríti kérlek....
Kijöttem a természetbe, aztán itt bogarak vannak, meg bazmeg nincsen nyírva a gyep, összegereblyézve a tavalyi avar, puklik vannak a földúton, nem szedték fel a lehullott gallyakat. Le kéne betonozni egy parkolót itt az erdő szélén hogy kényelmesebben tudjak kijönni a természetbe. Megvettem a nyaralóm a parton, utálom hogy ennyi a szúnyog, ki kellene irtani őket, már írtam az önkormányzatnak. Meg a ház elött és az udvaron térkövezetünk, a parton kivágtam egy kis nádast ahol be tudom rakni a jetski-t. Le is betonozom, lesz saját sólyám. Az önkormányzat végre kivágta a kurva fűzfűkat a parton, utáltam hogy a kurva kölök mindig felmászik rá. Mindig beomlik a sétán ahonnan végre kivágták a fákat tavaly, írtam a polgármesternek, jővőre lekövezik és lesz rendes sétány, lámpákkal meg térkővel meg minden, meg megcsinálják a partot mint a Balatonon.
Egyre jobban utálok idejárni a folyóparthoz, mindent beépítettek, meg csupa beton, nem lehet már jetskizni sem rendesen, mert mindenhol vizisielnek, amitől szar ebédelni mert nem halljuk egymást kaja közben. A sétány meg kurva meleg nyáron, utálom. Tiszta város lett, nem értem mi a fasz. Az asszony szerint már madarak sincsenek, csak a kurva hattyúk amik teleszarják a partot, amíg nád volt nem jöttek ki. Francba, el is adom, olyan lett mint a város.