Lövedékálló mellények, lövedékálló felszerelések, borítások, sisakok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 709
14 473
113
Sziasztok !

Szeretnék egy hülyét kérdezni.

Multicam mintás mellényt vegyek, vagy szimpla barnában is jó lesz ?
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 843
35 204
113
Sziasztok !

Szeretnék egy hülyét kérdezni.

Multicam mintás mellényt vegyek, vagy szimpla barnában is jó lesz ?
konkrétan ere válaszolni nem tudok.
de mnden más kiegészítőből hátizsák csősál kámzsás kezstyű bármi. minden jobb mint a terepmintás. ugyanis akkor simán kettőshasználatú és akármikor felvehető bármihez egy barna zöld fekete (barna mindenhez megy)
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
Sziasztok !

Szeretnék egy hülyét kérdezni.

Multicam mintás mellényt vegyek, vagy szimpla barnában is jó lesz ?
Feketém van. Előtte multi volt. Az én folyamatos agymenésem az, hogy ha a helyzet eszkalálódik és fel kell vennem, akkor itt a városban a multicam felesleges. A feketére viszont felrakva egy megfelelő badge-t… hogy úgy fogalmazzak hozhat egy kis előnyt. A kupakomon is fekete a huzat. Szóval szerintem azt kell mérlegelned hol, mikor és milyen környezetben gondolod, hogy szükséged lehet mellényre. Milyet néztél?

Ps. Egyébként kicsit cigány melónak tűnhet, de használható és ha van otthon az embernél flakonos festék 3-4 színben akkor simán 3 perc alatt fúj bármilyen mintát ahogy fegyverre is. Nyílván nem lesz egy képzőművészeti csoda, de a célnak és a felhasználás módját és idejét tekintve megfelelő.
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 709
14 473
113
konkrétan ere válaszolni nem tudok.
de mnden más kiegészítőből hátizsák csősál kámzsás kezstyű bármi. minden jobb mint a terepmintás. ugyanis akkor simán kettőshasználatú és akármikor felvehető bármihez egy barna zöld fekete (barna mindenhez megy)

Feketém van. Előtte multi volt. Az én folyamatos agymenésem az, hogy ha a helyzet eszkalálódik és fel kell vennem, akkor itt a városban a multicam felesleges. A feketére viszont felrakva egy megfelelő badge-t… hogy úgy fogalmazzak hozhat egy kis előnyt. A kupakomon is fekete a huzat. Szóval szerintem azt kell mérlegelned hol, mikor és milyen környezetben gondolod, hogy szükséged lehet mellényre. Milyet néztél?

Ps. Egyébként kicsit cigány melónak tűnhet, de használható és ha van otthon az embernél flakonos festék 3-4 színben akkor simán 3 perc alatt fúj bármilyen mintát ahogy fegyverre is. Nyílván nem lesz egy képzőművészeti csoda, de a célnak és a felhasználás módját és idejét tekintve megfelelő.

Mondjuk egy AOR2 terepmintás cucchoz a sima barna mellény passzol, vagy a Multicam minta ?

7vLBiF5.jpeg
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
Mondjuk egy AOR2 terepmintás cucchoz a sima barna mellény passzol, vagy a Multicam minta ?

7vLBiF5.jpeg
Én egyszínűt vennék. Amúgy gondolom a htka-t olvasgatják innen-onnan és azért felmerülhet, hogy mi a bánatra készülsz katonai maszk, mellény, vasad van… ne lepődj meg, ha bekopognak egy interjúra és nem Geszti lesz az Adom a napom stábbal.
 
  • Tetszik
Reactions: Ocses

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 814
57 677
113
Én egyszínűt vennék. Amúgy gondolom a htka-t olvasgatják innen-onnan és azért felmerülhet, hogy mi a bánatra készülsz katonai maszk, mellény, vasad van… ne lepődj meg, ha bekopognak egy interjúra és nem Geszti lesz az Adom a napom stábbal.

Márk katona :)
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 709
14 473
113
Én egyszínűt vennék. Amúgy gondolom a htka-t olvasgatják innen-onnan és azért felmerülhet, hogy mi a bánatra készülsz katonai maszk, mellény, vasad van… ne lepődj meg, ha bekopognak egy interjúra és nem Geszti lesz az Adom a napom stábbal.

Mindenből legjobb a saját / újragondolt :D

Ami engedélyköteles, arra van engedélyem, és hatóságilag ellenőrzött, ami meg nem engedélyköteles, azok megléte nem érdekli a Yard-ot.

Milyen további kivetnivalód lenne még ?
 
  • Tetszik
Reactions: reich_und_roll

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
Mindenből legjobb a saját / újragondolt :D

Ami engedélyköteles, arra van engedélyem, és hatóságilag ellenőrzött, ami meg nem engedélyköteles, azok megléte nem érdekli a Yard-ot.

Milyen további kivetnivalód lenne még ?
Nem kivetnivaló volt, csak jeleztem hogy ez szemet szúrhat és nem szokványos az HBO-val szellemi vegetáláson tartott Netflix/Facebook degeneráció világában és az óvatosság az ember saját érdekében nem ördögtől való.
A tévedés jogát fenntartom, de meglepődnek.
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 709
14 473
113
Nem kivetnivaló volt, csak jeleztem hogy ez szemet szúrhat és nem szokványos az HBO-val szellemi vegetáláson tartott Netflix/Facebook degeneráció világában és az óvatosság az ember saját érdekében nem ördögtől való.
A tévedés jogát fenntartom, de meglepődnek.

Aki lőklub tag, meg hasonló, az automatikusan kap figyelmeztetést, vagy megjegyzést a rendőrségtől, ha valami irata, vagy személyes dolga nincs rendben.

Nem kriminális alapon, hanem csak szimplán közigazgatásilag.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
Aki lőklub tag, meg hasonló, az automatikusan kap figyelmeztetést, vagy megjegyzést a rendőrségtől, ha valami irata, vagy személyes dolga nincs rendben.

Nem kriminális alapon, hanem csak szimplán közigazgatásilag.
Nem erre céloztam. Majd privátban kifejtem kicsit később, most le kell lépnem.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
500? Az gyanúsan olcsó szerintem.
Több oldalon is van. Konkrétan 600 mindennel, de a kinti haveromnak ott van még engedménye és úgy van 500 körül. Mutatom a helyet:
Ő rendelt már innen, ezért is van kedvezménye. Megbízhatónak tartja.

Egyébként ami érdekes, hogy lvl4-nek írja a specifikációja.

Én szerintem rendelek rajta keresztül, ha valaki gondolja szívesen intézek neki is. Multicam van és Earth színű.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 513
79 629
113
Több oldalon is van. Konkrétan 600 mindennel, de a kinti haveromnak ott van még engedménye és úgy van 500 körül. Mutatom a helyet:
Ő rendelt már innen, ezért is van kedvezménye. Megbízhatónak tartja.

Egyébként ami érdekes, hogy lvl4-nek írja a specifikációja.

Én szerintem rendelek rajta keresztül, ha valaki gondolja szívesen intézek neki is. Multicam van és Earth színű.
Ez a sisak 1200Dollár+ a hivatalos oldalon, 500-ért valami nem kerek (nem a carbon kompozit változat?). Csak a párnák és a szíj, ha külön veszed kb 300 Dollár.