Militavia és a HTKA

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

M

molnibalage

Guest
Na, akkor felteszem a húszforintos kérdést.
Mennyire ragaszkodtok Hegyi Gyuri narrációjához?
Mert, ha nem, akkor a következő Dvina videót pikk pakk össze tudnám rakni...
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed
T

Törölt tag 4082

Guest
Nah, az extra tartalom Oszirakhoz lassan elkészül, még a felénél se vagyok talán és már 11 oldal és 10k karakter...
Hátha valaki ettől kedvek kap hozzá.

Más.
Ha lesz angol tartalom- márpedig lesz - akkor most esik le, hogy külön kéne venni a magyartól, mert ha sikeres az angol, akkor a magyar csatorna gyengébb számai csak lehúzzák azt. De akkor mi legyen annak a neve? A magyart nem nevezném át, mert jó az úgy, ahogy van.

Mi lehetne az angol csati neve?

Militavia International
Militavia - Military Aviation & Air defense
Military Aviation & Air defense
Militavia History
Mi lenne, ha a Magyart neveznéd át Militavia Hunra?
 

nani1980

Well-Known Member
2010. október 30.
705
1 950
93
Nah, akkor jelen állás szerint a Patreon támogatók számára jövő héten hétfőn már elérhető lesz az új videó.
Szia! Hol érhetem el a videót? Én magam szívesen támogatom a dolgot ezen a Patreonos lehetőségen. Úgy is ez folyik most minden Youtubos videóból. De ez az első amire azt mondom, hogy erre befizetek. Sok sikert kívánok!
 
M

molnibalage

Guest
Szia! Hol érhetem el a videót? Én magam szívesen támogatom a dolgot ezen a Patreonos lehetőségen. Úgy is ez folyik most minden Youtubos videóból. De ez az első amire azt mondom, hogy erre befizetek. Sok sikert kívánok!
Ez az Opera Hadművelet. A 2,3 és 4 szintű támogatók 1 héttel korábban láthatják már a videót.
A HTKA cikkben is ez van benne.

A Patreon támogatáshoz a link a videó leírásában.

Mi lenne, ha a Magyart neveznéd át Militavia Hunra?
Nem tudom, hogy lehet-e csak úgy átvenezni és nem akarom, mert már ez a brand és ehhez van az intro is. Meg olyan degradáló számomra a "tag".
 
  • Tetszik
Reactions: blaze and Pocok75

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 590
14 592
113
Narráció maradhat,érthető,tisztán beszél.
Főzés, mosás,takarítás,stb közben is értelmezhető :D
Hangoskönyv rulez :D
 
M

molnibalage

Guest
Kint van a videó.
Az extra anyag, ami csak pateron előfizetők számára lesz majd elérhető az AGM-45 és kismértékben talán még az AGM-78 történetéről fog szólni.
Ez majd később jön.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 096
82 757
113
Megosztottam.

Az első részt kb 2800-an nézték meg.
 
  • Tetszik
Reactions: molnibalage
M

molnibalage

Guest
Megosztottam.

Az első részt kb 2800-an nézték meg.
?

Még én is csak megtekintést, egy számolt értéket látok, de az nem annyi, 6300.
Hogy ez hány embert jelent, lövésem nincs.