Környezetvédelem

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
A cirok abszolút reális alternatíva lehet a kukorica helyett a takarmányozásban: szárazságtűrő, toxinmentes, magasabb fehérjetartalom, kedvező aminosavösszetétel. Én is használom itthon, elég jó eredménnyel. Egy hátránya van (ugye ez függ az elvárásoktól), mégpedig hogy nem színezi a húst és a zsírt. Én például szeretem a kissé sárgás baromfihúst vagy kacsazsírt. :)
Amúgy alkalmas bioetanol előállításra és élelmiszeripari felhasználásra is.
Milyen cirkot termesztesz?
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 552
11 111
113
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Chiphiány? -jut az ember eszébe, hogy ha csak a címet olvassa.

Viccet félretéve, még egyesével csomagolt sajtok, meg húsok vannak vákumcsomagolásban, és egy csomó mindent műanyagba raknak, addig ez porhintés, parasztvakítás.
Vagy mondhatnánk, hogy csomó mindent elég messziről kamionoznak a boltokig (egyszer érdemes lenne kiszámolni, hogy hány km van a kosarunkban) és persze a szemetet megint csak visszakamionozzák valahova.
És egy csomó ilyen van. Nem csak a kiskereskedelemben. Sokszor azt érzem, hogy fordítva ülünk a lovon.
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 697
5 672
113
Lehet, hogy már volt, akkor bocsánat, nem tLáltam, de van esetleg anyagotok (linkek anyagokhoz, könyvcímek) permakulturákról? Nem nagyon van benne a mainstream-ben, azt sem tudom, csak hype vagy tényleg működőképes.
Konkrétan van egy ki nem használt kertünk (egy kvázi nyaralóként funkcionáló ház körül) és felvetődött (bennem), hogy esetleg egy erdőkertet lehetne oda kialakítani. Adottság ugye, hogy nem nagyon tudjuk “gondozni kertjeinket”, mivel ritkán vagyunk jelen. Ezt ellensúlyoznám igénytelen (“vad”) fajtákkal, meg ügyes tervezéssel.
A termőréteg elég szegényes, erősen mészköves talajról van szó, keleti tájolás, viszonylag bőséges csapadék, bükkösök jellemzőek a környéken, tapasztalat alapján a szilva meg a dió szereti.
@gergo55 @phaidros @Blitz97

Köszi előre is a véleményeket, anyagokat, hivatkozásokat!
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Csodásak az alternatívák... hogy a sima papírzacskó a pékárura miért nem opció? Gyerekkoromban az volt csak a sok műanyag szar helyett, és elég praktikus volt.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Lehet, hogy már volt, akkor bocsánat, nem tLáltam, de van esetleg anyagotok (linkek anyagokhoz, könyvcímek) permakulturákról? Nem nagyon van benne a mainstream-ben, azt sem tudom, csak hype vagy tényleg működőképes.
Konkrétan van egy ki nem használt kertünk (egy kvázi nyaralóként funkcionáló ház körül) és felvetődött (bennem), hogy esetleg egy erdőkertet lehetne oda kialakítani. Adottság ugye, hogy nem nagyon tudjuk “gondozni kertjeinket”, mivel ritkán vagyunk jelen. Ezt ellensúlyoznám igénytelen (“vad”) fajtákkal, meg ügyes tervezéssel.
A termőréteg elég szegényes, erősen mészköves talajról van szó, keleti tájolás, viszonylag bőséges csapadék, bükkösök jellemzőek a környéken, tapasztalat alapján a szilva meg a dió szereti.
@gergo55 @phaidros @Blitz97

Köszi előre is a véleményeket, anyagokat, hivatkozásokat!
A dió a mostanában dúló betegségek miatt szerintem egyből lehúzható a listáról.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Lehet, hogy már volt, akkor bocsánat, nem tLáltam, de van esetleg anyagotok (linkek anyagokhoz, könyvcímek) permakulturákról? Nem nagyon van benne a mainstream-ben, azt sem tudom, csak hype vagy tényleg működőképes.
Angolul nézelődj, úgy emlékszem, hogy úgy több anyag van. De azon kívül, hogy mikor ez így itthon kezdett divatba jönni, utána olvasgattam, nem igazán foglalkoztam vele. Én nem hiszek az ilyen jellegű csodákban, pedig mint ökogazda és bionövénytermesztő értelemszerűen annyira nem állnának távol a kevésbé mainstream dolgok. (igaz, az más kérdés, hogy mi ma a mainstream gazdálkodás) De érdemes belegondolni, ha annyira nyerő dolog lenne, akkor miért nem terjedt el jobban. Szóvalez egy érdekes hobby, valakinek hit, de én max ennyit látok bele. A hiper monokultúrás, hiper intenzív termesztési módszerek és a nagyon alternatív szemléleti módon között véleményem szerint az észszerű középútra kell törekedni.

Konkrétan van egy ki nem használt kertünk (egy kvázi nyaralóként funkcionáló ház körül) és felvetődött (bennem), hogy esetleg egy erdőkertet lehetne oda kialakítani. Adottság ugye, hogy nem nagyon tudjuk “gondozni kertjeinket”, mivel ritkán vagyunk jelen. Ezt ellensúlyoznám igénytelen (“vad”) fajtákkal, meg ügyes tervezéssel.
A termőréteg elég szegényes, erősen mészköves talajról van szó, keleti tájolás, viszonylag bőséges csapadék, bükkösök jellemzőek a környéken, tapasztalat alapján a szilva meg a dió szereti.
Kérdés, hogy mekkora a telekméret. Mert van az a méret, amikor az a legracionálisabb, hogy élvezd, üllj ki, olvasgass, borozgass, fórumozz, még nem keltesz hangulatot... ilyenek.
Meg max milyen gyakran, mennyi időre tudtok, akartok ott lenni.
De azt felejtsd el, hogy van olyan, amivel nem kell foglalkozni.
Én csinálnék egy lugast, meg gyümölcsfákat. Abból lehet pálinkát főzni, meg pálinkát, de akár még pálinkát is.
De a pálinkán túl nagyon sok hasznosítása van, nyersen, kompótnak, levesnek, aszalni és akkor ott van az alkohol szekció pálinkának, de én idén próbálkozni akarok megy és szilvaborral.
Lehet több félét, pl. kipróbálsz modern fajtákat és hagyományosokat. Mindenek van előnye és hátránya is.
Hogy milyen konkrét fajtákat érdemes, azt meg egyenként jó megnézni, meg egy fajból több fajtát érdemes, mert jobb a termékenysége.
Dió helyett megnézném a mogyorót.

Szóval összefoglalva az én javaslatom a rekreációs hasznosítású gyümölcsös. :)
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 697
5 672
113
Angolul nézelődj, úgy emlékszem, hogy úgy több anyag van. De azon kívül, hogy mikor ez így itthon kezdett divatba jönni, utána olvasgattam, nem igazán foglalkoztam vele. Én nem hiszek az ilyen jellegű csodákban, pedig mint ökogazda és bionövénytermesztő értelemszerűen annyira nem állnának távol a kevésbé mainstream dolgok. (igaz, az más kérdés, hogy mi ma a mainstream gazdálkodás) De érdemes belegondolni, ha annyira nyerő dolog lenne, akkor miért nem terjedt el jobban. Szóvalez egy érdekes hobby, valakinek hit, de én max ennyit látok bele. A hiper monokultúrás, hiper intenzív termesztési módszerek és a nagyon alternatív szemléleti módon között véleményem szerint az észszerű középútra kell törekedni.


Kérdés, hogy mekkora a telekméret. Mert van az a méret, amikor az a legracionálisabb, hogy élvezd, üllj ki, olvasgass, borozgass, fórumozz, még nem keltesz hangulatot... ilyenek.
Meg max milyen gyakran, mennyi időre tudtok, akartok ott lenni.
De azt felejtsd el, hogy van olyan, amivel nem kell foglalkozni.
Én csinálnék egy lugast, meg gyümölcsfákat. Abból lehet pálinkát főzni, meg pálinkát, de akár még pálinkát is.
De a pálinkán túl nagyon sok hasznosítása van, nyersen, kompótnak, levesnek, aszalni és akkor ott van az alkohol szekció pálinkának, de én idén próbálkozni akarok megy és szilvaborral.
Lehet több félét, pl. kipróbálsz modern fajtákat és hagyományosokat. Mindenek van előnye és hátránya is.
Hogy milyen konkrét fajtákat érdemes, azt meg egyenként jó megnézni, meg egy fajból több fajtát érdemes, mert jobb a termékenysége.
Dió helyett megnézném a mogyorót.

Szóval összefoglalva az én javaslatom a rekreációs hasznosítású gyümölcsös. :)

Köszi. Igen, valami ilyesmi felé tendálnék magam is, de az biztos, hogy metszeni meg permetezgetni nem
nagyon lesz kapacitás. Ezért gondolnék ellenálló fajtákra, amik valahogy “együtt tudnak működni”. A méret nem hatalmas, de nem is olyan kicsi, 2000+ nm, ilyen nadrágszíj-szerű, hosszú dolog, van rajta gyep meg bozótos jungle, meg beteg öreg gyümölcsfák, mohával, fagyönggyel fertőzve. A diók egyelőre még bírják a dolgot. Most néhány tölgyet meg gesztenyét ültettünk a fiúval, talán majd az unokák egyszer esznek belőle. Alapból az egészet nem magamnak csinálnám (utódoknak), szóval hosszú távra tervezek, de jó lenne valamilyen önfenntartó társulást dizájnolni, ha érted mire gondolok.
Amúgy a szőlő az szexi, de az nagyon munkaigényes. Környéken pedig kiváló minőségű chardonnay terem.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Köszi. Igen, valami ilyesmi felé tendálnék magam is, de az biztos, hogy metszeni meg permetezgetni nem
nagyon lesz kapacitás. Ezért gondolnék ellenálló fajtákra, amik valahogy “együtt tudnak működni”. A méret nem hatalmas, de nem is olyan kicsi, 2000+ nm, ilyen nadrágszíj-szerű, hosszú dolog, van rajta gyep meg bozótos jungle, meg beteg öreg gyümölcsfák, mohával, fagyönggyel fertőzve. A diók egyelőre még bírják a dolgot. Most néhány tölgyet meg gesztenyét ültettünk a fiúval, talán majd az unokák egyszer esznek belőle. Alapból az egészet nem magamnak csinálnám (utódoknak), szóval hosszú távra tervezek, de jó lenne valamilyen önfenntartó társulást dizájnolni, ha érted mire gondolok.
Amúgy a szőlő az szexi, de az nagyon munkaigényes. Környéken pedig kiváló minőségű chardonnay terem.
Ezért írtam, hogy hagyományos és modern fajták vegyesen. A hagyományos hosszú távra, igénytelenebb; a modernebbek meg hamarabb hoznak gyümölcsöt. Alapvetően a modern fákat sem kell agyon metszeni és permetezni. Én a gyümölcsfákat sem szoktam. Meg évente mondjuk megmetszed egyszer, meg tavasszal rézzel lefújod, oszt' csók. Nem arra mész, hogy maximalizáld a bevételt.
Esetleg a beteg fákat is részben meg lehet menteni, de ez már külön szakterület.
Fosó szilvát, meg somot raknék. Kellően igénytelenek. Szilvából több fajtát -írtad, hogy az szeret ott. Eperfa is szóba jöhet (ebből is van nagyobb gyümölcsű is).

(Bár sose értettem, hogy mire jó egy hobbikert. :) )
 
  • Tetszik
Reactions: Irsai Olivér

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
De, hogy más szakmámat is beleszőjem. A gyereknek, unokának nem a feltétlen a fát tudod örökül hagyni, hanem azt, hogy -és ahogy- foglalkozol vele, velük. Így tök mindegy, hogy mit ültettek, vagy csak kerítést javítotok, vagy az eget nézitek egy pohár 'sárdonéval'.
És, hogy visszatérjünk a topichoz, ez az igazi környezetvédelem, a mentális környezetvédelem, amivel sokat foglalkoznak, csak nem biztos, hogy jól. A nejlonzacskó kérdése meg csak következmény.
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 552
11 111
113
Lehet, hogy már volt, akkor bocsánat, nem tLáltam, de van esetleg anyagotok (linkek anyagokhoz, könyvcímek) permakulturákról? Nem nagyon van benne a mainstream-ben, azt sem tudom, csak hype vagy tényleg működőképes.
Konkrétan van egy ki nem használt kertünk (egy kvázi nyaralóként funkcionáló ház körül) és felvetődött (bennem), hogy esetleg egy erdőkertet lehetne oda kialakítani. Adottság ugye, hogy nem nagyon tudjuk “gondozni kertjeinket”, mivel ritkán vagyunk jelen. Ezt ellensúlyoznám igénytelen (“vad”) fajtákkal, meg ügyes tervezéssel.
A termőréteg elég szegényes, erősen mészköves talajról van szó, keleti tájolás, viszonylag bőséges csapadék, bükkösök jellemzőek a környéken, tapasztalat alapján a szilva meg a dió szereti.
@gergo55 @phaidros @Blitz97

Köszi előre is a véleményeket, anyagokat, hivatkozásokat!
Permakultúrával sajnos nincs tapasztalatom. Nekem ez a "rend a rendezetlenségben" dolog egy kissé feldolgozhatatlan... Azt olvastam, hogyha egy-egy büdöskét ültetek az ágyások szélére, akkor az állítólag távol tartja a fonálférgeket, meg hogy a hagyma és a répa jó párosítás, mert egymás kártevőit űzik. Ennek ellenére nekem már a hagyma mellett is jött a répalégy, szóval ez sem feltétlen hatékonyabb dolog.
Ez inkább egy bizonyos életstílust kíván, egyesek esküsznek rá, hogy milyen jól működik. Én szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.

Ha paradicsommal, paprikával, dughagymával szeretnél kezdeni valamit, abban már jobban a segítségedre lehetek. :)
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 697
5 672
113
Ezért írtam, hogy hagyományos és modern fajták vegyesen. A hagyományos hosszú távra, igénytelenebb; a modernebbek meg hamarabb hoznak gyümölcsöt. Alapvetően a modern fákat sem kell agyon metszeni és permetezni. Én a gyümölcsfákat sem szoktam. Meg évente mondjuk megmetszed egyszer, meg tavasszal rézzel lefújod, oszt' csók. Nem arra mész, hogy maximalizáld a bevételt.
Esetleg a beteg fákat is részben meg lehet menteni, de ez már külön szakterület.
Fosó szilvát, meg somot raknék. Kellően igénytelenek. Szilvából több fajtát -írtad, hogy az szeret ott. Eperfa is szóba jöhet (ebből is van nagyobb gyümölcsű is).

(Bár sose értettem, hogy mire jó egy hobbikert. :) )
Eperfa, som, nagyon jó öteletek, köszi!

(Nem hobbikert, hanem egy öreg parasztház egy idilli kis faluban (vannak bocik, meg szamár meg póni!), amit még az apósék vettek a nyolcvanas években, hogy az - akkor - gyereklány nejem szokja a falusi létet (tudjon hol játszani meg kalandozni), amikor kiszabadulnak a metropolisz fojtó öleléséből.
Most ugyanezt a szerepet tölti be a fiam életében, aki - ugyancsak - imádja. Annál az egyszerű oknál fogva, hogy itt szabadon mehet bárhová, nincs bezárva a lakás-járda-kocsi-iskolaudvar alig párszáz négyzetméterére. Ez utóbbi valahol nagyon szomorú, hogy ilyen beszűkült életteret hagyunk nekik örökül.)
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 697
5 672
113
Permakultúrával sajnos nincs tapasztalatom. Nekem ez a "rend a rendezetlenségben" dolog egy kissé feldolgozhatatlan... Azt olvastam, hogyha egy-egy büdöskét ültetek az ágyások szélére, akkor az állítólag távol tartja a fonálférgeket, meg hogy a hagyma és a répa jó párosítás, mert egymás kártevőit űzik. Ennek ellenére nekem már a hagyma mellett is jött a répalégy, szóval ez sem feltétlen hatékonyabb dolog.
Ez inkább egy bizonyos életstílust kíván, egyesek esküsznek rá, hogy milyen jól működik. Én szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.

Ha paradicsommal, paprikával, dughagymával szeretnél kezdeni valamit, abban már jobban a segítségedre lehetek. :)

Paradicsom-paprika nagyon sok törödést igényelnek; van olyan, hogy egy hónapig oda se szagolunk.

Szóval igen, én is ilyeneket olvastam hallottam, fokhagyma, nyírfa mellett megtelepíthető légyölő galóca, levendula, rozmaring, csalán, diófa levele, mind-mind véd ilyen-olyan kártevők ellen, elvileg ki lehet építeni egy ilyen komplex rendszert, ami sokkal ellenállóbb, mint a hagyományos elkülönített monokultúrák. Csak ez mind ilyen mendemonda-szerű, szívesen olvasnék erről valami tanulmányt, disszertációt, okosat, elméletit és praktikusat.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and Blitz97

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 552
11 111
113
Paradicsom-paprika nagyon sok törödést igényelnek; van olyan, hogy egy hónapig oda se szagolunk.
Ezt aláírom, de sosem tudhatod mit hoz az élet. :)
Szóval igen, én is ilyeneket olvastam hallottam, fokhagyma, nyírfa mellett megtelepíthető légyölő galóca, levendula, rozmaring, csalán, diófa levele, mind-mind véd ilyen-olyan kártevők ellen, elvileg ki lehet építeni egy ilyen komplex rendszert, ami sokkal ellenállóbb, mint a hagyományos elkülönített monokultúrák. Csak ez mind ilyen mendemonda-szerű, szívesen olvasnék erről valami tanulmányt, disszertációt, okosat, elméletit és praktikusat.
Még nem találkoztam ilyen szakcikkel, ez persze nem jelenti azt, hogy nincs is. Csupán csak én nem érdeklődtem a téma iránt. De ahogy @phaidros írta, angolul lenne célszerű keresgélni, angolszász nyelvterületen nagyobb kultúrája van ennek.
 
  • Tetszik
Reactions: Irsai Olivér

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Ez utóbbi valahol nagyon szomorú, hogy ilyen beszűkült életteret hagyunk nekik örökül.
Máraki. Írom ezt úgy, hogy a húsleves után kiültem a verandára, szívok egy szivart, süt a nap, döngenek a méhek, csend van, percek óta egy kocsi nem ment el. Megnézem az ukrán topicot, hogy ki kap épp agyérgörcsöt, majd újra megpróbálok főzni Bozát.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Paradicsom-paprika nagyon sok törödést igényelnek; van olyan, hogy egy hónapig oda se szagolunk.

Szóval igen, én is ilyeneket olvastam hallottam, fokhagyma, nyírfa mellett megtelepíthető légyölő galóca, levendula, rozmaring, csalán, diófa levele, mind-mind véd ilyen-olyan kártevők ellen, elvileg ki lehet építeni egy ilyen komplex rendszert, ami sokkal ellenállóbb, mint a hagyományos elkülönített monokultúrák. Csak ez mind ilyen mendemonda-szerű, szívesen olvasnék erről valami tanulmányt, disszertációt, okosat, elméletit és praktikusat.
Mikor még anyámék fűszerpaprikáztak, akkor volt, hogy előző évben lehullott a mag egy negyed négyzetméteres nem lebetonozott, de cseréptörmelékkel vastagabban leszórt helyre. Meg lett hagyva és szebb lett mint kint a kertben. Ergo, a beton és cseréptörmelék nagyon hatásos a kártevők ellen és szép növényt és termést eredményez. És ez tény. Tehát mindenkinek ajálható, hogy a beton járda réseiben termesszen zöldséget. Sajnos magyar nyelvű szakirodalmat még nem találtam, de biztos egy szobatudós erről is be tudná bizonyítani, hogy ez a termelési rendszer miért is jó és tetszőleges területre vetítve mennyire termelékeny rendszer.
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 697
5 672
113
Máraki. Írom ezt úgy, hogy a húsleves után kiültem a verandára, szívok egy szivart, süt a nap, döngenek a méhek, csend van, percek óta egy kocsi nem ment el. Megnézem az ukrán topicot, hogy ki kap épp agyérgörcsöt, majd újra megpróbálok főzni Bozát.
Igazad van, ez az én saram (is, főleg). Egyelőre még van hova kivonulni.
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 697
5 672
113
Mikor még anyámék fűszerpaprikáztak, akkor volt, hogy előző évben lehullott a mag egy negyed négyzetméteres nem lebetonozott, de cseréptörmelékkel vastagabban leszórt helyre. Meg lett hagyva és szebb lett mint kint a kertben. Ergo, a beton és cseréptörmelék nagyon hatásos a kártevők ellen és szép növényt és termést eredményez. És ez tény. Tehát mindenkinek ajálható, hogy a beton járda réseiben termesszen zöldséget. Sajnos magyar nyelvű szakirodalmat még nem találtam, de biztos egy szobatudós erről is be tudná bizonyítani, hogy ez a termelési rendszer miért is jó és tetszőleges területre vetítve mennyire termelékeny rendszer.

Ha felveszem a szobatudós szemüvegemet, akkor azt gondolnám, hogy a cserép alatti talaj - mivel egy ideje nem volt hasznosítva - lehet, hogy nem volt annyira kimerülve, mint a kerti. A cserép agyagából extra cucc is mosódhatott be. Ezen kívül a növény egyedül nőtt, a társaival nem kellett versenyeznie a tálanyagért és a vízért. A cseréptörmelék - talajtakaróként - emellett megakadályozta a talaj kiszáradását (mint a mulcs), és a kis éles darabok fizikailag védtek az ízeltlábúak és csigák ellen. :cool:

Ez persze csak vicc, de a kubaiak - állítólag - elég jó hatásfokkal művelik a betont (urban farming, asszem ez a neve), kényszerből.