1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Minden ami Francia hadsereg

Diskurzus a(z) 'Egyéb, vegyes haditechnikai témák' témában - Lator által indítva @ 2017. október 15..

1. Lator

Lator Well-Known Member

Na ezt így fejből nem tudom gyártják e még, de nem hiszem, különben lenne csőcsere esetleg felújítás. A famas pl fel lett újítva, az frf2 nem, az okot nem tudom, talán anyagi?? Ugyanígy érik a cseréje a 12.7 pgm nek is.
    Sok fegyver szerető francia egyébként lázadozik hogy ki y írták a francia kézifegyver gyártást. Mert a kapacitás megvolt rá most már asszem kézifegyverbe való lőszert sem gyártanak. sokan a H&K helyett is saját fegyvert látnának szívesen

2. dudi

dudi Well-Known Member

Csak azok nem 20+éves fegyverek...

3. Lator

Lator Well-Known Member

fishbed, Littlejohn and arbalest like this.
  4. Lator

Lator Well-Known Member

Littlejohn and arbalest like this.
  5. Lator

Lator Well-Known Member

A Tigre mk3 (mlu)
    A "félélettartamos" nagyjavítás mellett néhány fontosabb ráncfelvarrás:
    • Integrálás a Scorpion al érkező hálózati/információs rendszerbe,
    • Képessé válik az amcsi GPS mellett az európai GALILEO helymeghatározó rendszer használatára (ezt én kiváló ötletnek tartom),
    • Képessé válik a különböző drónokkal való kommunikációra à MUM-T adatátvivő rendszer beépítésével (ez is okos)
    és a link
    http://www.opex360.com/2018/10/05/a...que-tigre-pourra-communiquer-avec-les-drones/

Ezen oldal megosztása