Közlekedés (infrastruktúra, vasút, autó-motor, elektromos járművek, ...)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
7 000
23 156
113
Én támogatnám, hogy több egyedi megjelenésű autó legyen az utakon.

Meg a színek. Hova tűntek az utakról a színek?
5fdf56f14d2ff49b26634506fdfb6adc.jpg
 

Madár Fokker

Well-Known Member
2017. december 17.
511
1 408
93
Meg a színek. Hova tűntek az utakról a színek?
Elképzelhetőnek tartom, hogy a magyar importőrök nem foglalkoznak vele. 4 éve vettem egy kocsit, a konfigurátorban két szín volt, ami nem fehér/fekete/szürke: egy kék és egy vörös metál. A német konfigurátorban lett volna minimum 50 szín a Barbie-rózsaszíntől a hupililán át a narancsmetálig rengeteg, persze felárért. De volt választási lehetőség!
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 636
32 214
113
Egyébként egész szórakoztatóak a videói.
Durva így tömörítve ez a sok fasz az utakon
/autós, bringás, rolleres, gyalogos.../
"Önélzetes a kis latol!"
Én ezt a formát bírom. A belső is jól néz ki formailag, csak vacak az anyagminősége.
Marha kényelmes, nagyon praktikus, abban a korszakban rettenetesen sok újítás volt benne...talán koncepció autónak indult, majd megcsinálták.
Állítólag minden tulaj imádta!
Nagycsaládosoknak ideális volt, tele nagyon sok tárolóval. De maga a gép is extra széles volt. Ugye elöl 3-an ülhetnek egymás mellett. Úgy tud 6 személyes lenni, hogy teljesértékű a csomagtartó mellett.
Egy sima 5 személyes autónál nem minden típusnál fér el hátul 3 gyerekés egymás mellett.
Állítólag a fiatokhoz képest kimondottan tartósnak mondható.
Ugyan ezeket hallottam, tapasztaltam. Bár a Mazda MPV jobb... :D
ki is bringás még?
@phaidros @alali77 @Kim Philby
a Muc-Off cuccai sztetek karbonra is jók?
Nem tudom, nem takarítok bringát...:oops::oops::D
Azzal nem lehet sportolni :D

De egy régi Csepelt egyszer azért szeretnék :oops:
95239959_699253827489915_6875195562228973568_n.jpg
Ohhó Altenburger "fék"+krómozott acélfelni....volt részem benne...csak a garázsba való...pókhálótartónak....
Jajaj...
Hidd el, a Multipla sokkal nagyobb vizuális élményt nyújt, mint az én fizimiskám...
:D
Nekem is azt mondták mindig a csajok a pofámra,hogy érdekes.:rolleyes: De állítólag meg lehet szokni...:D
Meg a színek. Hova tűntek az utakról a színek?
Padlizsán szvift? Királykék Subaru?
Ez a kedvencem mm....
224481c65c8e0ff166fcf99e9b418c72.jpg
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 636
32 214
113
Reszkessetek mosógép/mosogatógép chipek!
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 899
56 762
113
Írtó tágasnak érződik beülve mert az olyan, mintha a derekad magasságában kezdődne az oldalüveg. Nekem a szellőzőrácsok megoldásai baromira tetszettek. Tök ötletes az egész.
A Honda FRV, ami ugyanilyen üléselrendezésű, de sokkal autószerűbb, az meg messze nem tetszik ennyire. Hétköznapi. Meg, valószínűleg, jobb is.
Ne felejtsd el, hogy ide szinte csak lestrapált, széthajtott példányok kerültek. Amit a Hondáról irsz, egyetértek.
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 722
17 099
113
Erről egy elkeserítő trend jut az eszembe; szerintem minden fiú ismerősöm az autós kártya-autó-motor tengelyen nőtt fel (jó volt 1 traki mániás). Fújtuk a típusokat, kedvenc is akadt. Jó 10 éve tünt fel, h a srácok nagy részét hidegen hagyja. Ezzel párhuzamosan végiggondolva, h az 1984-96 között még nőtt a biztonság, csinos autók is akadtak. Aztán 98-tól szabadesés a minőségben, tartósságban. A kocsik nagy része meg olyan, h karakter semmi (kia, opel, vw állt legutóbb egymás mellett...fehér kombik...szinte nulla vizuális differencia). Ha a magyar állam döntéshozója lennék, fejlesztenék egy A vectra szinten agyonüthetetlen járgányt és hajrá. 96-os autókat nézegetek a 2007-es helyett :D