Militavia és a HTKA

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

M

molnibalage

Guest
Havi 8 dodó (>2400 HUF évente 28800 HUF) nem sok egy picit?
Úgy, hogy ezért már kapsz 3 db extrát, a korai hozzáférést és volt már két szavazás is, amin lehetett dönteni?
  • Az első extra majd 8 ezer karakteres kieg a videóhoz 7 oldal.
  • A második 19 oldal és 21 ezer karakter.
  • A harmadik extra 22 ezer karakter 12 oldal.
Lássuk csak, egy elég sűrűn teleírt oldal 3,5 ezer karakter ezek felmondva együtt kb. 40+ percnyi anyagot jelentenének, ha nem többet.
Mindegyikben olyanok vannak, amiről azért úgy nem olvasol egyben angloul sem, nemhogy magyarul.

Nos, ez három extra cikk lényegében április óta.
Mennyibe kerül is ez mozijegy? Egy pizza?

De azért valahol mulatságosak találom, hogy még 1 USD-t sem senki szán arra, hogy "akkor megérdemli".
Frankó. De tartalom megy legyen. Egy videó összerakása meg 80-100 óra meló is lehet.
Szerintem piaci alapon mennyi egy grafikus, egy videóvágó, egy narrátor és ilyen technikai tudású 4 ember órabére?

Ezen szerintem el lehetne gondolkodni egy picit...
 
  • Tetszik
Reactions: Filter

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 413
17 821
113
A csatornám lényege, hogy nem a trendekkel akar úszni.
A csatorna bemutató videó kb. arról fog szólni, hogy ez a a csatorna, ahol...

... nem homályos és értelmezhetetlen jelzőkkel találkozik a néző és a miért és hogyan elmagyarázása történik.
Nem arra gondoltam, hogy hottube videókat csinálj. :D De ha szeretnél pénzt viszontlátni a munkádból (semmi rossz nincs ebben, iszonyat mennyiségű munkád van minden egyes videódban), akkor érdemes lehet az angol csatinál figyelemeb venni, hogy a fogyasztók milyen lehetőségeket kedvelenk, mit használnak inkább. Ezt értettem a "trend követés" alatt.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
47 932
78 175
113
Nem arra gondoltam, hogy hottube videókat csinálj. :D De ha szeretnél pénzt viszontlátni a munkádból (semmi rossz nincs ebben, iszonyat mennyiségű munkád van minden egyes videódban), akkor érdemes lehet az angol csatinál figyelemeb venni, hogy a fogyasztók milyen lehetőségeket kedvelenk, mit használnak inkább. Ezt értettem a "trend követés" alatt.
Annál is inkább, mert trendet építeni az nagyon sok idő. Nagyon egyszerűen fogalmazva azzal gyorsan pénzt lehet keresni, hogy MIG-29 vs. F-15. Viszont azzal, hogy miért szerepelt úgy a MIG-29-es ahogy azzal meg marhára nem lehet gyorsan pénzt keresni, mert az előbbi 100 embert érdekel az utóbbi meg 5-öt.
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 476
10 016
113
Úgy, hogy ezért már kapsz 3 db extrát, a korai hozzáférést és volt már két szavazás is, amin lehetett dönteni?
  • Az első extra majd 8 ezer karakteres kieg a videóhoz 7 oldal.
  • A második 19 oldal és 21 ezer karakter.
  • A harmadik extra 22 ezer karakter 12 oldal.
Lássuk csak, egy elég sűrűn teleírt oldal 3,5 ezer karakter ezek felmondva együtt kb. 40+ percnyi anyagot jelentenének, ha nem többet.
Mindegyikben olyanok vannak, amiről azért úgy nem olvasol egyben angloul sem, nemhogy magyarul.

Nos, ez három extra cikk lényegében április óta.
Mennyibe kerül is ez mozijegy? Egy pizza?

De azért valahol mulatságosak találom, hogy még 1 USD-t sem senki szán arra, hogy "akkor megérdemli".
Frankó. De tartalom megy legyen. Egy videó összerakása meg 80-100 óra meló is lehet.
Szerintem piaci alapon mennyi egy grafikus, egy videóvágó, egy narrátor és ilyen technikai tudású 4 ember órabére?

Ezen szerintem el lehetne gondolkodni egy picit...
Egyenlőre csak a Patreonos 8 dodó/hó lehetőségről tudok. Az Élenjáró haditechnikának már küldten néhányszor néhány dollárt, nem tudom, ott van-e plussz tartalom. A legyártott tartalmalk érdekesek, volt, amit többször elolvastam, a színvonaluk is magasnak tűnik (mondjuk nem vagyok valami nagy szakértő).
De lehet több támogatás lenne, ha több embertől jönne egyénenként kevesebb és alkalmi díjként (mondjuk azért megkapná az addigi plusz tartalmakat vagy 1 év plusz tartalmát) nem előfizetésként. De ez csak magánvéleményem.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
47 932
78 175
113
Úgy, hogy ezért már kapsz 3 db extrát, a korai hozzáférést és volt már két szavazás is, amin lehetett dönteni?
  • Az első extra majd 8 ezer karakteres kieg a videóhoz 7 oldal.
  • A második 19 oldal és 21 ezer karakter.
  • A harmadik extra 22 ezer karakter 12 oldal.
Lássuk csak, egy elég sűrűn teleírt oldal 3,5 ezer karakter ezek felmondva együtt kb. 40+ percnyi anyagot jelentenének, ha nem többet.
Mindegyikben olyanok vannak, amiről azért úgy nem olvasol egyben angloul sem, nemhogy magyarul.

Nos, ez három extra cikk lényegében április óta.
Mennyibe kerül is ez mozijegy? Egy pizza?

De azért valahol mulatságosak találom, hogy még 1 USD-t sem senki szán arra, hogy "akkor megérdemli".
Frankó. De tartalom megy legyen. Egy videó összerakása meg 80-100 óra meló is lehet.
Szerintem piaci alapon mennyi egy grafikus, egy videóvágó, egy narrátor és ilyen technikai tudású 4 ember órabére?

Ezen szerintem el lehetne gondolkodni egy picit...
Azt vedd figyelembe, hogy olyan mélységben mint amilyen a te csatornád csak kevés embert érdekel a téma, ha magadból indulsz ki a tartalomgyártásnál akkor az félrevezethet. Ne értsd félre nem azt mondom, hogy hülyeséget kell mondani, de azon lehet, hogy érdemes lenne elgondolkoznod, hogy kevésbé mélyen menj bele egyes témakba (ettől még lehet magas színvonalú a csatorna). Mert ez így ebben a formában valóban nagyon magas színvonalú viszont erősen egy szűk rétegnek szóló tartalomkészítés.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 444
34 392
113
Azt vedd figyelembe, hogy olyan mélységben mint amilyen a te csatornád csak kevés embert érdekel a téma, ha magadból indulsz ki a tartalomgyártásnál akkor az félrevezethet. Ne értsd félre nem azt mondom, hogy hülyeséget kell mondani, de azon lehet, hogy érdemes lenne elgondolkoznod, hogy kevésbé mélyen menj bele egyes témakba (ettől még lehet magas színvonalú a csatorna). Mert ez így ebben a formában valóban nagyon magas színvonalú viszont erősen egy szűk rétegnek szóló tartalomkészítés.
igen de ezel meg pont a tudását nem tudja kamatoztatni. és továbbra is marad egy rés amit ő simán kitölt nélküle meg tátong...
 
M

molnibalage

Guest
Egyenlőre csak a Patreonos 8 dodó/hó lehetőségről tudok. Az Élenjáró haditechnikának már küldten néhányszor néhány dollárt, nem tudom, ott van-e plussz tartalom. A legyártott tartalmalk érdekesek, volt, amit többször elolvastam, a színvonaluk is magasnak tűnik (mondjuk nem vagyok valami nagy szakértő).
De lehet több támogatás lenne, ha több embertől jönne egyénenként kevesebb és alkalmi díjként (mondjuk azért megkapná az addigi plusz tartalmakat vagy 1 év plusz tartalmát) nem előfizetésként. De ez csak magánvéleményem.
A befektetett munka egyenletes a csatornába, még ha a kimenet nem is az. Az F-15-ös videó hiába csak kb. ötöde az Opera hadműveletnek, a benne levő munka úgy a huszada, ha lehetett. De nem minden érdekes téma ennyire relatíve egyszerű. Mivel én egyenletesen dolgozom lehet, hogy szemétség, de a havi támogatást tartom fair-nek.

Mert hova vezet az, ha / viedó lenne? Lehet abuzálni azzal, hogy akkor csinál valaki semmitmondó sok 4-5 perces videót.
Én valódi tartalmat akarok. De pl. nézd meg, ha 38 perc volt az Opera h. akkor mi lesz mondjuk az El Dorado Canyon úgy, hogy beszélni kell 2-nél több géptípusról is és n+1 dologról. Ott kinéz az, hogy 2x40 perces videó.

(Pl. a Volhov videónál a 3 db táblázat és a 4 db MZ diagram elkészítése ne tudd meg mennyi idő...)

Na nehogy már 2x40 vidi, akkor annyit érjen pénzben, mint 2x4 perces. Az előfizetéses támogatás arról szól, hogy a folyamatos munka folyamatos támogatást is igényel.

A miki, a nagyobb monitor, a könyv és n+1 más dolog nem a semmiből jön a tartalomgyártáshoz.



Nem arra gondoltam, hogy hottube videókat csinálj. :D De ha szeretnél pénzt viszontlátni a munkádból (semmi rossz nincs ebben, iszonyat mennyiségű munkád van minden egyes videódban), akkor érdemes lehet az angol csatinál figyelemeb venni, hogy a fogyasztók milyen lehetőségeket kedvelenk, mit használnak inkább. Ezt értettem a "trend követés" alatt.
A trend sajnos azt, hogy jelzők és levegőbe duma. :(
Én meg ettől akarok még a könnyedebb részben is eltérni.
Majd látszódni fog, amikor elmagyarázom, hogy F-15A-D-ből hogyan lett az E és miért volt életképes az F-111F-fel szemben is.

Azt vedd figyelembe, hogy olyan mélységben mint amilyen a te csatornád csak kevés embert érdekel a téma, ha magadból indulsz ki a tartalomgyártásnál akkor az félrevezethet. Ne értsd félre nem azt mondom, hogy hülyeséget kell mondani, de azon lehet, hogy érdemes lenne elgondolkoznod, hogy kevésbé mélyen menj bele egyes témakba (ettől még lehet magas színvonalú a csatorna). Mert ez így ebben a formában valóban nagyon magas színvonalú viszont erősen egy szűk rétegnek szóló tartalomkészítés.
Ezért is lett ez az F-15-ös és lesz még könnyedebb. De a SAM témában nem engedek, mert elegem van a Net igénytelenségéből...
 
T

Törölt tag 4082

Guest
A befektetett munka egyenletes a csatornába, még ha a kimenet nem is az. Az F-15-ös videó hiába csak kb. ötöde az Opera hadműveletnek, a benne levő munka úgy a huszada, ha lehetett. De nem minden érdekes téma ennyire relatíve egyszerű. Mivel én egyenletesen dolgozom lehet, hogy szemétség, de a havi támogatást tartom fair-nek.

Mert hova vezet az, ha / viedó lenne? Lehet abuzálni azzal, hogy akkor csinál valaki semmitmondó sok 4-5 perces videót.
Én valódi tartalmat akarok. De pl. nézd meg, ha 38 perc volt az Opera h. akkor mi lesz mondjuk az El Dorado Canyon úgy, hogy beszélni kell 2-nél több géptípusról is és n+1 dologról. Ott kinéz az, hogy 2x40 perces videó.

(Pl. a Volhov videónál a 3 db táblázat és a 4 db MZ diagram elkészítése ne tudd meg mennyi idő...)

Na nehogy már 2x40 vidi, akkor annyit érjen pénzben, mint 2x4 perces. Az előfizetéses támogatás arról szól, hogy a folyamatos munka folyamatos támogatást is igényel.

A miki, a nagyobb monitor, a könyv és n+1 más dolog nem a semmiből jön a tartalomgyártáshoz.




A trend sajnos azt, hogy jelzők és levegőbe duma. :(
Én meg ettől akarok még a könnyedebb részben is eltérni.
Majd látszódni fog, amikor elmagyarázom, hogy F-15A-D-ből hogyan lett az E és miért volt életképes az F-111F-fel szemben is.


Ezért is lett ez az F-15-ös és lesz még könnyedebb. De a SAM témában nem engedek, mert elegem van a Net igénytelenségéből...
Na jó, meggyőztél, feliratkoztam.
 
M

molnibalage

Guest
Amúgy, ha van ötlet és igény olyan extrákra amiket meg tudok csinálni, akkor jöhet.

Meg amúgy a kimenetből az sem látszik, ami nem készült el. Pl. az Opera hadműveletnél csak az indexképből több, mint 9 változat készült, de akkor megmutatok 9-et. Csak ennek elkészítésében és szondáztatásában több órás nagyságrendű munka volt.

Ebből lett végül az egyik az indexkép y YT-n, ami kis méretben is jól mutat, de a címlap kép szintén más.
Ilyen szinten veszem komolyan ezt az egészet.

QlA3rpj.png


Vagy pl az EZ megrajzolása mennyire szöszölős...
Itt a Volhov EZ összes layere egymáson...
Van olyan videó, ami 800+ elemből áll össze. Ha csak mindegyikkel két percet fogalkozik az ember...

aagUGAA.png
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 476
10 016
113
A befektetett munka egyenletes a csatornába, még ha a kimenet nem is az. Az F-15-ös videó hiába csak kb. ötöde az Opera hadműveletnek, a benne levő munka úgy a huszada, ha lehetett. De nem minden érdekes téma ennyire relatíve egyszerű. Mivel én egyenletesen dolgozom lehet, hogy szemétség, de a havi támogatást tartom fair-nek.

Mert hova vezet az, ha / viedó lenne? Lehet abuzálni azzal, hogy akkor csinál valaki semmitmondó sok 4-5 perces videót.
Én valódi tartalmat akarok. De pl. nézd meg, ha 38 perc volt az Opera h. akkor mi lesz mondjuk az El Dorado Canyon úgy, hogy beszélni kell 2-nél több géptípusról is és n+1 dologról. Ott kinéz az, hogy 2x40 perces videó.

(Pl. a Volhov videónál a 3 db táblázat és a 4 db MZ diagram elkészítése ne tudd meg mennyi idő...)
Javaslok egy "donate" gombot az oldalra, aholt teljesen önkéntesen utalhat támogatást az, aki akar, mondván, hogy tetszett a munkád, csak így tovább. Oda utaltam volna már, előfizetni valószínűleg nem fogok.
PS: lehet én vagyok a figyelmtlen, tájékozatlan de miik is eddig a plusz tartalmak?
 
M

molnibalage

Guest
Javaslok egy "donate" gombot az oldalra, aholt teljesen önkéntesen utalhat támogatást az, aki akar, mondván, hogy tetszett a munkád, csak így tovább. Oda utaltam volna már, előfizetni valószínűleg nem fogok.
PS: lehet én vagyok a figyelmtlen, tájékozatlan de miik is eddig a plusz tartalmak?
Paypal tud asszem ilyet, hogy csak úgy simán, de meg kell néznem hogyan. Az Checkpoint / IDDQD felületén van ilyen.

  • A ballisztikus rakéta videó mellé van egy extra, ami az AEGIS rombolók és darabszámuk és képességeik hatásával folglalkozik annak fényében, hogy akkor ÉK és mi más ellen kellhet ABM képesség és hol. És esetleges új eszközéről, amiről egy fotó már van.

  • A második az Opera Hadműveletnél, a videóba a többségnek túl HC lett volna annak levezetése, száraz hogy min alapszik, amit mondtam a fegyverzetről és hatótávról. Benne van az összes gép fontos konfigjára a hatótávolság számítása. Ezen felül a középső kimaradt útvonalról is szó esik benne, a CIIP üzemmüd és bombázás pontosságáról is.

  • A harmadik az Dvina videó mellé az AGM-45 fejlesztése és alkalmazási korlátairól illetve az n+1 változatának képességeinek összefoglalása, amit a legtöbb helyen összemosva adnak elő annak ellénre, hogy nem generális képességekről van szó. Meg az AGM-88 hajnala is benne van.
 
  • Tetszik
Reactions: gafzhu
T

Törölt tag 4082

Guest
Amúgy, ha van ötlet és igény olyan extrákra amiket meg tudok csinálni, akkor jöhet.

Meg amúgy a kimenetből az sem látszik, ami nem készült el. Pl. az Opera hadműveletnél csak az indexképből több, mint 9 változat készült, de akkor megmutatok 9-et. Csak ennek elkészítésében és szondáztatásában több órás nagyságrendű munka volt.

Ebből lett végül az egyik az indexkép y YT-n, ami kis méretben is jól mutat, de a címlap kép szintén más.
Ilyen szinten veszem komolyan ezt az egészet.

QlA3rpj.png


Vagy pl az EZ megrajzolása mennyire szöszölős...
Itt a Volhov EZ összes layere egymáson...
Van olyan videó, ami 800+ elemből áll össze. Ha csak mindegyikkel két percet fogalkozik az ember...

aagUGAA.png
Hobbi szinten én is vágok videót, így el tudom képzelni, hogy mennyire sok munkád van benne.
Ha ilyen igényességgel, ennyi munkával ebbe a témába állsz bele, akkor tényleg az angol nyelv. És ott is úgy, hogy igazából kéne legalább az elején reklám már befutott csatornáktól.
De amúgy magyarhonban is lehet segítene, ha írnál otherwordnek, kennynek, h említsék meg a csatornád, mert a blogod nem index főcímes, annak minden előnyével és hátrányával, nem is könnyű megtalálni (én amikor rákerestem googlen elütött betűvel a második oldalon találtam meg) és hát az igényesebb közösség azért ezeken a helyeken megtalálható
 
M

molnibalage

Guest
Hobbi szinten én is vágok videót, így el tudom képzelni, hogy mennyire sok munkád van benne.
Ha ilyen igényességgel, ennyi munkával ebbe a témába állsz bele, akkor tényleg az angol nyelv. És ott is úgy, hogy igazából kéne legalább az elején reklám már befutott csatornáktól.
De amúgy magyarhonban is lehet segítene, ha írnál otherwordnek, kennynek, h említsék meg a csatornád, mert a blogod nem index főcímes, annak minden előnyével és hátrányával, nem is könnyű megtalálni (én amikor rákerestem googlen elütött betűvel a második oldalon találtam meg) és hát az igényesebb közösség azért ezeken a helyeken megtalálható
Binkov a 3. angol videó után tol majd egy ajánlást.
Eddig csak az előző bejegyzés nem volt blog.hu címlapos és eddig még a mostani sem. A többi az index címlapon is kint volt hosszabb rövidebb ideig.
Az A-10 cikk a blog.hu főoldalon 8 napaig volt kint asszem.
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 4082
G

Galthran

Guest
Erről a 'patreon' - ról annyit hallottam, hogy ha fizetek vetkőzik a Twitteres csaj. Vagy ez nem az? :rolleyes: :)
az onlyfans, molni azt mondja nem akar trendi lenni,szal kilőve :D

@molnibalage sztem lényeg a promóció. folyamatosan jelen lenni online,reklámozni. gondolom ismersz jópár szakmai oldalt, ott kell tolni ezerrel meg csinálni egy facebook oldalt(vagy ami népszerű) és ott is tevékenykedni

néha betenni egy érdekes képet írni mellé pár sort, infót adni arról hgoy mi lesz a következő téma vagy épp hol tart a futó projekt(ha így csinálod tárgytalan, csak a youtube csatornád követem :D)
 
M

molnibalage

Guest
az onlyfans, molni azt mondja nem akar trendi lenni,szal kilőve :D

@molnibalage sztem lényeg a promóció. folyamatosan jelen lenni online,reklámozni. gondolom ismersz jópár szakmai oldalt, ott kell tolni ezerrel meg csinálni egy facebook oldalt(vagy ami népszerű) és ott is tevékenykedni

néha betenni egy érdekes képet írni mellé pár sort, infót adni arról hgoy mi lesz a következő téma vagy épp hol tart a futó projekt(ha így csinálod tárgytalan, csak a youtube csatornád követem :D)
Magyarul alig pár helyen lehet reklámozni. Az összes kicsit is témába vágó FB csoportot megkeresve találtam kb. 3-at ahova ki lehet tenni.

Tiborublog zárt része
Combat Team
Haditechnika minden formában

Az F-14 kedvelő, az orosz gépek, a Magyar Néphadsereg és a többi az mind specifikus, oda nem szemetelnék be.
Fórumra lassan már a kutya sem jár.
Terveztem, hogy csinálok FB oldalt, de kétlem, hogy számítana.
 

blaze

Well-Known Member
2013. október 5.
865
274
63
Magyarul nem hiszem, hogy túl nagy hatása van az FB/Twitter stb. párosoknak de angolban meghatározó.

Nem 1-1 összehasonlítható, de twitch-en is akik streamelnek azok nem úgy gyűjtenek bázist, hogy 24/7 nyomják, hanem alternatív csatornákon beharangozzák a contentet. Aztán amikor mindenki látja, hogy szombat este lesz program akkor odacsődülnek és megnézik. Aztán elmondják a haverjaiknak, hogy mekkora jó volt, és legközelebb még többen jönnek.
 
M

molnibalage

Guest
Magyarul nem hiszem, hogy túl nagy hatása van az FB/Twitter stb. párosoknak de angolban meghatározó.

Nem 1-1 összehasonlítható, de twitch-en is akik streamelnek azok nem úgy gyűjtenek bázist, hogy 24/7 nyomják, hanem alternatív csatornákon beharangozzák a contentet. Aztán amikor mindenki látja, hogy szombat este lesz program akkor odacsődülnek és megnézik. Aztán elmondják a haverjaiknak, hogy mekkora jó volt, és legközelebb még többen jönnek.
Na ja, csak én élő közvetítést nem tolok, mert ez nem az a műfaj. Szerintem.