Érdekes hogy senki sem beszél a Motor Szics ajánlatáról, ami kimondottan alkalmas lenne a Mi8/17 flottánk életben tartására az új típus bevethetőségéig. (Az Aero helikopteres különszámában részletes számítás van arról hogy mennyibe kerülne a felújítás és 10 év üzemeltetés. )
De Motor Szicsről ilyet se lehetett olvasni. Ha tényleg 2m$ért kapunk +10-15évet akkor meg kell kötni velük az üzletet nincs mit meditálni.
<blockquote rel="Fade">De Motor Szicsről ilyet se lehetett olvasni. Ha tényleg 2m$ért kapunk +10-15évet akkor meg kell kötni velük az üzletet nincs mit meditálni.
Olvastál valahol valamilyen cikket erről?
Az idei évben az Antonov produkált:
5db An-148 (16db építés/megrendelés alatt)
3db An-140 (13db építés/megrendelés alatt)
1db An-74 (10db építés/megrendelés alatt)
(3db An-124 építés/megrendelés alatt)
(2db An-70 építés/megrendelés alatt)
(2db An-38 építés/megrendelés alatt)
(4db An-32 építés/megrendelés alatt)
http://russianplanes.net/registr
A Motor Sich pedig elhiszem, hogy kiváló hajtóműveket gyárt, de nem helikoptereket. Helikopterek üzemeltetéséről és felújításáról volt szó. A hajtómű csak egy része ennek.
<blockquote rel="Terminator">Olvastál valahol valamilyen cikket erről?
<blockquote rel="blogen"><blockquote rel="Terminator">Olvastál valahol valamilyen cikket erről?
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..